Nieuws Overzicht


Voorbereiding Seniors zomer 2016

dinsdag

19/jul

training 1

 

 

19u30

 

woensdag

20/jul

training 2

 

 

19u30

 

vrijdag

22/jul

training 3

 

 

19u30

 

zondag

24/jul

VW: WB 1° elftal- Svelta Melsele A

0-2

15u

 

 

 

 

 

     

dinsdag

26/jul

training 4

 

 

19u30

 

woensdag

27/jul

VW: Wichelen - WB 1° elftal

0-4

19u30

 

 

 

of individuele looptraining (tr 5)

 

   

donderdag

28/jul

VW: Heikant Zele - WB 1° elftal

1-2

19u30

 

 

 

of individuele looptraining (tr 5)

 

   

zondag

31/jul

HSC: Doggen - WB 1° elftal

 

16u

 

 

 

 

 

     

dinsdag

2/aug

training 6

 

 

19u

 

 

 

BvhW: WB beloften - H. Waasmunster A

 

20u

 

woensdag

3/aug

training 7

 

 

19u30

 

vrijdag

5/aug

training 8 + teambuilding

 

19u

 

Zondag

7/aug

VW: WB 2° elftal - Kerksken

 

14u

 

 

 

HSC: WB 1° elftal - Kerksken

 

16u

 

 

 

 

 

     

dinsdag

9/aug

training 9

 

 

19u30

 

 

 

BvhW: Moerbeke - WB beloften

 

19u30

 

woensdag

10/aug

VW: WB 1°e elftal - RS Haasdonk

 

19u30

 

vrijdag

12/aug

training 10

 

19u30

 

zondag

14/aug

VW: Erenbodegem - WB 2° elftal

 

14u

 

 

 

HSC: Erenbodegem - WB 1° elftal

 

16u

 

 

 

 

 

     

dinsdag

16/aug

training 11

 

19u30

 

woensdag

17/aug

BvhW: WB beloften - Kallo

 

19u30

 

donderdag

18/aug

VW: WB 1° elftal - Grembergen

 

19u30

 

vrijdag

19/aug

training 12

 

19u30

 

Zondag

21/aug

VW: WB 2° elftal - Mere

 

14u

 

 

 

HSC: WB 1° elftal - Mere

 

16u

 

 

 

 

 

     

Dinsdag

23/aug

training 13

 

19u30

 

 

 

BvhW: Meerdonk - WB beloften

 

19u30

 

Donderdag

25/aug

training 14

 

19u30

 

Vrijdag

26/aug

Competitie: Verrebroek - WB 2° elftal

 

20u

 

Zondag

28/aug

Competitie: WB 1° elftal - Verrebroek

 

15u

 

 


Reserve doelman gezocht

We zijn op zoek naar een gemotiveerde doelman voor de reserve ploeg.

Kandidaten mogen zich melden bij de sportief verantwoordelijke Dominique: 0498/854709


Uitslag Halloweentocht

Hierbij de juiste antwoorden van de Halloweentocht van 29/10/2016

- Woord rebus : BOSWANDELING

- Aantal vlaggen : 10

- Wat hoorde niet thuis op de Halloween zoektocht : vlag van Sinterklaas en Piet

 

WINNAARS

- Meiresone-Van Geem     kellyvangeem@hotmail.com

- De Hollanderkes : andhooghe@telenet.be

- Van Hoyweghen : mini.michael@hotmail.be

- Klaartje Coupé, Westerstraat, 9100 Sint-Niklaas

wim.van.puymbroeck1@telenet.be

 

Winnaars geven hun juist adres telefonisch op aan Wauman Etienne 0496/65.20.18


Jeugdzomertornooi U11 stad Sint-Niklaas

Sportzomertornooi Stad Sint-Niklaas voor U-11
                   
      Groep      
      SK St-Niklaas      
      Waasland-Beveren      
      VK White Boys      
      SK Gerda St-Niklaas      
      GFA Sinaai      
      KFCH Sinaai      
      Vos Reinaert      
                   
