Nieuws Overzicht


weebeecup voor U-13

WeeBeeCup voor U-13 op Zaterdag 11 Mei
                 
                 
  Groep A   Groep B  
  KV Mechelen   HRS Haasdonk  
  Sv. Melsele   VK White Boys  
  FC Eksaarde   SK St-Niklaas  
  JM Soccer Academy   FC Lebbeke  
                 
                 
Westrijden 1 x 15'              
Voorronde
uur groep terrein wedstrijd uitslag
14u20 A A1 KV Mechelen  - Sv. Melsele  
14u20 A A2 FC Eksaarde  - JM Soccer Academy  
14u20 B C1 HRS Haasdonk  - VK White Boys  
14u20 B C2 SK St-Niklaas  - FC Lebbeke  
15u00 A C1 JM Soccer Academy  - KV Mechelen  
15u00 A C2 Sv. Melsele  - FC Eksaarde  
15u00 B A1 FC Lebbeke  - HRS Haasdonk  
15u00 B A2 VK White Boys  - SK St-Niklaas  
15u40 A A1 FC Eksaarde  - KV Mechelen  
15u40 A A2 JM Soccer Academy  - Sv. Melsele  
15u40 B C1 SK St-Niklaas  - HRS Haasdonk  
15u40 B C2 FC Lebbeke  - VK White Boys  
                 
                 
Wedstrijden 1 x 15'              
Kruising Plaatsingswedstrijden
uur nummer terrein wedstrijd uitslag
16u20 1 C2 4e groep A  - 3e groep B  
16u20 2 C1 3e groep A  - 4e groep B  
16u20 3 A2 2e groep A  - 1e groep B  
16u20 4 A1 1e groep A  - 2e groep B  
Plaatsingswedstrijden
uur plaats terrein wedstrijd uitslag
17u00 7 en 8 C2 verliezer 1  - verliezer 2  
17u00 5 en 6 C1 winnaar 1  - winnaar 2  
17u00 3 en 4 A2 verliezer 3  - verliezer 4  
17u00 1 en 2 A1 winnaar 3  - winnaar 4  

weebeecup voor U-10

WeeBeeCup voor U-10 op Zaterdag 11 Mei
                 
                 
  Groep A   Groep B  
  JM Soccer Academy   FC Daknam  
  FC Bosdam   Rotterdam Utd  
  SV Aartselaar   VK White Boys  
  KFC St-Gillis W   KVK Robur  
                 
                 
Westrijden 1 x 15'              
Voorronde
uur groep terrein wedstrijd uitslag
09u30 A A1 JM Soccer Academy  - FC Bosdam  
09u30 A A2 SV Aartselaar  - KFC St-Gillis W  
09u30 B C1 FC Daknam  - Rotterdam Utd  
09u30 B C2 VK White Boys  - KVK Robur  
10u10 A C1 KFC St-Gillis W  - JM Soccer Academy  
10u10 A C2 FC Bosdam  - SV Aartselaar  
10u10 B A1 KVK Robur  - FC Daknam  
10u10 B A2 Rotterdam Utd  - VK White Boys  
10u50 A A1 SV Aartselaar  - JM Soccer Academy  
10u50 A A2 KFC St-Gillis W  - FC Bosdam  
10u50 B C1 VK White Boys  - FC Daknam  
10u50 B C2 KVK Robur  - Rotterdam Utd  
                 
                 
Wedstrijden 1 x 15'              
Kruising Plaatsingswedstrijden
uur nummer terrein wedstrijd uitslag
11u30 1 C2 4e groep A  - 3e groep B  
11u30 2 C1 3e groep A  - 4e groep B  
11u30 3 A2 2e groep A  - 1e groep B  
11u30 4 A1 1e groep A  - 2e groep B  
Plaatsingswedstrijden
uur plaats terrein wedstrijd uitslag
12u10 7 en 8 C2 verliezer 1  - verliezer 2  
12u10 5 en 6 C1 winnaar 1  - winnaar 2  
12u10 3 en 4 A2 verliezer 3  - verliezer 4  
12u10 1 en 2 A1 winnaar 3  - winnaar 4  

weebeecup voor U-6

WeeBeeCup voor U-6 op Zondag 12 Mei
                 
                 
  Groep A   Groep B  
  Escala Antwerpen A   SVE Bazel  
  White Boys A   FC Gerda Waasland  
  FCH St-Pauwels   V. Zwijndrecht  
  Waasland-Beveren   White Boys B  
  Zennester Hombeek   Escala Antwerpen B  
                 
                 
Westrijden 1 x 15'              
Voorronde
uur groep terrein wedstrijd uitslag
09u30 A A1 Escala Antwerpen A  - White Boys A  
09u30 A A2 FCH St-Pauwels  - Waasland-Beveren  
09u30 B A3 SVE Bazel  - FC Gerda Waasland  
09u30 B D V. Zwijndrecht  - White Boys B  
10u10 A A3 Zennester Hombeek  - Escala Antwerpen A  
10u10 A D Waasland-Beveren  - White Boys A  
10u10 B A1 Escala Antwerpen B  - SVE Bazel  
10u10 B A2 White Boys B  - FC Gerda Waasland  
10u50 A A1 FCH St-Pauwels  - Zennester Hombeek  
10u50 A A2 Waasland-Beveren  - Escala Antwerpen A  
10u50 B A3 V. Zwijndrecht  - Escala Antwerpen B  
10u50 B D White Boys B  - SVE Bazel  
11u30 A A3 White Boys A  - FCH St-Pauwels  
11u30 A D Zennester Hombeek  - Waasland-Beveren  
11u30 B A1 FC Gerda Waasland  - V. Zwijndrecht  
11u30 B A2 Escala Antwerpen B  - White Boys B  
12u10 A A1 Escala Antwerpen A  - FCH St-Pauwels  
12u10 A A2 White Boys A  - Zennester Hombeek  
12u10 B A3 SVE Bazel  - V. Zwijndrecht  
12u10 B D FC Gerda Waasland  - Escala Antwerpen B  
                 
                 
Wedstrijden 1 x 15'              
Plaatsingswedstrijden
uur plaats terrein wedstrijd uitslag
12u50 9 en 10 A4 5e groep A  - 5e groep B  
12u50 7 en 8 A3 4e groep A  - 4e groep B  
12u50 5 en 6 A2 3e groep A  - 3e groep B  
12u50 3 en 4 A1 2e groep A  - 2e groep B  
12u50 1 en 2 D 1e groep A  - 1e groep B  

Finalewedstrijden Waaslandcup 2018-2019

Het weer op deze finaledag was minder voor de supporters maar beter om te voetballen.  
Dit gaf ons enkele intense en spannende finales waarna er ook dit jaar enkele mooie namen op
de lijst winnaars kon toegevoegd worden.            
                       
