Wedstrijdschema Waasland Cup 2019-2020 voor U9


Waaslandcup 2019-2020 voor U-9
                       
Datum Uur Wedstrijd Uitslag Penalties
    Sp. Waasmunster - HRS Haasdonk A    
30/10/2019 18u00 SKN St-Niklaas - HRS Haasdonk B    
23/10/2019 18u30 KSV Bornem - FC Daknam B    
    Sv. Melsele B - A. Stekene    
    HS St-Pauwels - VK White Boys    
    KFC Vrasene A - FC St-Niklaas    
    VW Hamme B - SVE Bazel    
16/10/2019 18u15 FC Bosdam - VW Hamme C    
    KFC Eksaarde - KFC Vrasene B    
    KFC Moerbeke - FC Daknam A    
    Sv. Melsele A - A. Stekene A    
9/10/2019 18u00 KJV Kruibeke - VW Hamme A 4-24 3-3
    FC Daknam B - Sp. Waasmunster    
    A. Stekene B - SKN St-Niklaas    
14/12/2019 9u30 HRS Haasdonk A - KSV Bornem    
    HRS Haasdonk B - Sv. Melsele B    
    SVE Bazel - HS St-Pauwels    
    VW Hamme C - KFC Vrasene A    
7/12/2019 11u15 VK White Boys - VW Hamme B    
13/11/2019 18u00 FC St-Niklaas - FC Bosdam    
    A. Stekene A - KFC Eksaarde    
23/10/2019 18u30 VW Hamme A - KFC Moerbeke    
    KFC Vrasene B - Sv. Melsele A    
    FC Daknam A - KJV Kruibeke    
    Sp. Waasmunster - VW Hamme B    
    SKN St-Niklaas - FC Bosdam    
    HRS Haasdonk A - SVE Bazel    
    HRS Haasdonk B - VW Hamme C    
20/11/2019 18u30 KSV Bornem - KFC Eksaarde    
    Sv. Melsele B - KFC Moerbeke    
    FC Daknam B - KFC Vrasene B    
    A. Stekene B - FC Daknam A    
    HS St-Pauwels - Sv. Melsele A    
    KFC Vrasene A - KJV Kruibeke    
14/12/2019 11u15 VK White Boys - A. Stekene A    
    FC St-Niklaas - VW Hamme A    
    A. Stekene A - Sp. Waasmunster    
16/10/2019 18u30 VW Hamme A - SKN St-Niklaas 16-1 4-4
    Sv. Melsele A - HRS Haasdonk A    
    KJV Kruibeke - HRS Haasdonk B    
    SVE Bazel - FC Daknam B    
    VW Hamme C - A. Stekene B    
6/11/2019 18u00 VW Hamme B - KSV Bornem    
    FC Bosdam - Sv. Melsele B    
    KFC Vrasene B - HS St-Pauwels    
    FC Daknam A - KFC Vrasene A    
    KFC Eksaarde - VK White Boys    
    KFC Moerbeke - FC St-Niklaas    
         
Rangschikking          
                       
1. VW Hamme A 2 2 0 0 40-5 7-7 6          
2. SKN St-Niklaas 1 0 1 0 1-16 4-4 0          
3. KJV Kruibeke 1 0 1 0 4-24 3-3 0          
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
Halve Finales Zondag 19 april