Wedstrijdschema Waasland Cup 2018-2019 voor U10


Waaslandcup 2018-2019 voor U-10
                       
Datum Uur Wedstrijd Uitslag Penalties
13/03/2019 18u00 KFC Moerbeke - VK White Boys 7-5 3-3
3/04/2019 18u00 Sv. Melsele - KFC St-Gillis W 8-1 0-0
31/03/2019 18u00 A. Stekene - FC Oppuurs 2-4 1-1
15/11/2018 18u30 FCH St-Pauwels - KFC Heikant 0-11 1-5
8/12/2018 10u30 KFC Vrasene - SVE Bazel 6-4 2-4
20/02/2019 18u30 Waasland-Beveren - HRS Haasdonk 0-1 1-2
25/10/2018 18u30 FC Bosdam - FC Daknam 11-1 0-0
24/10/2018 18u00 SK St-Niklaas - KFC Moerbeke 7-0 2-2
9/04/2019 18u15 VK White Boys - FC Daknam 5-0 ff
6/12/2018 18u30 Sv. Melsele - FC Bosdam 0-13 0-0
24/03/2019 10u30 KFC St-Gillis W - HRS Haasdonk 4-6 0-0
25/11/2018 18u00 A. Stekene - Waasland-Beveren 3-4 0-0
27/02/2019 18u30 FC Oppuurs - SVE Bazel 3-3 2-2
4/04/2019 18u30 FCH St-Pauwels - KFC Vrasene 3-4 0-0
27/03/2019 18u30 KFC Heikant - SK St-Niklaas 7-1 2-2
25/03/2019 18u30 KFC Moerbeke - Waasland-Beveren 4-10 0-2
8/12/2018 11u00 VK White Boys - FCH St-Pauwels 1-14 1-4
31/01/2019 18u30 KFC Vrasene - Sv. Melsele 1-1 1-3
15/12/2018 11u00 KFC St-Gillis W - KFC Heikant 1-23 3-4
16/04/2019 18u30 FC Daknam - FC Oppuurs 0-18 3-3
15/11/2018 18u00 SVE Bazel - FC Bosdam 4-5 2-2
8/12/2018 12u00 HRS Haasdonk - SK St-Niklaas 1-22 1-3
8/12/2018 10u30 SK St-Niklaas - A. Stekene 9-2 2-2
15/12/2018 12u00 HRS Haasdonk - KFC Moerbeke 7-1 5-3
28/11/2018 18u00 SVE Bazel - VK White Boys 13-3 4-2
16/01/2019 18u00 FC Oppuurs - Sv. Melsele 2-0 3-2
14/03/2019 18u30 FC Bosdam - KFC St-Gillis W 19-3 5-1
    FC Daknam - FCH St-Pauwels    
3/04/2019 18u30 KFC Heikant - A. Stekene 12-1 3-3
13/03/2019 18u30 Waasland-Beveren - KFC Vrasene 2-6 3-3
         
Voorlopige Stand          
                       
1. KFC HEIKANT (Q) 4 4 0 0 53-3 14-9 12          
2. FC BOSDAM (Q) 4 4 0 0 48-8 7-3 12          
3. FC OPPUURS (Q) 4 3 0 1 27-5 9-8 10          
4. KFC VRASENE (Q) 4 3 0 1 17-10 6-10 10          
5. SK St-Niklaas 4 3 1 0 39-10 9-7 9          
6. HRS Haasdonk 4 3 1 0 15-27 8-7 9          
7. Waasland-Beveren 4 2 2 0 16-14 6-5 6          
8. SVE Bazel 4 1 2 1 24-17 12-8 4          
9. Sv. Melsele 4 1 2 1 9-17 5-4 4          
10. FCH St-Pauwels 3 1 2 0 17-16 5-6 3          
11. KFC Moerbeke 4 1 3 0 12-27 4-5 3          
12. VK White Boys 4 1 3 0 14-34 6-11 3          
13. A. Stekene 4 0 4 0 8-29 6-6 0          
14. FC Daknam 3 0 3 0 1-34 3-3 0          
15. KFC St-Gillis W 4 0 4 0 9-56 4-9 0          
                       
Halve Finales Zondag 21 april om 11u15              
                       
  terrein A1 : KFC Heikant - KFC Vrasene            
  terrein C1 : FC Bosdam - FC Oppuurs