V.K. WHITE BOYS

Organigram


Organigram




Raad Van Bestuur



Voorzitter:

André Martens
Adres
Woonplaats
Telefoon
an.martens@skynet.be


Ondervoorzitter:

Ronny De Coen
Damstraat 12a
9140 Elversele
0473/53 03 92
ronnydecoen@hotmail.com


Secretaris:

William Thomaes
Groenstraat 8
9111 Belsele
03/772 40 18
william.thomaes@fulladsl.be

Penningmeester:

Alois Van Damme
Stokthoekstraat 69
9140 Elversele
052/46 20 37
alois.van.damme@telenet.be

Leden:

Tornooiverantwoordelijke:

Peter Van Everbroeck
Dendermondse Steenweg 128
9100 Sint-Niklaas
0474/34 37 83
van.everbroeck.peter@telenet.be


Verantwoordelijke Infrastructuur:

Paul Heirbaut
Adres
Woonplaats
Telefoon
paul.heirbaut@hotmail.com


Sportief Verantwoordelijke:

Dominique Van de Vijver
Prins Leopoldplein 31
9100 Sint-Niklaas
0498/85 47 09
sando87@hotmail.be



Dagelijks Bestuur



Kantine verantwoordelijke:

Maria Piessens
Kettermuitstraat 41
9100 Sint-Niklaas
03/776 60 16


Terreinen en kleedkamers:

André Colman
Galgstraat 42
9100 Sint-Niklaas
03/777 36 42
angele.vingerhoeds@telenet.be


Verantwoordelijke kledij:
Verantwoordelijke evenementen:
Administratie Algemeen:

Nathalie Van Dooren
Dendermondse Steenweg 128
9100 Sint-Niklaas
0477/32 16 58
nathalie.van.dooren@hotmail.com


Sponsoring:

Ronny De Coen
Damstraat 12a
9100 Sint-Niklaas
0473/53 03 92
ronnydecoen@hotmail.com



Jeugdwerking



Voorzitter Jeugd:

Luc Waterschoot
Rootputstraat 56 B2
9100 Sint-Niklaas
0478/26 08 45
luc.waterschoot@telenet.be


Technisch Verantwoordelijke Jeugd Opleiding (TVJO):

Gino Maes


0476/44 07 17
gino.maes222@telenet.be


Organisatorisch Verantwoordelijke Jeugd Opleiding (OVJO):

Geert Van Drom
Verbindingsstraat 82
9100 Sint-Niklaas
0477/47 70 46

contact@geertvandrom.be


Trainers


U6 en U7:

Robbi Heyndrickx

U8:

Falke Verschueren

U9:

Karel-Jan Meyssen

Nicolas Verbeeck


U10:

Peter Raemdonck

Joeri Staes

Ellen Piessens

U11:

Tom Foubert

U12:

Johny D'Haen


U13:

Jurgen Maes

Tony Van Puyenbroeck

U15:

Carl Manders

U17:

Bert Van Goethem


Aangesloten scheidsrechters


Azibu Buteffan Murad

Amghar Fouad

Van De Walle Birgen


Van de Vyver Dominique

Van Damme Paul

Van Den Kerkhove Jean-Pierre