Team U7 A

T1: Joseph Chukwu - 0466/886182 - iykemoore2004@yahoo.com

Afgevaardigde: Peter Michiels - 0485/054916 - pe.michiels@telenet.be

Trainingsdagen:  Vrijdag - 18:15

Kalender U7 A

Opgelet: Deze kalender is opgeladen op 01/10/2017 en kan ondertussen gewijzigd zijn. De meest correcte kalenders vindt u via de BBF app (smartphone) of via deze link.


Datum Uur Thuis Uit Uitslag
02/09/2017 09:30 K.S.K. KIELDRECHT V.K. WHITE-BOYS -
09/09/2017 09:30 V.K. WHITE-BOYS K.F.C. SP. ST.-GILLIS WAAS -
17/09/2017 13:30 EENDR. VERREBROEK V.K. WHITE-BOYS -
23/09/2017 09:30 V.K. WHITE-BOYS K.S.K. KLINGE -
30/09/2017 09:30 K.F.C. VRASENE V.K. WHITE-BOYS -
07/10/2017 09:30 V.K. WHITE-BOYS F.C. HERLEVING ST.-PAUWELS -
14/10/2017 18:00 S.K. GERDA SINT-NIKLAAS V.K. WHITE-BOYS -
21/10/2017 09:30 V.K. WHITE-BOYS K.S.K. KIELDRECHT -
28/10/2017 09:30 K.F.C. SP. ST.-GILLIS WAAS V.K. WHITE-BOYS -
05/11/2017 13:00 V.K. WHITE-BOYS EENDR. VERREBROEK -
11/11/2017 10:00 K.S.K. KLINGE V.K. WHITE-BOYS -
18/11/2017 09:30 V.K. WHITE-BOYS K.F.C. VRASENE -
25/11/2017 11:30 F.C. HERLEVING ST.-PAUWELS V.K. WHITE-BOYS -
02/12/2017 09:30 V.K. WHITE-BOYS S.K. GERDA SINT-NIKLAAS -

Team U7 B

T1: Dimitri Bierbooms - 0497/032924 - bierbooms_dimitri@msn.com

Afgevaardigde: Peter Michiels - 0485/054916 - pe.michiels@telenet.be

Trainingsdagen:  Vrijdag - 18:15

Kalender U7 B

Opgelet: Deze kalender is opgeladen op 01/10/2017 en kan ondertussen gewijzigd zijn. De meest correcte kalenders vindt u via de BBF app (smartphone) of via deze link.


Datum Uur Thuis Uit Uitslag
02/09/2017 09:30 V.K. WHITE-BOYS F.C. DAKNAM -
09/09/2017 11:15 K. SPARTA WAASMUNSTER V.K. WHITE-BOYS -
16/09/2017 09:30 V.K. WHITE-BOYS KVV WS SOMBEKE -
23/09/2017 09:30 V.K. TIELRODE V.K. WHITE-BOYS -
30/09/2017 09:30 V.K. WHITE-BOYS K.V. R.S. WAASLAND-SK BEVEREN -
07/10/2017 09:30 V.K. WHITE-BOYS K.F.C. MOERBEKE -
14/10/2017 09:30 F.C. HERLEVING ST.-PAUWELS V.K. WHITE-BOYS -
21/10/2017 09:30 F.C. DAKNAM V.K. WHITE-BOYS -
28/10/2017 09:30 V.K. WHITE-BOYS K. SPARTA WAASMUNSTER -
04/11/2017 11:00 KVV WS SOMBEKE V.K. WHITE-BOYS -
11/11/2017 09:30 V.K. WHITE-BOYS V.K. TIELRODE -
18/11/2017 10:00 K.V. R.S. WAASLAND-SK BEVEREN V.K. WHITE-BOYS -
25/11/2017 09:30 K.F.C. MOERBEKE V.K. WHITE-BOYS -
02/12/2017 09:30 V.K. WHITE-BOYS F.C. HERLEVING ST.-PAUWELS -