Nieuws Overzicht


Finalewedstrijden Waaslandcup 2017-2018

Speelschema Halve Finales en Finales Waaslandcup 2017-2018  
                     
Alle wedstrijden worden afgewerkt op de terreinen van de organiserende club VK White Boys.
Halve Finales                
                     
Zondag 22 April                
                     
U-7 09u30 terrein A1 Waasland-Beveren - SK St-Niklaas 11-7    
  09u30 terrein D KFC Vrasene A - HRS Haasdonk 4-14    
U-8 09u30 terrein A3 FC Bosdam B - Sv. Melsele A 5-19    
U-9 09u30 terrein A2 KFC Moerbeke - KFC Heikant 8-5    
  09u30 terrein A4 KFC Vrasene - A. Stekene   8-5    
                     
U-10 11u15 terrein A1 KFC St-Gillis W - FC Bosdam 4-2    
  11u15 terrein C1 SKL Doorslaar - KFC Vrasene 1-5    
U-11 11u15 terrein A2 FC Bosdam - KFC Moerbeke 3-1    
  11u15 terrein C2 VK White Boys - A. Stekene 7-2    
                     
U-12 13u00 terrein A2 HRS Haasdonk - Sp. Waasmunster 2-2 (3-1)  
U-13 13u00 terrein A1 KFC Vrasene - FC Oppuurs   6-2    
  13u00 terrein C1 KVK Robur - FC Bosdam   1-2    
                     
U-15 15u00 terrein A KFC Vrasene - Sv. Melsele   3-2    
  15u00 terrein C KFC Moerbeke - KFC St-Gillis W 2-3    
                     
Dinsdag 24 April                
                     
U-8 18u30 terrein D KFC Wintam - VK White Boys 13-6    
                     
Woensdag 25 April                
                     
U-12 18u30 terrein A1 KFC Vrasene A - KFC Vrasene B      
                     
Finales                  
                     
Zondag 29 April                
                     
U-7 9u30 terrein A1 Waasland-Beveren - HRS Haasdonk      
U-8 9u30 terrein A2 KFC Wintam - Sv. Melsele        
U-9 9u30 terrein A3 KFC Moerbeke - KFC Vrasene      
                     
U-10 11u15 terrein A1 KFC St-Gillis W - KFC Vrasene      
U-11 11u15 terrein A2 FC Bosdam - VK White Boys      
                     
U-12 13u00 terrein A1 HRS Haasdonk -          
U-13 13u00 terrein A2 KFC Vrasene - FC Bosdam        
                     
U-15 13u00 terrein C KFC Vrasene - KFC St-Gillis W      

Wedstrijdschema Waasland Cup 2017-2018 voor U12

Waaslandcup 2017-2018 voor U-12
                       
Datum Uur Wedstrijd Uitslag Penalties
8/03/2018 18u30 KFC Vrasene B - KFC St-Gillis W B 4-1 4-2
    FCH St-Pauwels - KFC St-Gillis W A 3-5 5-4
8/11/2017 18u00 Sp. Waasmunster - VK White Boys 11-1 2-2
6/01/2018 10u00 Sv. Melsele - HRS Haasdonk A 3-9 2-3
26/01/2018 18u30 A. Stekene - FC Oppuurs 5-2 1-4
15/12/2017 18u00 HRS Haasdonk B - KFC Vrasene A 0-6 1-4
    KFC Moerbeke - KFC Vrasene B 1-7 3-3
29/10/2017 13u00 KFC St-Gillis W B - FCH St-Pauwels 0-7 0-3
4/04/2018 18u00 KFC St-Gillis W A - VK White Boys 5-3 5-5
21/03/2018 18u30 Sp. Waasmunster - Sv. Melsele 3-1 2-4
11/03/2018 11u00 HRS Haasdonk A - A. Stekene 11-0 3-3
10/01/2018 18u00 FC Oppuurs - HRS Haasdonk B 2-7 1-2
4/03/2018 10u15 KFC Vrasene A - KFC Moerbeke 13-0 4-0
29/03/2018 18u30 KFC Vrasene B - Sp. Waasmunster 1-3 5-3
4/04/2018 18u30 FCH St-Pauwels - HRS Haasdonk A 0-10 4-4
8/04/2018 13u00 VK White Boys - FC Oppuurs 6-6 2-1
5/04/2018 18u30 Sv. Melsele - KFC Vrasene A 1-6 3-1
25/02/2018 13u30 KFC St-Gillis W B - A. Stekene 1-9 3-3
18/03/2018 13u00 KFC St-Gillis W A - HRS Haasdonk B 4-5 5-5
NG NG KFC Moerbeke - Sv. Melsele NG NG
14/03/2018 18u30 A. Stekene - KFC Vrasene B 1-3 0-0
9/11/2017 18u30 KFC Vrasene A - KFC St-Gillis W B 28-0 5-4
21/03/2018 18u30 FC Oppuurs - FCH St-Pauwels 1-5 3-3
9/12/2017 14u00 HRS Haasdonk B - Sp. Waasmunster 1-10 2-1
9/12/2017 14u00 HRS Haasdonk A - KFC St-Gillis W A 9-1 3-3
13/04/2018 19u00 VK White Boys - KFC Moerbeke 9-3 2-4
         