Wij danken alle ploegen voor de medewerking om dit tornooi vlot te laten verlopen.  
Een dikke proficiat aan de winnaars :              
                       
    SK ST-NIKLAAS U-7            
    HRS HAASDONK U-8            
    VK WHITE BOYS U-9            
    KFC VRASENE U-10            
    FC DAKNAM A U-11            
    SV. MELSELE U-12            
    SV. MELSELE A U-13            
    KFC VRASENE B U-15            
                       
Finales                    
                       
Zondag 28 April                  
                       
U-7 9u30 terrein A1 SK ST-NIKLAAS - HRS Haasdonk 21-5      
U-8 9u30 terrein A2 HRS HAASDONK - KSV Bornem 9-5      
U-9 9u30 terrein A3 VK WHITE BOYS - SK St-Niklaas A 10-5      
                       
U-10 11u15 terrein A1 KFC VRASENE - FC Bosdam 3-1      
U-11 11u15 terrein A2 KFC Vrasene A - FC DAKNAM A 1-2      
                       
U-12 13u00 terrein A1 SV. MELSELE - KFC Moerbeke 2-1      
U-13 13u00 terrein A2 SV. MELSELE A - KFC Vrasene B 1-1(3-1)      
                       
U-15 15u00 terrein A KFC Vrasene B - Sv. Melsele B 2-1      

weebeecup voor U-15

WeeBeeCup voor U-15 op Zondag 5 Mei
                 
                 
  Groep A   Groep B  
  KFCH Sinaai   VK White Boys  
  SK Grembergen   Sv. Melsele  
  KFC Vrasene   KJV Kruibeke  
  VK Valaarhof   KVV Zelzate  
  KV Mechelen   Rotterdam Utd  
                 
                 
Westrijden 1 x 15'              
Voorronde
uur groep terrein wedstrijd uitslag
09u00 A A KFCH Sinaai  - SK Grembergen  
09u00 B VK White Boys  - Sv. Melsele  
09u20 B A KJV Kruibeke  - KVV Zelzate  
09u20 A C KFC Vrasene  - VK Valaarhof  
09u40 A A KV Mechelen  - KFCH Sinaai  
09u40 B C Rotterdam Utd  - VK White Boys  
10u00 B A KVV Zelzate  - Sv. Melsele  
10u00 A C VK Valaarhof  - SK Grembergen  
10u20 A A KFC Vrasene  - KV Mechelen  
10u20 B C KJV Kruibeke  - Rotterdam Utd  
10u40 B A KVV Zelzate  - VK White Boys  
10u40 A C VK Valaarhof  - KFCH Sinaai  
11u00 A A SK Grembergen  - KFC Vrasene  
11u00 B C Sv. Melsele  - KJV Kruibeke  
11u20 B A Rotterdam Utd  - KVV Zelzate  
11u20 A C KV Mechelen  - VK Valaarhof  
11u40 A A KFCH Sinaai  - KFC Vrasene  
11u40 B C VK White Boys  - KJV Kruibeke  
12u00 B A Sv. Melsele  - Rotterdam Utd  
12u00 A C SK Grembergen  - KV Mechelen  
                 
                 
Wedstrijden 1 x 15'              
Plaatsingswedstrijden
uur plaats terrein wedstrijd uitslag
12u30 9 en 10 5e groep A  - 5e groep B  
12u30 7 en 8 A 4e groep A  - 4e groep B  
12u50 5 en 6 3e groep A  - 3e groep B  
12u50 3 en 4 A 2e groep A  - 2e groep B  
13u10 1 en 2 A 1e groep A  - 1e groep B  

weebeecup voor U-12

WeeBeeCup voor U-12 op Zaterdag 11 Mei
                 
                 
  Groep A   Groep B  
  KVK Robur   SC City Pirates  
  Sp. Borgerhout   White Boys B  
  K. Rupel-Boom FC   KFC St-Gillis W  
  White Boys A   KVV Sava  
  FC Bosdam   KSK Ekeren Donk  
                 
                 
Westrijden 1 x 15'              
Voorronde
uur groep terrein wedstrijd uitslag
14u00 A A1 KVK Robur  - Sp. Borgerhout  
14u00 A A2 K. Rupel-Boom FC  - White Boys A  
14u00 B C1 SC City Pirates  - White Boys B  
14u00 B C2 KFC St-Gillis W  - KVV Sava  
14u40 A C1 FC Bosdam  - KVK Robur  
14u40 A C2 White Boys A  - Sp. Borgerhout  
14u40 B A1 KSK Ekeren Donk  - SC City Pirates  
14u40 B A2 KVV Sava  - White Boys B  
15u20 A A1 K. Rupel-Boom FC  - FC Bosdam  
15u20 A A2 White Boys A  - KVK Robur  
15u20 B C1 KFC St-Gillis W  - KSK Ekeren Donk  
15u20 B C2 KVV Sava  - SC City Pirates  
16u00 A C1 Sp. Borgerhout  - K. Rupel-Boom FC  
16u00 A C2 FC Bosdam  - White Boys A  
16u00 B A1 White Boys B  - KFC St-Gillis W  
16u00 B A2 KSK Ekeren Donk  - KVV Sava  
16u40 A A1 KVK Robur  - K. Rupel-Boom FC  
16u40 A A2 Sp. Borgerhout  - FC Bosdam  
16u40 B C1 SC City Pirates  - KFC St-Gillis W  
16u40 B C2 White Boys B  - KSK Ekeren Donk  
                 
                 
Wedstrijden 1 x 15'              
Plaatsingswedstrijden
uur plaats terrein wedstrijd uitslag
17u20 9 en 10 B 5e groep A  - 5e groep B  
17u20 7 en 8 C2 4e groep A  - 4e groep B  
17u20 5 en 6 C1 3e groep A  - 3e groep B  
17u20 3 en 4 A2 2e groep A  - 2e groep B  
17u20 1 en 2 A1 1e groep A  - 1e groep B  

weebeecup voor U-11

WeeBeeCup voor U-11 op Zaterdag 11 Mei
                 
                 
  Groep A   Groep B  
  Beerschot-Wilrijk   JM Soccer Academy  
  A. Stekene   KVVE Massemen  
  VK White Boys   SV Aartselaar  
  SKL Doorslaar   HRS Haasdonk  
                 
                 
Westrijden 1 x 15'              
Voorronde
uur groep terrein wedstrijd uitslag
09u50 A A1 Beerschot-Wilrijk  - A. Stekene  
09u50 A A2 VK White Boys  - SKL Doorslaar  
09u50 B C1 JM Soccer Academy  - KVVE Massemen  
09u50 B C2 SV Aartselaar  - HRS Haasdonk  
10u30 A C1 SKL Doorslaar  - Beerschot-Wilrijk  
10u30 A C2 A. Stekene  - VK White Boys  
10u30 B A1 HRS Haasdonk  - JM Soccer Academy  
10u30 B A2 KVVE Massemen  - SV Aartselaar  
11u10 A A1 VK White Boys  - Beerschot-Wilrijk  
11u10 A A2 SKL Doorslaar  - A. Stekene  
11u10 B C1 SV Aartselaar  - JM Soccer Academy  
11u10 B C2 HRS Haasdonk  - KVVE Massemen  
                 
                 
Wedstrijden 1 x 15'              
Kruising Plaatsingswedstrijden
uur nummer terrein wedstrijd uitslag
11u50 1 C2 4e groep A  - 3e groep B  
11u50 2 C1 3e groep A  - 4e groep B  
11u50 3 A2 2e groep A  - 1e groep B  
11u50 4 A1 1e groep A  - 2e groep B  
Plaatsingswedstrijden
uur plaats terrein wedstrijd uitslag
12u30 7 en 8 C2 verliezer 1  - verliezer 2  
12u30 5 en 6 C1 winnaar 1  - winnaar 2  
12u30 3 en 4 A2 verliezer 3  - verliezer 4  
12u30 1 en 2 A1 winnaar 3  - winnaar 4  

weebeecup voor U-9

WeeBeeCup voor U-9 op Zondag 12 Mei
                 
                 
  Groep A   Groep B  
  KSV Bornem   KFCH Sinaai  
  KFC St-Gillis W   SC City Pirates  
  VK White Boys B   Escala Antwerpen  
  Sp. Borgerhout   VK White Boys A  
  KFC Merelbeke   SK Oudegem  
                 
