Wedstrijdschema Waasland Cup 2019-2020 voor U11


Waaslandcup 2019-2020 voor U-11
                       
Datum Uur Wedstrijd Uitslag Penalties
    FC Bosdam - KFC Wintam    
7/11/2019 18u30 SVE Bazel - KFC Moerbeke 4-2 0-0
27/11/2019 18u00 SKN St-Niklaas - A. Stekene 5-3 1-3
14/12/2019 12u00 HRS Haasdonk - Sv. Melsele B 7-0 4-2
14/12/2019 12u30 FC St-Niklaas - VK White Boys 5-3 3-3
4/12/2019 18u30 FC Oppuurs - Sv. Melsele A 1-9 5-2
    KFC Heikant - KFC Vrasene B    
14/12/2019 9u30 FC Daknam - KFC Vrasene A 1-16 1-1
21/12/2019 9u30 FC Daknam - FC Bosdam 0-22 1-3
20/11/2019 18u30 KFC Wintam - KFC Vrasene A 3-6 0-2
5/02/2020 18u00 KFC Heikant - SVE Bazel 5-2 2-1
20/10/2019 10u00 KFC Moerbeke - KFC Vrasene B 1-6 4-4
    FC Oppuurs - SKN St-Niklaas    
    A. Stekene - Sv. Melsele A    
    FC St-Niklaas - HRS Haasdonk    
    Sv. Melsele B - VK White Boys    
17/10/2019 18u15 FC Bosdam - FC St-Niklaas    
    VK White Boys - KFC Wintam    
5/03/2020   SVE Bazel - FC Oppuurs    
1/12/2019 11u30 Sv. Melsele A - KFC Moerbeke 6-2 2-3
4/12/2019 18u00 SKN St-Niklaas - KFC Heikant 0-9 2-3
    KFC Vrasene B - A. Stekene    
7/12/2019 12u00 HRS Haasdonk - FC Daknam 14-1 3-1
    KFC Vrasene A - Sv. Melsele B    
    A. Stekene - FC Bosdam    
    KFC Wintam - SKN St-Niklaas    
    KFC Moerbeke - HRS Haasdonk    
1/12/2019 11u30 Sv. Melsele B - SVE Bazel 2-4 2-4
    KFC Vrasene B - FC St-Niklaas    
    VK White Boys - KFC Heikant    
    KFC Vrasene A - FC Oppuurs    
17/11/2019 11u30 Sv. Melsele A - FC Daknam 5-0 5-0
         
Rangschikking          
                       
1. Sv. Melsele A 3 3 0 0 20-3 9-8 9          
2. HRS Haasdonk 2 2 0 0 21-1 7-3 6          
3. KFC Vrasene A 2 2 0 0 22-4 3-1 6          
4. KFC Heikant 2 2 0 0 14-2 5-3 6          
5. SVE Bazel 3 2 1 0 10-9 5-4 6          
6. FC Bosdam 1 1 0 0 22-0 3-1 3          
7. KFC Vrasene B 1 1 0 0 6-1 4-4 3          
8. FC St-Niklaas 1 1 0 0 5-3 3-3 3          
9. SKN St-Niklaas 2 1 1 0 5-12 3-6 3          
10. A. Stekene 1 0 1 0 3-5 3-1 0          
11. VK White Boys 1 0 1 0 3-5 3-3 0          
12. KFC Wintam 1 0 1 0 3-6 0-2 0          
13. FC Oppuurs 1 0 1 0 1-9 5-2 0          
14. Sv. Melsele B 2 0 2 0 2-11 4-8 0          
15. KFC Moerbeke 3 0 3 0 5-16 7-6 0          
16. FC Daknam 4 0 4 0 2-57 3-7 0          
                       
Halve Finales Zondag 19 april