Wedstrijden 1x 12 minuten            
Uur Voorronde Terrein Uitslag
18u15 SK St-Niklaas  - Waasland-Beveren A1  
18u15 VK White Boys  - SK Gerda St-Niklaas A2  
18u15 GFA Sinaai  - KFCH Sinaai B1  
Vrij : Vos Reinaert
18u35 Vos Reinaert  - SK St-Niklaas A1  
18u35 Waasland-Beveren  - VK White Boys A2  
18u35 SK Gerda St-Niklaas  - GFA Sinaai B1  
Vrij : KFCH Sinaai
18u55 KFCH Sinaai  - Vos Reinaert A1  
18u55 SK St-Niklaas  - VK White Boys A2  
18u55 Waasland-Beveren  - SK Gerda St-Niklaas B1  
Vrij : GFA Sinaai
19u15 GFA Sinaai  - Waasland-Beveren A1  
19u15 KFCH Sinaai  - SK St-Niklaas A2  
19u15 VK White Boys  - Vos Reinaert B1  
Vrij : SK Gerda St-Niklaas
19u35 SK Gerda St-Niklaas  - Vos Reinaert A1  
19u35 GFA Sinaai  - SK St-Niklaas A2  
19u35 VK White Boys  - KFCH Sinaai B1  
Vrij : Waasland-Beveren
19u55 KFCH Sinaai  - Waasland-Beveren A1  
19u55 SK Gerda St-Niklaas  - SK St-Niklaas A2  
19u55 GFA Sinaai  - Vos Reinaert B1  
Vrij : VK White Boys
20u15 Waasland-Beveren  - Vos Reinaert A1  
20u15 SK Gerda St-Niklaas  - KFCH Sinaai A2  
20u15 GFA Sinaai  - VK White Boys B1  
Vrij : SK St-Niklaas

 

Reglement sportzomertornooi stad Sint-Niklaas 2016 voor U-11

Georganiseerd door VK White Boys SN

Puitvoetstraat 37, 9100 Sint-Niklaas

 

* Er wordt 8 tegen 8 gespeeld over de breedte van het terrein volgens de reglementen van de KBVB

* Maximum 12 spelers per ploeg geboren in 2006

* De deelnemende ploegen worden een half uur voor aanvang van de wedstrijden verwacht en vullen het wedstrijdblad in op het secretariaat.

* Iedere ploeg ontvangt na inschrijving een fles water. De lege flessen kunnen ingeruild worden op het secretariaat.

* Iedere ploeg brengt zijn eigen oefenballen mee en zorgt voor een tweede stel truitjes

* Er mag doorlopend vervangen worden gedurende de wedstrijden

* De organiserende ploeg, VK White Boys, zorgt voor de scheidsrechters

* De wedstrijden duren 1x12’ en heeft de volgende punten toekenning:

Overwinning : 3 punten

Gelijkspel : 1 punt

Verlies : 0 punten

* Voor de rangschikking telt in deze volgorde :

Aantal overwinningen

Doelpuntensaldo

Aantal Doelpunten

De onderlinge confrontatie

Indien nog gelijk, wordt via strafschoppen (5 of tot de beslissing) de winnaar bepaald

 

 

Elke ploeg zorgt en is verantwoordelijk voor zijn materiaal. In geval van verlies of diefstal van persoonlijke bezittingen kunnen noch de organisatie noch haar leden aansprakelijk gesteld worden. Zorg ervoor dat geen persoonlijke bezittingen in de kleedkamers achtergelaten worden.

 

VK White Boys wenst alle deelnemende clubs een leuk en sportief tornooi toe.


Nieuwe TVJO

Er is opnieuw een belangrijke functie in de jeugdopleiding ingevuld.

Gino Maes heeft de functie van Technisch coôrdinator aanvaard.

Hij zal instaan voor de technische begeleiding van de trainers en zal de krijtlijnen van de opleiding uittekenen.

Proficiat en welkom Gino!


WeeBee Cup 5-6-7-8 mei 2016

VK White Boys wil jullie van harte uitnodigen op alweer de zeventiende editie van onze WeeBeeCup.

Het tornooi gaat door in het verlengde weekend van 5-8 mei 2016.

Er wordt gespeeld voor de categorieën U-6, U-7, U-8, U-9, U-10, U-11, U-12, U-13, U-15, U-11 Nationaal en U-12 Nationaal.

Meer informatie over de WeeBee Cup vindt u via deze link.


