Team U9 A

T1: Robin De Coen - 0494/452241 - robindecoen@hotmail.be

Afgevaardigde: Thierry Suy - 0485/667761 - thierry.suy@telenet.be

Afgevaardigde: Karel Van Besien - 0485/371282 - karel.van.besien@telenet.be

Trainingsdagen:  Dinsdag - 18:15  Donderdag - 18:15

Kalender U9 A

Opgelet: Deze kalender is opgeladen op 03/08/2018 en kan ondertussen gewijzigd zijn. De meest correcte kalenders vindt u via de BBF app (smartphone) of via deze link.


Datum Uur Thuis Uit Uitslag
01/09/2018 10:00 S.K. LEBEKE-AALST V.K. WHITE-BOYS -
08/09/2018 11:15 V.K. WHITE-BOYS S.K. OUDEGEM -
15/09/2018 09:30 K. SPARTA WAASMUNSTER V.K. WHITE-BOYS -
22/09/2018 11:15 V.K. WHITE-BOYS V.K. ROBUR MOERZEKE -
29/09/2018 10:00 RANGERS OPDORP V.K. WHITE-BOYS -
06/10/2018 11:15 V.K. WHITE-BOYS S.K. HERDERSEM -
13/10/2018 11:30 S.K. GREMBERGEN V.K. WHITE-BOYS -
20/10/2018 11:15 V.K. WHITE-BOYS S.K. LEBEKE-AALST -
27/10/2018 10:00 S.K. OUDEGEM V.K. WHITE-BOYS -
03/11/2018 11:15 V.K. WHITE-BOYS K. SPARTA WAASMUNSTER -
10/11/2018 10:00 V.K. ROBUR MOERZEKE V.K. WHITE-BOYS -
17/11/2018 11:15 V.K. WHITE-BOYS RANGERS OPDORP -
24/11/2018 09:30 S.K. HERDERSEM V.K. WHITE-BOYS -
01/12/2018 11:15 V.K. WHITE-BOYS S.K. GREMBERGEN -

Team U9 B

T1: Sander Reyniers - 0489/852742 - sanderreyniers@hotmail.com

Afgevaardigde: Tony Michel Baeck - 0486/023790 - tony.baeck@telenet.be

Afgevaardigde: Karel Van Besien - 0485/371282 - karel.van.besien@telenet.be

Trainingsdagen:  Dinsdag - 18:15  Donderdag - 18:15

Kalender U9 B

Opgelet: Deze kalender is opgeladen op 03/08/2018 en kan ondertussen gewijzigd zijn. De meest correcte kalenders vindt u via de BBF app (smartphone) of via deze link.


Datum Uur Thuis Uit Uitslag
01/09/2018 10:00 K.F.C. HERLEVING SINAAI V.K. WHITE-BOYS -
08/09/2018 11:15 V.K. WHITE-BOYS SPORTKRING SINT-NIKLAAS -
15/09/2018 10:00 K.F.C. SP. ST.-GILLIS WAAS V.K. WHITE-BOYS -
22/09/2018 09:30 V.K. WHITE-BOYS HERLEVING RED STAR HAASDONK -
29/09/2018 11:15 V.K. WHITE-BOYS K.S.K. KLINGE -
06/10/2018 12:30 F.C. BOSDAM BEVEREN V.K. WHITE-BOYS -
13/10/2018 11:15 V.K. WHITE-BOYS S.V. EENDRACHT BAZEL -
20/10/2018 11:15 V.K. WHITE-BOYS K.F.C. HERLEVING SINAAI -
28/10/2018 10:30 SPORTKRING SINT-NIKLAAS V.K. WHITE-BOYS -
03/11/2018 11:15 V.K. WHITE-BOYS K.F.C. SP. ST.-GILLIS WAAS -
10/11/2018 12:00 HERLEVING RED STAR HAASDONK V.K. WHITE-BOYS -
18/11/2018 12:30 K.S.K. KLINGE V.K. WHITE-BOYS -
24/11/2018 11:15 V.K. WHITE-BOYS F.C. BOSDAM BEVEREN -
01/12/2018 09:30 S.V. EENDRACHT BAZEL V.K. WHITE-BOYS -