Voorlopige Stand          
                       
1. KFC VRASENE A * (Q) 4 4 0 0 53-1 14-8 12          
2. HRS HAASDONK A * (Q) 4 4 0 0 39-4 13-12 12          
3. Sp. WAASMUNSTER (Q) * 4 4 0 0 27-4 8-13 12          
4. KFC VRASENE B * (Q) 4 3 1 0 15-6 12-8 9          
5. FCH St-Pauwels 4 2 2 0 15-16 15-11 6          
6. A. Stekene  4 2 2 0 15-17 7-10 6          
7. KFC St-Gillis W A 4 2 2 0 15-20 17-18 6          
8. HRS Haasdonk B 4 2 2 0 13-22 10-11 6          
9. VK White Boys 4 1 2 1 19-25 10-13 4          
10. FC Oppuurs 4 0 3 1 11-23 9-8 1          
11. Sv. Melsele 3 0 3 0 5-18 9-6 0          
12. KFC Moerbeke 3 0 3 0 4-29 7-9 0          
13. KFC St-Gillis W B 4 0 4 0 2-48 9-15 0          
                       
                       
Halve finales                      
                       
KFC Vrasene A - KFC Vrasene B 18u30 terrein A Woensdag 25 April      
HRS Haasdonk - Sp. Waasmunster 13u00 terrein A2 Zondag 22 April        