Trainingsdagen jeugd

Trainingsdagen en uren jeugd

 

cat trainer ma 18u15 ma 19u30 di 18u15 wo 18u15 wo 19u30 do 18u15 vr 18u15 vr 19u30
U7

Robbi
Sarah

    x     x    
U8 Rubben       x     x  
U8

Akim(trainingen)
Ali (wedstrijden)

      x     x  
U9 Karel-jan x           x  
U9 Pieter x           x  
U10 Joeri       x     x  
U10 Peter       x     x  
U11 Tom     x     x    
U11 Patrick     x     x    
U12 Stefan     x     x    
U13 Jurgen

x

          x  
U15 Johny   x     x      
U15 Gino   x     x      
U17 Bert         x     x

Helpers gevraagd

Om onze WeeBee Cup optimaal te kunnen organiseren zijn we nog op zoek naar enkele vrijwilligers die een bijdrage willen leveren.

 

We zoeken mensen voor de inkom, voor de kantine, de begeleiding aan de kleedkamers, scheidsrechters, kortom alle hulp is welkom. 
Hebt u maar een paar uur vrij?  Geen probleem, wij kunnen uw hulp zeker gebruiken!

 

De WeeBee Cup heeft plaats op 5, 6, 7 en 8 mei 2016.

 

Voor meer informatie kan u contact opnemen met Nathalie vianathalie.van.dooren@hotmail.com 


Halve finales Waasland Cup

Op zondag 17 april gaan er 5 halve finales van de Waasland Cup door op de terreinen van VK White Boys (reeksen U12 tem U15).

 

De wedstrijden hebben plaats om 9u30 en om 11u15.

 

Ook onze eigen U12 ploeg neemt deel aan de halve finales op donderdag 14 april om 19u00.

 

Tot slot is er ook een halve finale van de U10 op woensdag om 18u30.

 

Het is zeker de moeite waard om deze clubs te zien strijden voor een plaats in de felbegeerde finales van zondag 24 april.


Aflassingen 4 februari

Het Provinciaal Comité Oost-Vlaanderen heeft beslist om tijdens de periode van 4 tot en met 7 februari 2016 over te gaan tot een afgelasting van volgende wedstrijden (competitie en vriendschappelijk):
reserven
jeugd
G-voetbal

Aangekondigde vriendschappelijke wedstrijden op kunstgras worden wel toegestaan.


Inschrijvingen 2015-16

Inschrijvingsdagen

Het is van groot belang dat er zo snel mogelijk wordt ingeschreven zodat we het komende seizoen zo optimaal mogelijk kunnen voorbereiden.

De inschrijvingen in augustus worden als volgt georganiseerd:
1. Zaterdag 8 augustus van 11u00 tem 16u00
2. Vanaf 14 augustus en begin september: Wekelijks op vrijdag van 18u30 tem 21u00.
Belangrijk voor aansluitingen van nieuwe spelers:  De begeleidende ouder dient bij de inschrijving van een nieuwe speler in het bezit te zijn van zijn identiteitskaart + pincode op het moment van inschrijving om alles zo vlot mogelijk te laten verlopen.
Indien de ouders daar niet over beschikken dienen deze eerst even langs te gaan bij het stadhuis (uitzonderingen kunnen individueel bekeken worden, bv andere nationaliteiten zonder identiteitskaart).

Kledijregeling

We willen een flexibel aanbod geven: Elke speler krijgt een kledijbudget van 50 euro, de spelers kunnen dit naar wens besteden aan een training, regenjas, kousen, tas, rugzak of polo.
Er dient wel rekening gehouden te worden met de verplichting dat de spelers steeds dienen te beschikken over een training en kousen.
Een speler kan uiteraard meer bestellen dan zijn budget toelaat en dan betaalt hij bij.
Iemand die onder zijn budget zit krijgt echter geen geld terug.
Dit lijkt ons het gemakkelijkst hanteerbare systeem en komt ook tegemoet aan de wensen van de spelers en de ouders.

Afhalingsdagen bestellingen kledij

We zullen 2 afhaalmomenten organiseren in augustus, voor september wordt dit nog bekeken.

Voorlopig worden onderstaande data vooropgesteld (deze data kunnen wel nog veranderen indien blijkt dat de leverancier niet op tijd kan leveren):
1. Zaterdag 8 augustus van 11u00 tem 16u00 voor de bestellingen die geplaatst zijn tem mei 2015. 
2. Eind augustus (datum nader te bepalen) voor de bestellingen die geplaatst zijn op 8 augustus.
Op andere dagen kan er geen kledij afgehaald worden, tenzij na afspraak.
 