                 
Westrijden 1 x 15'              
Voorronde
uur groep terrein wedstrijd uitslag
14u20 A A1 KSV Bornem  - KFC St-Gillis W  
14u20 A A2 VK White Boys B  - Sp. Borgerhout  
14u20 B A3 KFCH Sinaai  - SC City Pirates  
14u20 B D Escala Antwerpen  - VK White Boys A  
15u00 A A3 KFC Merelbeke  - KSV Bornem  
15u00 A D Sp. Borgerhout  - KFC St-Gillis W  
15u00 B A1 SK Oudegem  - KFCH Sinaai  
15u00 B A2 VK White Boys A  - SC City Pirates  
15u40 A A1 VK White Boys B  - KFC Merelbeke  
15u40 A A2 Sp. Borgerhout  - KSV Bornem  
15u40 B A3 Escala Antwerpen  - SK Oudegem  
15u40 B D VK White Boys A  - KFCH Sinaai  
16u20 A A3 KFC St-Gillis W  - VK White Boys B  
16u20 A D KFC Merelbeke  - Sp. Borgerhout  
16u20 B A1 SC City Pirates  - Escala Antwerpen  
16u20 B A2 SK Oudegem  - VK White Boys A  
17u00 A A1 KSV Bornem  - VK White Boys B  
17u00 A A2 KFC St-Gillis W  - KFC Merelbeke  
17u00 B A3 KFCH Sinaai  - Escala Antwerpen  
17u00 B D SC City Pirates  - SK Oudegem  
                 
                 
Wedstrijden 1 x 15'              
Plaatsingswedstrijden
uur plaats terrein wedstrijd uitslag
17u40 9 en 10 A4 5e groep A  - 5e groep B  
17u40 7 en 8 A3 4e groep A  - 4e groep B  
17u40 5 en 6 A2 3e groep A  - 3e groep B  
17u40 3 en 4 A1 2e groep A  - 2e groep B  
17u40 1 en 2 D 1e groep A  - 1e groep B  

weebeecup voor U-8

WeeBeeCup voor U-8 op Zondag 12 Mei
                 
                 
  Groep A   Groep B  
  VK White Boys A   KSK Kieldrecht A  
  Beerschot-Wilrijk B   Antwerpen Noord B  
  SVE Bazel   KJV Kruibeke  
  KSK Kieldrecht B   VK White Boys B  
  Antwerpen Noord A   HRS Haasdonk  
  SC City Pirates   Beerschot-Wilrijk A  
                 
                 
Westrijden 1 x 15'              
Voorronde
uur groep terrein wedstrijd uitslag
14u00 A A1 VK White Boys A  - Beerschot-Wilrijk B  
14u00 A A2 SVE Bazel  - KSK Kieldrecht B  
14u00 A A3 Antwerpen Noord A  - SC City Pirates  
14u00 B A4 KSK Kieldrecht A  - Antwerpen Noord B  
14u00 B E KJV Kruibeke  - VK White Boys B  
14u00 B D HRS Haasdonk  - Beerschot-Wilrijk A  
14u40 A A4 Beerschot-Wilrijk B  - SVE Bazel  
14u40 A E KSK Kieldrecht B  - Antwerpen Noord A  
14u40 A D SC City Pirates  - VK White Boys A  
14u40 B A1 Antwerpen Noord B  - KJV Kruibeke  
14u40 B A2 VK White Boys B  - HRS Haasdonk  
14u40 B A3 Beerschot-Wilrijk A  - KSK Kieldrecht A  
15u20 A A1 VK White Boys A  - SVE Bazel  
15u20 A A2 Beerschot-Wilrijk B  - Antwerpen Noord A  
15u20 A A3 KSK Kieldrecht B  - SC City Pirates  
15u20 B A4 KSK Kieldrecht A  - KJV Kruibeke  
15u20 B E Antwerpen Noord B  - HRS Haasdonk  
15u20 B D VK White Boys B  - Beerschot-Wilrijk A  
16u00 A A4 SC City Pirates  - Beerschot-Wilrijk B  
16u00 A E VK White Boys A  - KSK Kieldrecht B  
16u00 A D SVE Bazel  - Antwerpen Noord A  
16u00 B A1 Beerschot-Wilrijk A  - Antwerpen Noord B  
16u00 B A2 KSK Kieldrecht A  - VK White Boys B  
16u00 B A3 KJV Kruibeke  - HRS Haasdonk  
16u40 A A1 Antwerpen Noord A  - VK White Boys A  
16u40 A A2 Beerschot-Wilrijk B  - KSK Kieldrecht B  
16u40 A A3 SVE Bazel  - SC City Pirates  
16u40 B A4 HRS Haasdonk  - KSK Kieldrecht A  
16u40 B E Antwerpen Noord B  - VK White Boys B  
16u40 B D KJV Kruibeke  - Beerschot-Wilrijk A  
                 
                 
Wedstrijden 1 x 15'              
Plaatsingswedstrijden
uur plaats terrein wedstrijd uitslag
17u20 11 en 12 E 6e groep A  - 6e groep B  
17u20 9 en 10 A4 5e groep A  - 5e groep B  
17u20 7 en 8 A3 4e groep A  - 4e groep B  
17u20 5 en 6 A2 3e groep A  - 3e groep B  
17u20 3 en 4 A1 2e groep A  - 2e groep B  
17u20 1 en 2 D 1e groep A  - 1e groep B  

