Wedstrijdschema Waasland Cup 2018-2019 voor U11


Waaslandcup 2018-2019 voor U-11
                       
Datum Uur Wedstrijd Uitslag Penalties
9/12/2018 14u30 FC Daknam B - FC Bosdam 1-22 1-4
8/12/2018 10u00 KFC Vrasene B - HRS Haasdonk 1-3 2-3
ff   KFC Heikant - KFC Moerbeke 5-0 ff
10/03/2019 10u00 FC Daknam A - A. Stekene 7-0 4-2
27/03/2019 18u30 Waasland-Beveren - SK St-Niklaas 1-9 3-3
3/04/2019 18u00 Sv. Melsele - VK White Boys 5-3 4-2
16/01/2019 18u00 KFC Vrasene A - FC Daknam B 15-0 4-3
25/10/2018 18u30 FC Bosdam - KFC Vrasene B 2-7 0-0
15/12/2018 12u00 HRS Haasdonk - KFC Moerbeke 5-1 0-1
10/04/2019 18u30 KFC Heikant - FC Daknam A 2-2 0-0
25/11/2018 13u00 A. Stekene - Waasland-Beveren 0-1 3-3
30/11/2018 18u00 SK St-Niklaas - Sv. Melsele 1-3 4-4
4/11/2018 12u45 VK White Boys - KFC Vrasene A 1-5 1-3
2/04/2019 18u30 FC Daknam B - KFC Heikant 1-6 0-0
    KFC Vrasene B - A. Stekene    
7/03/2019 18u30 KFC Moerbeke - SK St-Niklaas 0-2 4-1
9/12/2018 10u00 FC Daknam A - VK White Boys 8-2 3-2
28/03/2019 18u30 FC Bosdam - Waasland-Beveren 7-3 3-4
19/12/2018 18u30 HRS Haasdonk - Sv. Melsele 1-1 3-5
30/04/2019 18u30 KFC Vrasene A - FC Daknam A 2-3 0-3
13/03/2019 18u30 Waasland-Beveren - FC Daknam B 9-2 4-1
29/03/2019 18u30 VK White Boys - FC Bosdam 4-2 3-3
6/03/2019 19u00 SK St-Niklaas - KFC Vrasene B 8-4 5-3
16/11/2018 18u00 Sv. Melsele - KFC Heikant 2-0 2-4
3/04/2019 18u30 A. Stekene - HRS Haasdonk 1-12 2-3
25/03/2019 18u30 KFC Moerbeke - KFC Vrasene A 1-3 3-4
         
Stand          
                       
1. HRS HAASDONK (Q) 4 3 0 1 21-4 9-10 10          
2. FC DAKNAM A (Q) 4 3 0 1 20-6 10-4 10          
3. SV. MELSELE (Q) 4 3 0 1 11-5 15-13 10          
4. KFC VRASENE A (Q) 4 3 1 0 25-5 11-10 9          
5. SK St-Niklaas 4 3 1 0 20-8 13-14 9          
6. KFC Heikant 4 2 1 1 13-5 4-2 7          
7. FC Bosdam 4 2 2 0 33-15 10-8 6          
8. Waasland-Beveren 4 2 2 0 14-18 14-10 6          
9. KFC Vrasene B 3 1 2 0 12-13 5-8 3          
10. VK White Boys 4 1 3 0 10-20 8-13 3          
11. KFC Moerbeke 4 0 4 0 2-17 10-10 0          
12. A. Stekene 3 0 3 0 1-20 7-10 0          
13. FC Daknam B 4 0 4 0 4-52 5-12 0          
                       
                       
Halve Finales Zondag 21 april om 11u15            
                       
    terrein A2 : HRS Haasdonk - KFC Vrasene A        
    terrein C2 : FC Daknam A - Sv. Melsele