Nieuwe Website

 Welkom op onze nieuwe website! 

Vanaf vandaag, 24/07/2015, is de eerste versie van onze nieuwe website online!

Nog niet alle onderwerpen zijn toegankelijk maar u kan hier reeds de belangrijkste nieuwsartikels terugvinden.

De website zal regelmatig aangepast en vervolledigd worden met nieuwe inhoud, artikels, ...

Kijk gerust even rond en kom regelmatig eens terug voor de laatste nieuwtjes!


Nieuwe jeugdvoorzitter

Heet van de naald!

Sinds 23 juli hebben we een nieuwe voorzitter aan boord:

Luc Waterschoot is terug van weggeweest en zal de leiding van de jeugd op zich nemen.

We wensen Luc alvast veel succes met zijn nieuwe uitdaging!

 

 


2de Jeugdzomertornooi Stad Sint-Niklaas U-10

 2de jeugdzomertornooi stad Sint-Niklaas voor U-10

 Datum: 26/08/2015 - Op de terreinen van VK White Boys

                   
      Deelnemers      
      SK Gerda      
      FCH Sinaai      
      SK St-Niklaas      
      RS Waasland-Beveren      
      VK White Boys      
                   
Wedstrijden 1x 15 minuten            
Uur Voorronde Terrein Uitslag
18u15 SK Gerda  - FCH Sinaai A1  
18u15 SK St-Niklaas  - RS Waasland-Beveren A2  
Vrij VK White Boys    
18u40 VK White Boys  - SK Gerda A1  
18u40 RS Waasland-Beveren  - FCH Sinaai A2  
Vrij SK St-Niklaas    
19u05 SK St-Niklaas  - VK White Boys A1  
19u05 RS Waasland-Beveren  - SK Gerda A2  
Vrij FCH Sinaai    
19u30 FCH Sinaai  - SK St-Niklaas A1  
19u30 VK White Boys  - RS Waasland-Beveren A2  
Vrij SK Gerda    
19u55 SK Gerda  - SK St-Niklaas A1  
19u55 FCH Sinaai  - VK White Boys A2  
Vrij RS Waasland-Beveren    

Jeugddag op zat 22/08/2015!

Op zaterdag 22 augustus organiseren we een jeugddag op onze terreinen.
 
Het is de bedoeling dat al onze jeugdspelers aan bod komen in onderling een wedstrijdje.
 
Daarbij worden er ook groepsfoto's genomen om op de website te plaatsen.
 
Voor de ouders en kinderen zal er dan ook de mogelijkheid zijn tot kennismaking met de club en het jeugdbestuur.
 
De wedstrijden starten om 14u00!

Start trainingen

In de week van 3 augustus starten de trainingen voor de jeugd (behalve voor de ploegen waarvan de trainer met vakantie is).

De jeugdtrainers zullen de spelers contacteren en uitnodigen om de trainingen aan te vangen.

U mag natuurlijk ook zelf de trainer contacteren.  Hierbij vindt u een overzicht van de trainers per categorie:

U7 Robbi Heyndrickx

U8 Falke Verschueren

U9 Karel-Jan Meyssen

U10 Ellen Piessens, Peter Raemdonck en Joeri Staes

U11 Tom Foubert

U12 Johny D'Haen

U13 Jurgen Maes

U15 Carl Manders

U17 Bert Van Goethem


Vergadering voor de ouders op woensdag 19/08 om 20u00

Beste ouders,

 

Graag nodigen wij jullie uit voor een vergadering met alle ouders, trainers, ploeg afgevaardigden en jeugdbestuur op woensdag 19 augustus 2015 om 20u00 in de kantine van VK White Boys.

 

Op deze vergadering zal onze nieuwe jeugdvoorzitter, Luc Waterschoot, zijn visie op de jeugdopleiding toelichten.

 

Daarnaast zullen we uiteraard ook trachten om een antwoord te bieden op al jullie vragen.

 

We hopen alvast op een talrijke opkomst!

 

Met vriendelijke groeten,

 

Het jeugdbestuur van VK White Boys