Wedstrijdschema Waasland Cup 2018-2019 voor U8

Waaslandcup 2018-2019 voor U-8
                       
Datum Uur Wedstrijd Uitslag Penalties
12/12/2018 18u00 HRS Haasdonk - KFC Heikant 8-4 4-1
    Sv. Melsele B - A. Stekene 3-9 4-3
    Sv. Melsele A - FC Oppuurs 13-6 0-0
14/11/2018 18u00 FC Bosdam A - SK St-Niklaas 6-10 3-4
11/02/2019 18u00 KFC St-Gillis W - SVE Bazel 6-18 2-5
8/08/2018 10u00 KFC Vrasene B - FC Bosdam B 5-7 0-4
16/01/2018 18u00 KFC Moerbeke - FC Daknam B 13-12 4-1
31/03/2019 12u30 VK White Boys - KFC Vrasene A 7-11 1-3
5/12/2018 18u30 KSV Bornem - FCH St-Pauwels 15-8 1-3
31/03/2019 14u00 FC Daknam A - HRS Haasdonk 3-14 0-0
4/04/2019 18u00 KFC Heikant - FCH St-Pauwels 11-11 4-2
16/11/2018 18u00 Sv. Melsele B - KSV Bornem 4-21 4-4
28/03/2019 18u30 A. Stekene - KFC Vrasene A 1-23 1-3
5/12/2018 18u00 FC Oppuurs - VK White Boys 8-11 3-3
9/12/2018 13u00 FC Daknam B - Sv. Melsele A 3-15 3-2
17/10/2018 18u00 FC Bosdam A - KFC Moerbeke 3-8 1-4
17/10/2018 18u00 SK St-Niklaas - FC Bosdam B 13-6 1-1
    KFC St-Gillis W - KFC Vrasene B    
7/11/2018 18u00 SVE Bazel - FC Daknam A 9-9 1-2
8/12/2018 10u00 HRS Haasdonk - SVE Bazel 11-3 5-3
14/11/2018 18u00 FC Bosdam B - Sv. Melsele B 9-13 1-5
10/03/2019 10u30 FC Daknam B - A. Stekene 5-7 0-0
15/12/2018 11u15 KFC Vrasene A - FC Bosdam A 9-4 3-4
28/03/2019 18u30 FCH St-Pauwels - KFC St-Gillis W 11-4 5-1
1/03/2019 18u30 KFC Moerbeke - FC Oppuurs 16-4 4-4
8/12/2018 11u00 VK White Boys - Sv. Melsele A 6-12 3-4
27/02/2019 18u30 KSV Bornem - KFC Heikant 19-4 4-4
20/03/2019 18u30 KFC Vrasene B - SK St-Niklaas 2-8 3-4
3/04/2019 18u30 KFC Vrasene A - HRS Haasdonk 2-11 0-0
20/02/2019 18u00 KFC Heikant - KFC Vrasene B 10-9 2-3
10/02/2019 13u00 SVE Bazel - Sv. Melsele B 9-8 4-4
    A. Stekene - KFC St-Gillis W    
20/03/2019 18u00 FC Oppuurs - FC Daknam A 10-12 4-0
3/10/2018 18u00 SK St-Niklaas - FC Daknam B 17-2 2-0
13/03/2019 18u30 FC Bosdam B - VK White Boys 7-12 2-5
15/03/2019 18u30 Sv. Melsele A - KSV Bornem 6-11 0-0
9/12/2018 13u00 FC Daknam A - FC Bosdam A 11-11 4-2
14/11/2018 18u00 FCH St-Pauwels - KFC Moerbeke 7-9 5-1
         
Voorlopige Stand          
                       
1. KSV BORNEM (Q) 4 4 0 0 66-22 9-11 12          
2. SK ST-NIKLAAS (Q) 4 4 0 0 48-16 11-7 12          
3. HRS HAASDONK (Q) 4 4 0 0 44-12 9-4 12          
4. KFC MOERBEKE (Q) 4 4 0 0 46-26 13-11 12          
5. KFC Vrasene A 4 3 1 0 45-23 9-6 9          
6. Sv. Melsele A 4 3 1 0 46-26 6-6 9          
7. SVE Bazel 4 2 1 1 39-34 13-13 7          
8. VK White Boys 4 2 2 0 36-38 12-12 6          
9. A. Stekene 3 2 1 0 17-31 4-7 6          
10. FC Daknam A 4 1 1 2 35-44 6-7 5          
11. FCH St-Pauwels 4 1 2 1 37-39 15-7 4          
12. KFC Heikant 4 1 2 1 29-37 11-13 4          
13. FC Bosdam B 4 1 3 0 29-43 8-11 3          
14. Sv. Melsele B 4 1 3 0 28-48 17-12 3          
15. FC Bosdam A 4 0 3 1 24-38 10-15 1          
16. KFC Vrasene B 3 0 3 0 16-25 6-10 0          
17. KFC St-Gillis W 2 0 2 0 10-29 3-10 0          
18. FC Oppuurs 4 0 4 0 28-52 11-7 0          
19. FC Daknam B 4 0 4 0 22-52 4-8 0          
                       
Halve Finales Woensdag 24 April om 18u15              
  terrein D : SK St-Niklaas - HRS Haasdonk            
  Donderdag 25 April om 18u15              
  terrein D : KSV Bornem - KFC Moerbeke            

weebeecup voor U-7

WeeBeeCup voor U-7 op Zondag 12 Mei
                 
                 
  Groep A   Groep B  
  White Boys A   KFC Wintam  
  KSK Kieldrecht   Sp. Borgerhout  
  SC City Pirates   SK St-Niklaas  
  KFC St-Gillis W   White Boys B  
  Beerschot-Wilrijk      
                 
                 
Westrijden 1 x 15'              
Voorronde
uur groep terrein wedstrijd uitslag
09u50 A A1 White Boys A  - KSK Kieldrecht  
09u50 A A2 SC City Pirates  - KFC St-Gillis W  
10u30 A A1 Beerschot-Wilrijk  - White Boys A  
10u30 A A2 KFC St-Gillis W  - KSK Kieldrecht  
11u10 A A1 SC City Pirates  - Beerschot-Wilrijk  
11u10 A A2 KFC St-Gillis W  - White Boys A  
11u10 B A3 KFC Wintam  - Sp. Borgerhout  
11u10 B D SK St-Niklaas  - White Boys B  
11u50 A A3 KSK Kieldrecht  - SC City Pirates  
11u50 A D Beerschot-Wilrijk  - KFC St-Gillis W  
11u50 B A1 White Boys B  - KFC Wintam  
11u50 B A2 Sp. Borgerhout  - SK St-Niklaas  
12u30 A A1 White Boys A  - SC City Pirates  
12u30 A A2 KSK Kieldrecht  - Beerschot-Wilrijk  
12u30 B A3 KFC Wintam  - SK St-Niklaas  
12u30 B D Sp. Borgerhout  - White Boys B  
                 
                 
Wedstrijden 1 x 15'              
Plaatsingswedstrijden
uur plaats terrein wedstrijd uitslag
13u10 7 en 8 A3 4e groep A  - 4e groep B  
13u10 5 en 6 A2 3e groep A  - 3e groep B  
13u10 3 en 4 A1 2e groep A  - 2e groep B  
13u10 1 en 2 D 1e groep A  - 1e groep B  

Wedstrijdschema Waasland Cup 2018-2019 voor U15

Waaslandcup 2018-2019 voor U-15
                       
Datum Uur Wedstrijd Uitslag Penalties
17/10/2018 19u00 VK White Boys - KFC Moerbeke 1-3 0-0
ff   Sv. Melsele B - A. Stekene 5-0 ff
27/02/2019 18u30 FC Oppuurs - Sv. Melsele C 3-4 5-5
10/04/2019 18u30 KFC Vrasene A - FC Bosdam 1-10 3-3
4/10/2018 19u30 SK St-Niklaas - FC Daknam 7-0 1-2
16/04/2019 18u30 Sv. Melsele A - KFC Vrasene B 1-3 4-4
ff   A. Stekene - VK White Boys 0-5 ff
    KFC Moerbeke - Sv. Melsele B 1-6 0-0
13/03/2019 18u30 FC Bosdam - FC Oppuurs 11-5 5-4
12/03/2019 18u30 Sv. Melsele C - KFC Vrasene A 5-0 5-5
20/03/2019 19u00 KFC Vrasene B - SK St-Niklaas 3-1 0-0
12/03/2019 19u45 FC Daknam - Sv. Melsele A 3-4 0-0
27/02/2019 18u30 VK White Boys - KFC Vrasene A 0-2 3-3
17/10/2018 18u30 KFC Moerbeke - FC Bosdam 2-5 2-3
17/10/2018 18u30 Sv. Melsele B - SK St-Niklaas 2-11 3-3
ff   A. Stekene - FC Daknam 0-5 ff
16/01/2019 18u00 FC Oppuurs - Sv. Melsele A 5-1 0-0
10/04/2019 18u30 Sv. Melsele C - KFC Vrasene B 0-3 5-5
8/04/2019 20u00 KFC Vrasene B - VK White Boys 3-2 0-0
20/03/2019 18u30 Sv. Melsele A - KFC Moerbeke 4-4 4-3
17/10/2018 18u30 FC Bosdam - A. Stekene 2-1 5-4
3/04/2019 18u30 KFC Vrasene A - Sv. Melsele B 0-2 3-4
    FC Daknam - FC Oppuurs    
12/11/2018 18u30 SK St-Niklaas - Sv. Melsele C 1-3 3-4
         
