Wedstrijdschema Waasland Cup 2019-2020 voor U9


Waaslandcup 2019-2020 voor U-9
                       
Datum Uur Wedstrijd Uitslag Penalties
    Sp. Waasmunster - HRS Haasdonk A    
30/10/2019 18u00 SKN St-Niklaas - HRS Haasdonk B 15-5 4-5
23/10/2019 18u30 KSV Bornem - FC Daknam B 14-8 4-4
    Sv. Melsele B - A. Stekene B    
    HS St-Pauwels - VK White Boys    
    KFC Vrasene A - FC St-Niklaas    
23/10/2019 18u30 VW Hamme B - SVE Bazel 16-4 4-3
16/10/2019 18u15 FC Bosdam - VW Hamme C    
    KFC Eksaarde - KFC Vrasene B    
19/11/2019 18u30 KFC Moerbeke - FC Daknam A 8-10 4-4
17/11/2019 9u30 Sv. Melsele A - A. Stekene A 4-16 2-2
9/10/2019 18u00 KJV Kruibeke - VW Hamme A 4-24 3-3
7/12/2019 10u00 FC Daknam B - Sp. Waasmunster 3-12 3-2
    A. Stekene B - SKN St-Niklaas    
14/12/2019 9u30 HRS Haasdonk A - KSV Bornem 16-9 4-3
14/12/2019 12u00 HRS Haasdonk B - Sv. Melsele B 10-7 2-3
7/11/2019 18u30 SVE Bazel - HS St-Pauwels 7-17 4-3
    VW Hamme C - KFC Vrasene A    
7/12/2019 11u15 VK White Boys - VW Hamme B 4-14 3-0
13/11/2019 18u00 FC St-Niklaas - FC Bosdam    
10/11/2019 10u00 A. Stekene A - KFC Eksaarde 8-4 3-1
23/10/2019 18u30 VW Hamme A - KFC Moerbeke 11-2 5-5
    KFC Vrasene B - Sv. Melsele A    
    FC Daknam A - KJV Kruibeke    
20/11/2019 18u30 Sp. Waasmunster - VW Hamme B 3-14 3-3
20/11/2019 18u30 SKN St-Niklaas - FC Bosdam 14-11 0-0
7/12/2019 9u30 HRS Haasdonk A - SVE Bazel 24-2 5-2
7/12/2019 12u00 HRS Haasdonk B - VW Hamme C 7-6 0-2
20/11/2019 18u30 KSV Bornem - KFC Eksaarde 10-4 4-4
    Sv. Melsele B - KFC Moerbeke    
14/12/2019 10u30 FC Daknam B - KFC Vrasene B 8-11 2-1
2/12/2019 18u30 A. Stekene B - FC Daknam A 1-30 3-5
    HS St-Pauwels - Sv. Melsele A    
    KFC Vrasene A - KJV Kruibeke    
14/12/2019 13u00 VK White Boys - A. Stekene A 3-3 3-4
14/12/2019 10u00 FC St-Niklaas - VW Hamme A 0-35 3-4
    A. Stekene A - Sp. Waasmunster    
16/10/2019 18u30 VW Hamme A - SKN St-Niklaas 16-1 4-4
    Sv. Melsele A - HRS Haasdonk A    
6/11/2019 18u00 KJV Kruibeke - HRS Haasdonk B 13-12 3-2
20/11/2019 18u30 SVE Bazel - FC Daknam B 17-8 3-3
    VW Hamme C - A. Stekene B    
6/11/2019 18u00 VW Hamme B - KSV Bornem 15-5 4-2
    FC Bosdam - Sv. Melsele B    
    KFC Vrasene B - HS St-Pauwels    
14/12/2019 9u30 FC Daknam A - KFC Vrasene A 8-5 4-3
22/03/2020 11u00 KFC Eksaarde - VK White Boys    
    KFC Moerbeke - FC St-Niklaas    
         
Rangschikking          
                       
1. VW Hamme A 4 4 0 0 86-7 16-15 12          
2. VW Hamme B 4 4 0 0 59-16 11-11 12          
3. FC Daknam A 3 3 0 0 48-14 13-10 9          
4. A. Stekene A 3 2 0 1 27-11 9-6 7          
5. HRS Haasdonk A 2 2 0 0 40-11 9-5 6          
6. SKN St-Niklaas 3 2 1 0 30-32 8-9 6          
7. KSV Bornem 4 2 2 0 38-43 13-16 6          
8. HRS Haasdonk B 4 2 2 0 34-41 9-12 6          
9. HS St-Pauwels 1 1 0 0 17-7 3-4 3          
10. KFC Vrasene B 1 1 0 0 11-8 1-2 3          
11. Sp. Waasmunster 2 1 1 0 15-17 5-6 3          
12. KJV Kruibeke 2 1 1 0 17-36 6-5 3          
13. SVE Bazel 4 1 3 0 30-65 12-15 3          
14. VK White Boys 2 0 1 1 7-17 6-4 1          
15. VW Hamme C 1 0 1 0 6-7 2-0 0          
16. FC Bosdam 1 0 1 0 11-14 0-0 0          
17. Sv. Melsele B 1 0 1 0 7-10 3-2 0          
18. KFC Vrasene A 1 0 1 0 5-8 3-4 0          
19. FC Eksaarde 2 0 2 0 8-18 5-7 0          
20. KFC Moerbeke 2 0 2 0 10-21 9-9 0          
21. Sv. Melsele A 1 0 1 0 4-16 2-2 0          
22. FC Daknam B 4 0 4 0 27-54 12-10 0          
23. A. Stekene B 1 0 1 0 1-30 3-5 0          
24. FC St-Niklaas 1 0 1 0 0-35 3-4 0          
                   
Halve Finales Zondag 19 april