Team U7 A

T1: Wouter Koppen - 0492/735011 - wouter.koppen@gmail.com

Afgevaardigde: Lorenzo Tanghe - 0496/777611 - tanghe.lorenzo@gmail.com

T1: Stijn Haus - 0494/444603 - stijnhaus@gmail.com

Trainingsdagen:  Vrijdag - 18:15

Kalender U7 A

Opgelet: Deze kalender is opgeladen op 23/02/2019 en kan ondertussen gewijzigd zijn. De meest correcte kalenders vindt u via de BBF app (smartphone) of via deze link.


Datum Uur Thuis Uit Uitslag
12/01/2019 10:00 K.V.K. SVELTA MELSELE V.K. WHITE-BOYS -
19/01/2019 09:30 V.K. WHITE-BOYS W.S. MEERDONK -
02/02/2019 09:30 V.K. WHITE-BOYS F.C. BOSDAM BEVEREN -
09/02/2019 09:30 K.F.C. SP. ST.-GILLIS WAAS V.K. WHITE-BOYS -
16/02/2019 09:30 V.K. WHITE-BOYS SPORTKRING KEMZEKE -
23/02/2019 09:30 K.V. R.S. WAASLAND-SK BEVEREN V.K. WHITE-BOYS -
02/03/2019 13:30 K.F.C. VRASENE V.K. WHITE-BOYS -
09/03/2019 09:30 V.K. WHITE-BOYS K.V.K. SVELTA MELSELE -
16/03/2019 15:00 W.S. MEERDONK V.K. WHITE-BOYS -
23/03/2019 09:30 V.K. WHITE-BOYS K.F.C. VRASENE -
30/03/2019 12:15 F.C. BOSDAM BEVEREN V.K. WHITE-BOYS -
06/04/2019 09:30 V.K. WHITE-BOYS K.F.C. SP. ST.-GILLIS WAAS -
13/04/2019 09:30 SPORTKRING KEMZEKE V.K. WHITE-BOYS -
27/04/2019 09:30 V.K. WHITE-BOYS K.V. R.S. WAASLAND-SK BEVEREN -

Team U7 B

T1: Stijn Haus - 0494/444603 - stijnhaus@gmail.com

Trainingsdagen:

Kalender U7 B

Opgelet: Deze kalender is opgeladen op 23/02/2019 en kan ondertussen gewijzigd zijn. De meest correcte kalenders vindt u via de BBF app (smartphone) of via deze link.


Datum Uur Thuis Uit Uitslag
12/01/2019 09:30 V.K. WHITE-BOYS VK VELLE -
19/01/2019 09:30 K.S.K. KIELDRECHT V.K. WHITE-BOYS -
02/02/2019 09:30 K.S.K. KLINGE V.K. WHITE-BOYS -
09/02/2019 09:30 V.K. WHITE-BOYS F.C. HERLEVING ST.-PAUWELS -
16/02/2019 12:00 HERLEVING RED STAR HAASDONK V.K. WHITE-BOYS -
23/02/2019 09:30 V.K. WHITE-BOYS K.V. R.S. WAASLAND-SK BEVEREN -
02/03/2019 09:30 V.K. WHITE-BOYS K.V.K. SVELTA MELSELE -
09/03/2019 10:00 VK VELLE V.K. WHITE-BOYS -
16/03/2019 09:30 V.K. WHITE-BOYS K.S.K. KIELDRECHT -
23/03/2019 11:30 K.V.K. SVELTA MELSELE V.K. WHITE-BOYS -
30/03/2019 09:30 V.K. WHITE-BOYS K.S.K. KLINGE -
06/04/2019 11:00 F.C. HERLEVING ST.-PAUWELS V.K. WHITE-BOYS -
13/04/2019 09:30 V.K. WHITE-BOYS HERLEVING RED STAR HAASDONK -
27/04/2019 09:30 K.V. R.S. WAASLAND-SK BEVEREN V.K. WHITE-BOYS -