Voorlopige Stand          
                       
1. FC BOSDAM (Q) 4 4 0 0 28-9 16-13 12          
3. KFC VRASENE B (Q) 4 4 0 0 12-4 9-9 12          
3. SV MELSELE C (Q) 4 3 1 0 12-7 19-18 9          
4. SV MELSELE B (Q) 4 3 1 0 15-12 7-6 9          
5. SK St-Niklaas 4 2 2 0 20-8 7-9 6          
6. Sv. Melsele A 4 1 2 1 10-15 8-7 4          
7. KFC Moerbeke 4 1 2 1 10-16 5-7 4          
8. VK White Boys 4 1 3 0 8-8 3-3 3          
9. FC Oppuurs 3 1 2 0 13-16 9-10 3          
10. FC Daknam 3 1 2 0 8-11 2-1 3          
11. KFC Vrasene A 4 1 3 0 3-17 14-15 3          
12. A. Stekene 4 0 4 0 1-17 4-5 0          
                       
                       
Halve finales Zondag 21 April om 15u00              
  terrein C : SV. Melsele C - KFC Vrasene B            
  Donderdag 25 April om 18u15              
  terrein A : FC Bosdam - SV. Melsele B            

Wedstrijdschema Waasland Cup 2018-2019 voor U13

Waaslandcup 2018-2019 voor U-13
                       
Datum Uur Wedstrijd Uitslag Penalties
ff   KFC Vrasene B - A. Stekene 5-0 ff
13/03/2019 18u30 FC Daknam B - Waasland-Beveren 1-6 2-4
10/04/2019 19u00 FC Daknam A - VK White Boys 0-5 ff
7/12/2018 18u00 HRS Haasdonk - Sv. Melsele C 2-2 5-5
14/03/2019 18u30 FC Bosdam - KFC Vrasene A 2-5 3-3
4/04/2019 20u00 KFC Heikant - Sv. Melsele B 2-2 3-2
24/03/2019 12u30 KSK Klinge - Sp. Waasmunster 1-3 1-1
16/01/2019 18u00 FC Oppuurs - Sv. Melsele A 1-8 3-3
14/03/2019 19u00 SK St-Niklaas - KFC St-Gillis W 13-0 0-0
9/12/2018 13u00 KFC St-Gillis W - KFC Vrasene B 1-13 4-4
14/12/2018 18u15 SV. Melsele A - FC Daknam B 18-0 5-2
13/02/2019 18u30 Sp. Waasmunster - FC Bosdam 8-0 3-5
14/12/2018 18u00 Sv. Melsele B - HRS Haasdonk 4-2 5-5
4/04/2019 18u30 KFC Vrasene A - FC Daknam A 4-0 4-3
14/11/2018 18u00 Sv. Melsele C - KFC Heikant 2-10 1-2
24/02/2019 12u15 VK White Boys - KSK Klinge 6-2 2-2
7/11/2018 18u30 Waasland-Beveren - FC Oppuurs 1-2 3-1
ff   A. Stekene - SK St-Niklaas 0-5 ff
4/04/2019 18u30 KFC Vrasene B - HRS Haasdonk 6-0 4-5
ff   A. Stekene - Sp. Waasmunster 0-5 ff
7/11/2018 18u15 Sv. Melsele C - KSK Klinge 7-1 4-2
9/12/2018 10u00 FC Daknam B - FC Bosdam 3-3 1-4
3/04/2019 18u00 Waasland-Beveren - Sv. Melsele A 0-5 ff
28/02/2019 18u30 KFC Vrasene A - FC Oppuurs 2-2 4-1
21/03/2019 19u00 FC Daknam A - Sv. Melsele B 1-7 0-0
17/02/2019 12u15 VK White Boys - KFC St-Gillis W 17-1 2-1
9/12/2018 10u30 KFC Heikant - SK St-Niklaas 10-1 3-0
10/03/2019 12u30 KSK Klinge - KFC Vrasene B 0-10 2-3
5/01/2019 13u00 Sv. Melsele B - A. Stekene 14-1 3-1
18/12/2018 18u30 HRS Haasdonk - FC Daknam B 9-0 5-5
    KFC St-Gillis W - Waasland-Beveren    
31/10/2018 18u30 SK St-Niklaas - FC Daknam A 2-0 0-1
4/04/2019 18u30 FC Bosdam - VK White Boys 3-8 4-3
22/11/2018 18u15 Sv. Melsele A - Sv. Melsele C 18-0 3-2
10/04/2019 18u30 Sp. Waasmunster - KFC Vrasene A 1-3 4-3
18/03/2019 18u00 FC Oppuurs - KFC Heikant 3-3 2-5
         
Voorlopige Stand          
                       
1. SV. MELSELE A (Q) 4 4 0 0 49-1 11-7 12          
2. KFC VRASENE B (Q) 4 4 0 0 34-1 11-11 12          
3. VK WHITE BOYS (Q) 4 4 0 0 36-6 7-7 12          
4. SV MELSELE B (Q) 4 3 0 1 27-6 10-9 10          
5. KFC Vrasene A 4 3 0 1 14-5 14-11 10          
6. Sp. Waasmunster 4 3 1 0 17-4 8-9 9          
7. SK St-Niklaas 4 3 1 0 21-10 0-4 9          
8. KFC Heikant 4 2 0 2 28-8 13-5 8          
9. FC Oppuurs 4 1 1 2 8-14 10-12 5          
10. HRS Haasdonk 4 1 2 1 13-12 20-19 4          
11. Sv. Melsele C 4 1 2 1 11-31 12-12 4          
12. Waasland-Beveren 3 1 2 0 7-8 7-3 3          
13. FC Bosdam 4 0 3 1 8-24 16-10 1          
14. FC Daknam B 4 0 3 1 4-36 10-18 1          
15. FC Daknam A 4 0 4 0 1-18 4-4 0          
16. KSK Klinge 4 0 4 0 4-26 7-10 0          
17. A. Stekene 4 0 4 0 1-29 1-3 0          
18. KFC St-Gillis W 3 0 3 0 2-43 5-6 0          
                       
                       
Halve Finales Zondag 21 April om 13u00              
  terrein A2 : Sv. Melsele A - Sv. Melsele B            
  ????                    
  terrein C2 : KFC Vrasene B - VK White Boys          

