weebeecup voor U-8


WeeBeeCup voor U-8 op Zondag 12 Mei
                 
                 
  Groep A   Groep B  
  VK White Boys A   KSK Kieldrecht A  
  Beerschot-Wilrijk B   Antwerpen Noord B  
  SVE Bazel   KJV Kruibeke  
  KSK Kieldrecht B   VK White Boys B  
  Antwerpen Noord A   HRS Haasdonk  
  SC City Pirates   Beerschot-Wilrijk A  
                 
                 
Westrijden 1 x 15'              
Voorronde
uur groep terrein wedstrijd uitslag
14u00 A A1 VK White Boys A  - Beerschot-Wilrijk B  
14u00 A A2 SVE Bazel  - KSK Kieldrecht B  
14u00 A A3 Antwerpen Noord A  - SC City Pirates  
14u00 B A4 KSK Kieldrecht A  - Antwerpen Noord B  
14u00 B E KJV Kruibeke  - VK White Boys B  
14u00 B D HRS Haasdonk  - Beerschot-Wilrijk A  
14u40 A A4 Beerschot-Wilrijk B  - SVE Bazel  
14u40 A E KSK Kieldrecht B  - Antwerpen Noord A  
14u40 A D SC City Pirates  - VK White Boys A  
14u40 B A1 Antwerpen Noord B  - KJV Kruibeke  
14u40 B A2 VK White Boys B  - HRS Haasdonk  
14u40 B A3 Beerschot-Wilrijk A  - KSK Kieldrecht A  
15u20 A A1 VK White Boys A  - SVE Bazel  
15u20 A A2 Beerschot-Wilrijk B  - Antwerpen Noord A  
15u20 A A3 KSK Kieldrecht B  - SC City Pirates  
15u20 B A4 KSK Kieldrecht A  - KJV Kruibeke  
15u20 B E Antwerpen Noord B  - HRS Haasdonk  
15u20 B D VK White Boys B  - Beerschot-Wilrijk A  
16u00 A A4 SC City Pirates  - Beerschot-Wilrijk B  
16u00 A E VK White Boys A  - KSK Kieldrecht B  
16u00 A D SVE Bazel  - Antwerpen Noord A  
16u00 B A1 Beerschot-Wilrijk A  - Antwerpen Noord B  
16u00 B A2 KSK Kieldrecht A  - VK White Boys B  
16u00 B A3 KJV Kruibeke  - HRS Haasdonk  
16u40 A A1 Antwerpen Noord A  - VK White Boys A  
16u40 A A2 Beerschot-Wilrijk B  - KSK Kieldrecht B  
16u40 A A3 SVE Bazel  - SC City Pirates  
16u40 B A4 HRS Haasdonk  - KSK Kieldrecht A  
16u40 B E Antwerpen Noord B  - VK White Boys B  
16u40 B D KJV Kruibeke  - Beerschot-Wilrijk A  
                 
                 
Wedstrijden 1 x 15'              
Plaatsingswedstrijden
uur plaats terrein wedstrijd uitslag
17u20 11 en 12 E 6e groep A  - 6e groep B  
17u20 9 en 10 A4 5e groep A  - 5e groep B  
17u20 7 en 8 A3 4e groep A  - 4e groep B  
17u20 5 en 6 A2 3e groep A  - 3e groep B  
17u20 3 en 4 A1 2e groep A  - 2e groep B  
17u20 1 en 2 D 1e groep A  - 1e groep B