Wedstrijdschema Waasland Cup 2019-2020 voor U15


Waaslandcup 2019-2020 voor U-15
                       
Datum Uur Wedstrijd Uitslag Penalties
1/12/2019   Sv. Melsele A - FC Daknam B 8-4 5-5
    A. Stekene - FC Daknam A    
    Sv. Melsele B - HS St-Pauwels A    
    KFC Vrasene A - Sv. Melsele C    
11/03/2020   KFC Vrasene B - SVE Bazel    
    FC Oppuurs - KFC Moerbeke    
    KFC Heikant - FC Bosdam    
18/12/2019 19u00 HRS Haasdonk - HS St-Pauwels B 4-0 5-5
    VK White Boys - Sv. Melsele A    
21/12/2019 10u30 FC Daknam B - HS St-Pauwels B 3-8 5-4
19/01/2020 12u00 A. Stekene - HRS Haasdonk    
7/12/2019 13u30 FC Daknam A - FC Bosdam    
    Sv. Melsele B - KFC Heikant    
    HS St-Pauwels A - KFC Moerbeke    
    KFC Vrasene A - FC Oppuurs    
1/12/2019   Sv. Melsele C - SVE Bazel    
    KFC Vrasene B - VK White Boys    
17/11/2019 18u30 Sv. Melsele A - Sv. Melsele C 0-6 4-4
    SVE Bazel - A. Stekene 3-1 0-0
    KFC Moerbeke - Sv. Melsele B    
    FC Bosdam - KFC Vrasene A    
    HS St-Pauwels B - KFC Vrasene B    
1/04/2020 19u30 FC Oppuurs - HS St-Pauwels A    
    KFC Heikant - FC Daknam A    
    HRS Haasdonk - FC Daknam B    
    KFC Moerbeke - VK White Boys    
16/10/2019 18u45 FC Bosdam - Sv. Melsele A 7-1 4-4
13/02/2020 18u30 FC Daknam B - KFC Vrasene B 0-10 2-5
    Sv. Melsele C - A. Stekene    
    FC Daknam A - KFC Vrasene A    
18/12/2019 18u30 VK White Boys - Sv. Melsele B 2-8 0-0
23/10/2019 19u45 SVE Bazel - HRS Haasdonk 2-4 0-0
    HS St-Pauwels A - KFC Heikant    
    HS St-Pauwels B - FC Oppuurs    
         
Rangschikking          
                       
1. HRS Haasdonk 2 2 0 0 8-2 5-5 6          
2. KFC Vrasene B 1 1 0 0 10-0 5-2 3          
3. Sv. Melsele B 1 1 0 0 8-2 0-0 3          
4. FC Bosdam 1 1 0 0 7-1 4-4 3          
5. Sv. Melsele C 1 1 0 0 6-0 4-4 3          
6. HS St-Pauwels B 2 1 1 0 8-7 9-10 3          
7. SVE Bazel 2 1 1 0 5-5 0-0 3          
8. Sv. Melsele A 3 1 2 0 9-17 13-13 3          
9. A. Stekene 1 0 1 0 1-3 0-0 0          
10. VK White Boys 1 0 1 0 2-8 0-0 0          
11. FC Daknam B 3 0 3 0 7-26 12-14 0          
12. FC Daknam A 0 0 0 0 0-0 0-0 0          
12. KFC Heikant 0 0 0 0 0-0 0-0 0          
12. KFC Moerbeke 0 0 0 0 0-0 0-0 0          
12. FC Oppuurs 0 0 0 0 0-0 0-0 0          
12. HS St-Pauwels A 0 0 0 0 0-0 0-0 0          
12. KFC Vrasene A 0 0 0 0 0-0 0-0 0          
                       
Halve finales Zondag 19 April