Wedstrijdschema Waasland Cup 2018-2019 voor U12

Waaslandcup 2018-2019 voor U-12
                       
Datum Uur Wedstrijd Uitslag Penalties
24/10/2018 19u00 KSV Branst - A. Stekene 14-1 3-1
24/03/2019 10u30 VK White Boys B - FC Daknam B 6-4 2-3
13/01/2019 12u30 KFC St-Gillis W - FC Daknam A 4-1 3-2
27/03/2019 18u00 KFC Moerbeke - KFC Vrasene B 5-1 2-3
17/10/2018 18u30 FC Bosdam A - Sv. Melsele 1-4 0-4
8/08/2018 10u00 KFC Vrasene A - HRS Haasdonk 2-2 3-2
27/02/2019 18u30 FC Oppuurs - SVE Bazel 7-3 4-4
8/12/2018 13u15 VK White Boys A - FC Bosdam B 2-1 1-3
17/03/2019 10u30 VK White Boys A - KSV Branst 0-8 2-2
    A. Stekene - FC Bosdam B 2-4 0-0
20/03/2019 18u00 FC Oppuurs - VK White Boys B 3-3 3-1
10/03/2019 10u00 FC Daknam B - SVE Bazel 3-1 4-0
21/03/2019 18u30 KFC Vrasene A - KFC St-Gillis W 11-1 5-3
    FC Daknam A - HRS Haasdonk 2-4 3-2
14/11/2018 18u30 FC Bosdam A - KFC Moerbeke 3-3 2-4
8/12/2018 10u00 KFC Vrasene B - Sv. Melsele 0-4 4-4
27/03/2019 18u30 KSV Branst - FC Bosdam A 1-1 2-2
5/01/2019 13u15 Sv. Melsele - A. Stekene 13-0 3-1
4/11/2018 12u45 VK White Boys B - KFC Vrasene A 1-6 0-0
19/12/2018 18u30 HRS Haasdonk - FC Daknam B 7-0 4-3
    KFC St-Gillis W - FC Oppuurs    
15/11/2018 18u30 SVE Bazel - FC Daknam A 1-3 0-0
ff   KFC Moerbeke - VK White Boys A 5-0 ff
25/10/2018 18u30 FC Bosdam B - KFC Vrasene B 0-18 1-4
2/04/2019 19u00 FC Daknam A - KSV Branst 0-6 3-5
3/04/2019 18u30 A. Stekene - KFC St-Gillis W 1-14 5-5
9/12/2018 10u00 FC Daknam B - KFC Moerbeke 0-13 2-2
13/03/2019 18u30 KFC Vrasene B - VK White Boys B 13-2 2-3
20/02/2019 18u30 SVE Bazel - FC Bosdam A 1-7 2-2
15/12/2018 11u30 Sv. Melsele - FC Oppuurs 10-1 5-1
14/03/2018 18u30 FC Bosdam B - KFC Vrasene A 0-4 0-0
12/12/2018 18u30 HRS Haasdonk - VK White Boys A 5-3 4-3
         
Voorlopige Stand          
                       
1. SV. MELSELE (Q) 4 4 0 0 31-2 16-6 12          
2. KSV BRANST (Q) 4 3 0 1 29-2 12-8 10          
3. KFC MOERBEKE (Q) 4 3 0 1 26-4 8-7 10          
4. KFC VRASENE A (Q) 4 3 0 1 23-4 15-11 10          
5. HRS Haasdonk 4 3 0 1 18-7 12-12 10          
6. KFC Vrasene B 4 2 2 0 32-11 13-10 6          
7. KFC St-Gillis W 3 2 1 0 19-13 11-12 6          
8. FC Bosdam A 4 1 1 2 12-9 6-12 5          
9. FC Oppuurs 3 1 1 1 11-16 8-10 4          
10. VK White Boys B 4 1 2 1 12-26 6-8 4          
11. FC Daknam A 4 1 3 0 6-15 8-10 3          
12. VK White Boys A 4 1 3 0 5-19 6-9 3          
13. FC Daknam B 4 1 3 0 7-27 12-8 3          
14. FC Bosdam B 4 1 3 0 5-26 4-5 3          
15. SVE Bazel 4 0 4 0 6-20 6-10 0          
16. A. Stekene 4 0 4 0 4-45 7-11 0          
                   
Halve Finales Zondag 21 April om 13u00              
  Terrein A1 : SV. MELSELE - KFC VRASENE A          
  Woensdag 24 April om 19u00              
  Terrein A2 : KSV BRANST - KFC MOERBEKE          

Wedstrijdschema Waasland Cup 2018-2019 voor U10

Waaslandcup 2018-2019 voor U-10
                       
Datum Uur Wedstrijd Uitslag Penalties
13/03/2019 18u00 KFC Moerbeke - VK White Boys 7-5 3-3
3/04/2019 18u00 Sv. Melsele - KFC St-Gillis W 8-1 0-0
31/03/2019 18u00 A. Stekene - FC Oppuurs 2-4 1-1
15/11/2018 18u30 FCH St-Pauwels - KFC Heikant 0-11 1-5
8/12/2018 10u30 KFC Vrasene - SVE Bazel 6-4 2-4
20/02/2019 18u30 Waasland-Beveren - HRS Haasdonk 0-1 1-2
25/10/2018 18u30 FC Bosdam - FC Daknam 11-1 0-0
24/10/2018 18u00 SK St-Niklaas - KFC Moerbeke 7-0 2-2
9/04/2019 18u15 VK White Boys - FC Daknam 5-0 ff
6/12/2018 18u30 Sv. Melsele - FC Bosdam 0-13 0-0
24/03/2019 10u30 KFC St-Gillis W - HRS Haasdonk 4-6 0-0
25/11/2018 18u00 A. Stekene - Waasland-Beveren 3-4 0-0
27/02/2019 18u30 FC Oppuurs - SVE Bazel 3-3 2-2
4/04/2019 18u30 FCH St-Pauwels - KFC Vrasene 3-4 0-0
27/03/2019 18u30 KFC Heikant - SK St-Niklaas 7-1 2-2
25/03/2019 18u30 KFC Moerbeke - Waasland-Beveren 4-10 0-2
8/12/2018 11u00 VK White Boys - FCH St-Pauwels 1-14 1-4
31/01/2019 18u30 KFC Vrasene - Sv. Melsele 1-1 1-3
15/12/2018 11u00 KFC St-Gillis W - KFC Heikant 1-23 3-4
16/04/2019 18u30 FC Daknam - FC Oppuurs 0-18 3-3
15/11/2018 18u00 SVE Bazel - FC Bosdam 4-5 2-2
8/12/2018 12u00 HRS Haasdonk - SK St-Niklaas 1-22 1-3
8/12/2018 10u30 SK St-Niklaas - A. Stekene 9-2 2-2
15/12/2018 12u00 HRS Haasdonk - KFC Moerbeke 7-1 5-3
28/11/2018 18u00 SVE Bazel - VK White Boys 13-3 4-2
16/01/2019 18u00 FC Oppuurs - Sv. Melsele 2-0 3-2
14/03/2019 18u30 FC Bosdam - KFC St-Gillis W 19-3 5-1
    FC Daknam - FCH St-Pauwels    
3/04/2019 18u30 KFC Heikant - A. Stekene 12-1 3-3
13/03/2019 18u30 Waasland-Beveren - KFC Vrasene 2-6 3-3
         
Voorlopige Stand          
                       
1. KFC HEIKANT (Q) 4 4 0 0 53-3 14-9 12          
2. FC BOSDAM (Q) 4 4 0 0 48-8 7-3 12          
3. FC OPPUURS (Q) 4 3 0 1 27-5 9-8 10          
4. KFC VRASENE (Q) 4 3 0 1 17-10 6-10 10          
5. SK St-Niklaas 4 3 1 0 39-10 9-7 9          
6. HRS Haasdonk 4 3 1 0 15-27 8-7 9          
7. Waasland-Beveren 4 2 2 0 16-14 6-5 6          
8. SVE Bazel 4 1 2 1 24-17 12-8 4          
9. Sv. Melsele 4 1 2 1 9-17 5-4 4          
10. FCH St-Pauwels 3 1 2 0 17-16 5-6 3          
11. KFC Moerbeke 4 1 3 0 12-27 4-5 3          
12. VK White Boys 4 1 3 0 14-34 6-11 3          
13. A. Stekene 4 0 4 0 8-29 6-6 0          
14. FC Daknam 3 0 3 0 1-34 3-3 0          
15. KFC St-Gillis W 4 0 4 0 9-56 4-9 0          
                       
