Wedstrijdschema Waasland Cup 2019-2020 voor U12


Waaslandcup 2019-2020 voor U-12
                       
Datum Uur Wedstrijd Uitslag Penalties
8/01/2020 18u30 VK White Boys - KFC Wintam 1-5 3-3
    FC Bosdam - KVK Robur    
20/10/2019 10u00 KFC Moerbeke - FC St-Niklaas 5-0 3-0
13/12/2019 18u30 Sv. Melsele B - A. Stekene 19-1 4-3
10/10/2019 18u00 KFC Vrasene A - HS St-Pauwels 11-0 4-4
17/11/2019 9u30 Sv. Melsele A - FC Daknam A 1-5 3-3
21/12/2019 12u00 FC Daknam B - V. Zwijndrecht 1-11 1-2
14/12/2019 14u00 HRS Haasdonk - KFC Vrasene B 1-4 4-2
7/12/2019 14u00 HRS Haasdonk - VK White Boys 3-2 1-3
15/01/2020 18u30 KFC Wintam - KFC Vrasene B 1-4 3-4
14/12/2019 11u30 FC Daknam B - FC Bosdam 2-13 1-4
5/12/2019 18u30 KVK Robur - V. Zwijndrecht 4-5 4-1
1/12/2019 13u30 Sv. Melsele A - KFC Moerbeke 5-0 2-3
14/12/2019 12u00 FC St-Niklaas - FC Daknam A 1-6 3-4
5/03/2020 18u30 KFC Vrasene A - Sv. Melsele B 5-1 3-1
1/12/2019 10u00 A. Stekene - HS St-Pauwels 1-8 0-0
14/12/2019 13u00 VK White Boys - KFC Vrasene A 1-8 4-1
29/01/2020 18u30 HS St-Pauwels - KFC Wintam 4-5 3-1
17/10/2019 18u30 FC Bosdam - Sv. Melsele A 0-4 4-3
    FC Daknam A - KVK Robur    
    KFC Moerbeke - FC Daknam B    
29/01/2020 18u30 V. Zwijndrecht - FC St-Niklaas 4-0 1-3
29/11/2019 18u30 Sv. Melsele B - HRS Haasdonk 5-3 4-4
13/02/2020 18u30 KFC Vrasene B - A. Stekene 16-0 4-2
    FC St-Niklaas - VK White Boys    
4/12/2019 18u30 KFC Wintam - KFC Moerbeke 2-0 2-0
    KVK Robur - Sv. Melsele B    
17/11/2019 10u00 A. Stekene - FC Bosdam 1-11 1-2
20/11/2019 18u30 V. Zwijndrecht - KFC Vrasene A 1-7 1-4
12/02/2020 18u30 HS St-Pauwels - FC Daknam B 5-3 3-3
    KFC Vrasene B - Sv. Melsele A    
21/12/2019 9u30 FC Daknam A - HRS Haasdonk 6-2 3-0
         
Rangschikking          
                       
1. KFC VRASENE A (Q) 4 4 0 0 32-3 12-10 12          
2. KFC Vrasene B 3 3 0 0 24-2 10-9 9          
3. FC Daknam A 3 3 0 0 17-4 10-6 9          
4. V. Zwijndrecht 4 3 1 0 21-12 5-12 9          
5. KFC Wintam 4 3 1 0 13-9 9-10 9          
6. FC Bosdam 3 2 1 0 24-7 10-5 6          
7. Sv. Melsele B 3 2 1 0 25-9 9-10 6          
8. Sv. Melsele A 3 2 1 0 10-5 8-10 6          
9. HS St-Pauwels 4 2 2 0 17-20 10-8 6          
10. KFC Moerbeke 3 1 2 0 5-7 6-4 3          
11. HRS Haasdonk 4 1 3 0 9-17 9-12 3          
12. KVK Robur 1 0 1 0 4-5 4-1 0          
13. VK White Boys 3 0 3 0 4-16 10-5 0          
14. FC St-Niklaas 3 0 3 0 1-15 6-8 0          
15. FC Daknam B 3 0 3 0 6-29 5-9 0          
16. A. Stekene 4 0 4 0 3-54 6-10 0          
                       
Halve Finales Zondag 19 April