Wedstrijdschema Waasland Cup 2019-2020 voor U8


Waaslandcup 2019-2020 voor U-8
                       
Datum Uur Wedstrijd Uitslag Penalties
    A. Stekene - KFCH Sinaai    
    KFC Heikant - Sv. Melsele B    
9/10/2019 18u00 SKN St-Niklaas B - FC Bosdam 5-5 0-2
7/12/2019 9u30 VK White Boys - KJV Kruibeke    
    KVK Robur - HRS Haasdonk    
    KFC Vrasene - FC St-Niklaas    
    Sv. Melsele A - FC Daknam    
    KFC St-Gillis W - SKN St-Niklaas A    
    SVE Bazel - KFC Wintam    
    KFC Wintam - A. Stekene    
9/10/2019 18u00 SKN St-Niklaas A - KFC Heikant 15-5 3-2
    FC Daknam - KVK Robur    
    FC St-Niklaas - VK White Boys    
7/12/2019 9u30 HRS Haasdonk - SKN St-Niklaas B    
    KJV Kruibeke - KFC Vrasene    
16/10/2019 18u15 FC Bosdam - Sv. Melsele A 5-2 0-0
    Sv. Melsele B - KFC St-Gillis W    
    KFCH Sinaai - SVE Bazel    
    A. Stekene - VK White Boys    
    KFCH Sinaai - FC Daknam    
    KJV Kruibeke - Sv. Melsele A    
    KFC Heikant - KVK Robur    
    Sv. Melsele B - SKN St-Niklaas A    
    HRS Haasdonk - KFC St-Gillis W    
23/10/2019 18u00 SKN St-Niklaas B - FC St-Niklaas    
    FC Bosdam - KFC Wintam    
    KFC Vrasene - SVE Bazel    
    Sv. Melsele A - A. Stekene    
    FC St-Niklaas - KFCH Sinaai    
14/12/2019 9u30 VK White Boys - KFC Heikant    
    KFC Wintam - Sv. Melsele B    
    SVE Bazel - SKN St-Niklaas B    
    KVK Robur - FC Bosdam    
23/10/2019 18u00 SKN St-Niklaas A - KJV Kruibeke    
    FC Daknam - HRS Haasdonk    
    KFC St-Gillis W - KFC Vrasene    
         
Rangschikking          
                       
1. FC Bosdam 2 1 0 1 10-7 2-0 4          
2. SKN St-Niklaas A 1 1 0 0 15-5 3-2 3          
3. SKN St-Niklaas B 1 0 0 1 5-5 0-2 1          
4. Sv. Melsele A 1 0 1 0 2-5 0-0 0          
5. KFC Heikant 1 0 1 0 5-15 2-3 0          
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                       
Halve Finales Zondag 19 April