Halve Finales Zondag 21 april om 11u15              
                       
  terrein A1 : KFC Heikant - KFC Vrasene            
  terrein C1 : FC Bosdam - FC Oppuurs            

Wedstrijdschema Waasland Cup 2018-2019 voor U9

Waaslandcup 2018-2019 voor U-9
                       
Datum Uur Wedstrijd Uitslag Penalties
21/03/2019 18u30 FC Bosdam B - SK St-Niklaas B 13-9 0-0
10/03/2019 10u00 FC Daknam B - SK St-Niklaas A 5-41 0-1
27/03/2019 18u00 KFC Moerbeke - HRS Haasdonk 2-13 3-5
8/12/2018 10u00 KFC Vrasene - KFC Wintam 9-2 3-3
28/11/2018 18u30 KSV Bornem - KSV Branst 1-11 3-4
21/03/2019 18u30 WS Sombeke - FC Bosdam A 6-13 3-5
5/04/2019 18u15 Sv. Melsele B - VK White Boys 2-28 0-0
    Sv. Melsele A - A. Stekene 12-6 4-4
10/03/2019 10u00 FC Daknam A - SVE Bazel 3-21 4-4
21/11/2018 18u30 SVE Bazel - FC Bosdam B 14-4 4-3
25/11/2018 18u00 A. Stekene - FC Daknam B 19-2 2-3
5/12/2018 18u30 VK White Boys - KSV Bornem 12-1 3-1
28/03/2019 18u30 FC Bosdam A - KFC Vrasene 4-8 5-4
21/10/2018 11u30 KSV Branst - KFC Moerbeke 7-7 4-2
18/01/2019 18u30 KFC Wintam - WS Sombeke 12-8 2-3
15/12/2018 10u00 HRS Haasdonk - Sv. Melsele B 31-1 4-3
16/10/2018 18u00 SK St-Niklaas A - Sv. Melsele A 12-5 2-0
2/10/2018 18u00 SK St-Niklaas B - FC Daknam A 8-7 3-2
14/11/2018 18u30 FC Bosdam B - KFC Vrasene 8-12 4-4
8/12/2018 10u30 SK St-Niklaas B - VK White Boys 2-16 3-1
21/12/2018 18u30 KFC Wintam - Sv. Melsele B 13-5 1-5
9/12/2018 10u00 FC Daknam B - KSV Bornem 0-36 0-2
8/12/2018 10u30 SK St-Niklaas A - A. Stekene 10-2 3-2
27/03/2019 18u30 KSV Branst - Sv. Melsele A 9-6 4-1
13/03/2019 18u00 KFC Moerbeke - FC Bosdam A 3-9 2-3
8/12/2018 10u00 HRS Haasdonk - SVE Bazel 19-3 5-2
23/02/2019 17u30 WS Sombeke - FC Daknam A 16-9 0-0
    Sv. Melsele B - FC Bosdam B 4-22 0-0
17/10/2018 18u30 FC Bosdam A - SK St-Niklaas B 17-5 4-5
15/12/2018 11u15 KFC Vrasene - FC Daknam B 50-0 4-3
28/11/2018 18u00 SVE Bazel - SK St-Niklaas A 4-14 4-3
9/12/2018 10u00 FC Daknam A - KFC Moerbeke 6-8 3-3
27/02/2019 18u30 KSV Bornem - HRS Haasdonk 7-15 3-5
22/11/2018 18u30 A. Stekene - KFC Wintam 6-9 0-0
24/03/2019 10u30 VK White Boys - KSV Branst 14-6 3-4
15/02/2019 18u30 Sv. Melsele A - WS Sombeke 13-8 5-3
         
Voorlopige Stand          
                       
1. KFC VRASENE (Q) 4 4 0 0 79-14 15-15 12          
2. HRS HAASDONK (Q) 4 4 0 0 78-13 19-11 12          
3. SK ST-NIKLAAS A (Q) 4 4 0 0 77-16 9-6 12          
4. VK WHITE BOYS (Q) 4 4 0 0 70-11 7-8 12          
5. FC Bosdam A 4 3 1 0 43-22 17-14 9          
6. KFC Wintam 4 3 1 0 36-28 6-11 9          
7. KSV Branst 4 2 1 1 33-28 16-9 7          
8. FC Bosdam B 4 2 2 0 47-39 7-8 6          
9. SVE Bazel 4 2 2 0 42-40 14-15 6          
10. Sv. Melsele A 4 2 2 0 36-35 10-13 6          
11. KFC Moerbeke 4 1 2 1 20-35 10-15 4          
12. KSV Bornem 4 1 3 0 45-38 9-12 3          
13. A. Stekene 4 1 3 0 33-33 8-10 3          
14. WS Sombeke 4 1 3 0 38-47 9-12 3          
15. SK St-Niklaas B 4 1 3 0 24-53 11-7 3          
16. FC Daknam A 4 0 4 0 25-53 9-10 0          
17. Sv. Melsele B 4 0 4 0 12-94 8-5 0          
18. FC Daknam B 4 0 4 0 7-146 6-9 0          
                   
Halve Finales Zondag 21 april om 9u30                
                       
  terrein D : KFC Vrasene - VK White Boys            
  terrein E : HRS Haasdonk - SK St-Niklaas A            

Wedstrijdschema Waasland Cup 2018-2019 voor U7

Waaslandcup 2018-2019 voor U-7
                       
Datum Uur Wedstrijd Uitslag Penalties
12/04/2019 18u30 FC Daknam - HRS Haasdonk 5-19 0-0
22/03/2019 18u00 KFC Wintam - Sv. Melsele 3-7 5-2
1/03/2019 18u30 KFC Moerbeke - KFC Vrasene 13-2 5-4
20/03/2019 18u30 VK White Boys - SK St-Niklaas 2-33 2-4
ff   A. Stekene - FC Daknam 0-5 ff
12/12/2018 18u30 HRS Haasdonk - KFC Wintam 10-7 3-4
    Sv. Melsele - KFC Moerbeke 2-6 0-0
13/03/2019 18u30 KFC Vrasene - VK White Boys 4-10 1-3
8/12/2018 10u30 SK St-Niklaas - A. Stekene 21-6 4-2
9/12/2018 13u00 FC Daknam - Sv. Melsele 0-13 3-3
28/03/2019 18u30 A. Stekene - HRS Haasdonk 11-13 5-5
11/11/2018 12u30 KFC Wintam - KFC Vrasene 7-9 3-4
24/10/2018 18u00 SK St-Niklaas - KFC Moerbeke 14-0 5-1
8/12/2018 9u30 VK White Boys - KFC Wintam 2-18 1-4
16/01/2019 18u00 KFC Moerbeke - FC Daknam 13-5 2-3
15/12/2018 10u00 HRS Haasdonk - VK White Boys 17-4 4-0
ff   KFC Vrasene - A. Stekene 5-0 ff
17/10/2018 18u00 Sv. Melsele - SK St-Niklaas 5-11 5-4
         
