Team U8 A

T1: Robin De Coen - 0494/452241 - robindecoen@hotmail.be

Afgevaardigde: Karel Van Besien - 0485/371282 - karel.van.besien@telenet.be

Trainingsdagen:  Dinsdag - 18:15  Donderdag - 18:15

Kalender U8 A

Opgelet: Deze kalender is opgeladen op 01/10/2017 en kan ondertussen gewijzigd zijn. De meest correcte kalenders vindt u via de BBF app (smartphone) of via deze link.


Datum Uur Thuis Uit Uitslag
02/09/2017 09:30 F.C. DAKNAM V.K. WHITE-BOYS -
09/09/2017 11:15 V.K. WHITE-BOYS K. SPARTA WAASMUNSTER -
16/09/2017 09:30 SPORTKRING KEMZEKE V.K. WHITE-BOYS -
23/09/2017 11:15 V.K. WHITE-BOYS F.C. EKSAARDE -
30/09/2017 10:00 K.S.K. KLINGE V.K. WHITE-BOYS -
07/10/2017 09:30 K.F.C. MOERBEKE V.K. WHITE-BOYS -
14/10/2017 11:15 V.K. WHITE-BOYS KVV WS SOMBEKE -
21/10/2017 11:15 V.K. WHITE-BOYS F.C. DAKNAM -
28/10/2017 11:15 K. SPARTA WAASMUNSTER V.K. WHITE-BOYS -
04/11/2017 11:15 V.K. WHITE-BOYS SPORTKRING KEMZEKE -
11/11/2017 11:00 F.C. EKSAARDE V.K. WHITE-BOYS -
18/11/2017 11:15 V.K. WHITE-BOYS K.S.K. KLINGE -
25/11/2017 09:30 V.K. WHITE-BOYS K.F.C. MOERBEKE -
02/12/2017 09:30 KVV WS SOMBEKE V.K. WHITE-BOYS -

Team U8 B

T1: Sander Reyniers - 0489/852742 - sanderreyniers@hotmail.com

Afgevaardigde: Tony Michel Baeck - 0486/023790 - tony.baeck@telenet.be

Afgevaardigde: Thierry Suy - 0485/667761 - thierry.suy@telenet.be

Trainingsdagen:  Dinsdag - 18:15  Donderdag - 18:15

Kalender U8 B

Opgelet: Deze kalender is opgeladen op 01/10/2017 en kan ondertussen gewijzigd zijn. De meest correcte kalenders vindt u via de BBF app (smartphone) of via deze link.


Datum Uur Thuis Uit Uitslag
02/09/2017 11:15 V.K. WHITE-BOYS JONG SG DENDERMONDE -
09/09/2017 09:45 S.K. GREMBERGEN V.K. WHITE-BOYS -
16/09/2017 09:30 V.K. WHITE-BOYS S.V.H. WAASMUNSTER -
23/09/2017 10:00 V.K. ROBUR MOERZEKE V.K. WHITE-BOYS -
30/09/2017 09:30 V.K. WHITE-BOYS V.K. TIELRODE -
07/10/2017 11:15 V.K. WHITE-BOYS K.V. R.S. WAASLAND-SK BEVEREN -
14/10/2017 11:00 V.K.S. HAMME-ZOGGE V.K. WHITE-BOYS -
21/10/2017 11:30 JONG SG DENDERMONDE V.K. WHITE-BOYS -
28/10/2017 11:15 V.K. WHITE-BOYS S.K. GREMBERGEN -
04/11/2017 11:30 S.V.H. WAASMUNSTER V.K. WHITE-BOYS -
11/11/2017 11:15 V.K. WHITE-BOYS V.K. ROBUR MOERZEKE -
18/11/2017 09:30 V.K. TIELRODE V.K. WHITE-BOYS -
25/11/2017 10:00 K.V. R.S. WAASLAND-SK BEVEREN V.K. WHITE-BOYS -
02/12/2017 11:15 V.K. WHITE-BOYS V.K.S. HAMME-ZOGGE -