Wedstrijdschema Waasland Cup 2019-2020 voor U8


Waaslandcup 2019-2020 voor U-8
                       
Datum Uur Wedstrijd Uitslag Penalties
2/12/2019 18u30 A. Stekene - KFCH Sinaai 1-18 4-4
    KFC Heikant - Sv. Melsele B    
9/10/2019 18u00 SKN St-Niklaas B - FC Bosdam 5-5 0-2
7/12/2019 9u30 VK White Boys - KJV Kruibeke 2-22 0-5
6/11/2019 18u30 KVK Robur - HRS Haasdonk 14-4 4-4
    KFC Vrasene - FC St-Niklaas    
    Sv. Melsele A - FC Daknam    
    KFC St-Gillis W - SKN St-Niklaas A    
27/11/2019 18u30 SVE Bazel - KFC Wintam 8-10 4-4
15/11/2019 18u30 KFC Wintam - A. Stekene 17-0 4-2
9/10/2019 18u00 SKN St-Niklaas A - KFC Heikant 15-5 3-2
7/12/2019 10u00 FC Daknam - KVK Robur 3-13 3-5
    FC St-Niklaas - VK White Boys    
7/12/2019 9u30 HRS Haasdonk - SKN St-Niklaas B 20-8 4-3
6/11/2019 18u00 KJV Kruibeke - KFC Vrasene 5-15 4-4
16/10/2019 18u15 FC Bosdam - Sv. Melsele A 5-2 0-0
    Sv. Melsele B - KFC St-Gillis W 10-8 2-2
13/02/2020 18u30 KFCH Sinaai - SVE Bazel 26-6 2-2
    A. Stekene - VK White Boys    
    KFCH Sinaai - FC Daknam    
13/02/2020 18u30 KJV Kruibeke - Sv. Melsele A 3-2 4-0
27/11/2019 18u15 KFC Heikant - KVK Robur 12-10 0-0
    Sv. Melsele B - SKN St-Niklaas A 5-22 1-1
11/12/2019 18u00 HRS Haasdonk - KFC St-Gillis W 11-12 4-2
23/10/2019 18u00 SKN St-Niklaas B - FC St-Niklaas 20-2 2-0
    FC Bosdam - KFC Wintam    
11/12/2019 18u30 KFC Vrasene - SVE Bazel 13-8 3-3
    Sv. Melsele A - A. Stekene    
14/12/2019 12u30 FC St-Niklaas - KFCH Sinaai 3-28 1-4
14/12/2019 9u30 VK White Boys - KFC Heikant 6-23 1-1
18/10/2019 18u00 KFC Wintam - Sv. Melsele B 11-3 2-5
7/11/2019 18u30 SVE Bazel - SKN St-Niklaas B 19-6 4-3
11/12/2019 18u30 KVK Robur - FC Bosdam 18-4 2-4
23/10/2019 18u00 SKN St-Niklaas A - KJV Kruibeke 10-4 4-2
21/12/2019 11u00 FC Daknam - HRS Haasdonk 7-12 4-4
22/02/2020 11u00 KFC St-Gillis W - KFC Vrasene 9-25 2-5
         
Rangschikking          
                       
1. KFCH Sinaai 3 3 0 0 72-10 10-7 9          
2. SKN St-Niklaas A 3 3 0 0 47-14 8-5 9          
3. KVK Robur 4 3 1 0 55-23 11-11 9          
4. KFC Vrasene 3 3 0 0 53-22 12-8 9          
5. KFC Wintam 3 3 0 0 38-11 10-11 9          
6. KFC Heikant 3 2 1 0 40-31 3-4 6          
7. HRS Haasdonk 4 2 2 0 47-41 16-13 6          
8. KJV Kruibeke 4 2 2 0 34-29 15-8 6          
9. SKN St-Niklaas B 4 1 2 1 39-46 8-10 4          
10. FC Bosdam 3 1 1 1 14-25 6-2 4          
11. SVE Bazel 4 1 3 0 41-55 13-12 3          
12. KFC St-Gillis W 3 1 2 0 29-46 6-11 3          
13. Sv. Melsele B 3 1 2 0 18-41 8-5 3          
14. Sv. Melsele A 2 0 2 0 4-8 0-4 0          
15. FC Daknam 2 0 2 0 10-25 7-9 0          
16. A. Stekene 2 0 2 0 1-35 6-8 0          
17. VK White Boys 2 0 2 0 8-45 1-6 0          
18. FC St-Niklaas 2 0 2 0 5-48 1-6 0          
                       
Halve Finales Zondag 19 April