Stand          
                       
1. SK ST-NIKLAAS (Q) 4 4 0 0 79-13 17-10 12          
2. HRS HAASDONK (Q) 4 4 0 0 59-27 12-9 12          
3. KFC MOERBEKE (Q) 4 3 1 0 32-23 8-12 9          
4. SV MELSELE (Q) 4 2 2 0 27-20 10-12 6          
5. KFC Vrasene 4 2 2 0 20-30 9-11 6          
6. KFC Wintam 4 1 3 0 35-28 16-10 3          
7. FC Daknam 4 1 3 0 15-45 6-5 3          
8. VK White Boys 4 1 3 0 8-54 6-13 3          
9. A. Stekene 4 0 4 0 17-44 7-9 0          
                       
                       
Halve Finales Zondag 21 April om 9u30            
                       
    terrein A1 : SK St-Niklaas - Sv. Melsele          
    terrein A2 : HRS Haasdonk - KFC Moerbeke          

Wedstrijdschema Waasland Cup 2018-2019 voor U11

Waaslandcup 2018-2019 voor U-11
                       
Datum Uur Wedstrijd Uitslag Penalties
9/12/2018 14u30 FC Daknam B - FC Bosdam 1-22 1-4
8/12/2018 10u00 KFC Vrasene B - HRS Haasdonk 1-3 2-3
ff   KFC Heikant - KFC Moerbeke 5-0 ff
10/03/2019 10u00 FC Daknam A - A. Stekene 7-0 4-2
27/03/2019 18u30 Waasland-Beveren - SK St-Niklaas 1-9 3-3
3/04/2019 18u00 Sv. Melsele - VK White Boys 5-3 4-2
16/01/2019 18u00 KFC Vrasene A - FC Daknam B 15-0 4-3
25/10/2018 18u30 FC Bosdam - KFC Vrasene B 2-7 0-0
15/12/2018 12u00 HRS Haasdonk - KFC Moerbeke 5-1 0-1
10/04/2019 18u30 KFC Heikant - FC Daknam A 2-2 0-0
25/11/2018 13u00 A. Stekene - Waasland-Beveren 0-1 3-3
30/11/2018 18u00 SK St-Niklaas - Sv. Melsele 1-3 4-4
4/11/2018 12u45 VK White Boys - KFC Vrasene A 1-5 1-3
2/04/2019 18u30 FC Daknam B - KFC Heikant 1-6 0-0
    KFC Vrasene B - A. Stekene    
7/03/2019 18u30 KFC Moerbeke - SK St-Niklaas 0-2 4-1
9/12/2018 10u00 FC Daknam A - VK White Boys 8-2 3-2
28/03/2019 18u30 FC Bosdam - Waasland-Beveren 7-3 3-4
19/12/2018 18u30 HRS Haasdonk - Sv. Melsele 1-1 3-5
30/04/2019 18u30 KFC Vrasene A - FC Daknam A 2-3 0-3
13/03/2019 18u30 Waasland-Beveren - FC Daknam B 9-2 4-1
29/03/2019 18u30 VK White Boys - FC Bosdam 4-2 3-3
6/03/2019 19u00 SK St-Niklaas - KFC Vrasene B 8-4 5-3
16/11/2018 18u00 Sv. Melsele - KFC Heikant 2-0 2-4
3/04/2019 18u30 A. Stekene - HRS Haasdonk 1-12 2-3
25/03/2019 18u30 KFC Moerbeke - KFC Vrasene A 1-3 3-4
         
Stand          
                       
1. HRS HAASDONK (Q) 4 3 0 1 21-4 9-10 10          
2. FC DAKNAM A (Q) 4 3 0 1 20-6 10-4 10          
3. SV. MELSELE (Q) 4 3 0 1 11-5 15-13 10          
4. KFC VRASENE A (Q) 4 3 1 0 25-5 11-10 9          
5. SK St-Niklaas 4 3 1 0 20-8 13-14 9          
6. KFC Heikant 4 2 1 1 13-5 4-2 7          
7. FC Bosdam 4 2 2 0 33-15 10-8 6          
8. Waasland-Beveren 4 2 2 0 14-18 14-10 6          
9. KFC Vrasene B 3 1 2 0 12-13 5-8 3          
10. VK White Boys 4 1 3 0 10-20 8-13 3          
11. KFC Moerbeke 4 0 4 0 2-17 10-10 0          
12. A. Stekene 3 0 3 0 1-20 7-10 0          
13. FC Daknam B 4 0 4 0 4-52 5-12 0          
                       
                       
Halve Finales Zondag 21 april om 11u15            
                       
    terrein A2 : HRS Haasdonk - KFC Vrasene A        
    terrein C2 : FC Daknam A - Sv. Melsele          

Info deelnemende ploegen Waaslandcup 2018-2019

Info Deelnemende Ploegen Waaslandcup 2018-2019
         
Ploeg Stamnr Contact  E-mail Telefoon
SVE Bazel 2794 Marco Cuyt jeugd@svebazel.be 0474/249552
KSV Bornem 342 Ronald De Sager ronald.de.sager@telenet.be 0495/505107
FC Bosdam 9514 Raf Van Wiele tornooien@bosdam.be 0473/771074
KSV Branst 5517 Joachim Ivens joachimdendartser@hotmail.com 0473/456691
FC Daknam 9125 Stef Rooman stef.rooman@telenet.be 0479/998331
HRS Haasdonk 9524 Ruben Pieters ruben-pieters@hotmail.com 0489/924720
KFC Heikant Zele 4174 Björn Van Eetvelde vaneetvelde.bjorn@gmail.com 0486/894171
KSK Klinge 4211 Ken Schoenmaekers xan_ken@hotmail.com 0494/265211
Sv. Melsele 3541 Wim Van Robbroeck tornooien@kvksveltamelsele.be 0496/129186
Sv. Melsele 3541 Luc Segers luc.segers@somatisystems.be 0495/205024
KFC Moerbeke 2990 Melissa Van Everbroeck vaneverbroeck_melissa@hotmail.com 0479/652648
FC Oppuurs 8765 Johan Verelst verelst_johan@hotmail.com 0475/901017
A. Stekene 8552 Wim De Roos wim.deroos@telenet.be 0496/980322
KFC St-Gillis W 4385 Raoul De roeck raoul.de.roeck@telenet.be  
KFC St-Gillis W 4385 Kris de Landtsheer kris@sporting-sintgilliswaas.be  
SK St-Niklaas 9264 Eric Verschuren tornooisecretariaat@sknsn.be 0470/465008
FCH St-Pauwels 5049 Tom Malschaert malschaert.tom@gmail.com 0475/336142
WS Sombeke 3693 Van Huffel Daniel jeugdsombeke@gmail.com 0477/258898
KFC Vrasene 3623 Koen Vanwynsberghe hogenakker@skynet.be 0478/210602
Waasland-Beveren 4068 Van Campfort Jean-Pierre vancampfortjeanpierre@live.be 0477/719849
Sp. Waasmunster 2637 Nelis Danny dannyspartanelis@outlook.be 0473/436809
VK White Boys 8101 Van Everbroeck Peter van.everbroeck.peter@telenet.be 0474/343783
KFC Wintam 3911 Ivan De Hertog jeugdkfcwintam@gmail.com 0498/680647

De finales van de Waasland Cup

Finales op Zondag 28 april