Wedstrijdschema Waasland Cup 2017-2018 voor U8

Waaslandcup 2017-2018 voor U-8
                       
Datum Uur Wedstrijd Uitslag Penalties
15/10/2017 11u30 KFC St-Gillis W - VK White Boys 13-11 3-2
17/10/2017 18u00 SK St-Niklaas - FC Bosdam B 9-18 3-2
    Sv. Melsele B - KSV Branst 7-4 4-3
11/02/2018 13u00 SKL Doorslaar - Sv. Melsele A 4-12 1-2
8/12/2017 18u30 KFC Wintam - A. Stekene 23-6 2-3
1/03/2018 18u30 FC Bosdam A - HRS Haasdonk 19-12 3-3
22/03/2018 18u30 SVE Bazel - KFC Moerbeke 9-7 3-2
7/03/2018 18u30 FC Oppuurs - KFC Vrasene 5-13 3-5
10/01/2018 18u00 FC Oppuurs - KFC St-Gillis W 2-20 3-1
8/10/2017 13u00 VK White Boys - KFC Vrasene 15-13 1-4
15/02/2018 19u00 SVE Bazel - SK St-Niklaas 20-4 3-2
4/02/2018 13u00 FC Bosdam B - KFC Moerbeke 4-3 3-4
25/02/2018 10u00 FC Bosdam A - Sv. Melsele B 7-7 2-2
25/10/2017 18u00 KSV Branst - HRS Haasdonk 10-2 4-4
14/02/2018 18u30 KFC Wintam - SKL Doorslaar 15-4 4-2
    Sv. Melsele A - A. Stekene 15-11 0-0
21/02/2018 18u30 KFC St-Gillis W - KFC Wintam 4-10 3-2
16/03/2018 19u00 A. Stekene - VK White Boys 2-17 0-0
7/11/2017 18u00 SK St-Niklaas - FC Bosdam A 9-9 3-3
9/12/2017 9u30 HRS Haasdonk - FC Bosdam B 13-13 3-3
28/03/2018 18u30 Sv. Melsele B - SVE Bazel 11-12 3-5
    KFC Moerbeke - KSV Branst 1-11 1-4
15/11/2017 18u00 SKL Doorslaar - FC Oppuurs 2-20 3-3
28/03/2018 18u00 KFC Vrasene - Sv. Melsele A 7-4 4-4
28/03/2018 18u30 KSV Branst - KFC St-Gillis W 12-12 4-3
4/03/2018 13u00 VK White Boys - Sv. Melsele B 16-5 3-0
19/11/2017 10u00 FC Bosdam B - SKL Doorslaar 17-6 3-3
7/03/2018 18u30 Sv. Melsele A - SK St-Niklaas 28-3 0-0
15/11/2017 18u30 KFC Moerbeke - KFC Wintam 1-15 0-0
19/11/2017 13u00 A. Stekene - SVE Bazel 17-6 4-2
4/03/2018 10u15 KFC Vrasene - FC Bosdam A 5-7 2-4
6/12/2017 18u00 HRS Haasdonk - FC Oppuurs 5-8 2-4
         
Voorlopige Stand          
                       
1. KFC WINTAM * (Q) 4 4 0 0 63-15 8-8 12          
2. FC BOSDAM B * (Q) 4 3 0 1 52-31 11-13 10          
3. SV. MELSELE A (Q)* 4 3 1 0 59-25 6-5 9          
4. VK WHITE BOYS (Q) * 4 3 1 0 59-33 6-7 9          
5. SVE Bazel 4 3 1 0 47-39 13-11 9          
6. FC Bosdam A  4 2 0 2 42-33 12-10 8          
7. KSV Branst  4 2 1 1 37-22 15-12 7          
8. KFC St-Gillis W 4 2 1 1 49-35 10-11 7          
9. KFC Vrasene 4 2 2 0 38-31 15-12 6          
10. FC Oppuurs 4 2 2 0 35-40 13-11 6          
11. Sv. Melsele B 4 1 2 1 30-39 9-13 4          
12. A. Stekene 4 1 3 0 36-61 7-4 3          
13. HRS Haasdonk 4 0 3 1 32-50 12-14 1          
14. SK St-Niklaas 4 0 3 1 25-75 8-8 1          
15. KFC Moerbeke 4 0 4 0 12-39 7-10 0          
16. SKL Doorslaar 4 0 4 0 16-64 9-12 0          
                       
                       
Halve Finales                      
                       
KFC Wintam - VK White Boys 18u30 terrein D Dinsdag 24 April        
FC Bosdam B - Sv. Melsele A 9u30 terrein A3 Zondag 22 April        

Wedstrijdschema Waasland Cup 2017-2018 voor U11

Waaslandcup 2017-2018 voor U-11
                       
Datum Uur Wedstrijd Uitslag Penalties
18/02/2018 13u00 KSK Klinge - KFC Vrasene 3-5 1-3
12/10/2017 18u30 KFC Moerbeke - Waasland-Beveren 4-4 0-4
4/02/2018 13u00 A. Stekene - SKL Doorslaar 3-1 5-2
4/02/2018 13u00 FC Bosdam - HRS Haasdonk 9-2 3-2
15/04/2018 13u00 VK White Boys - FC Daknam 3-2 0-0
23/01/2018 18u00 SK St-Niklaas - KSK Klinge 6-3 5-3
21/03/2018 18u30 KFC Vrasene - KFC Moerbeke 4-4 3-3
8/11/2017 18u30 Waasland-Beveren - A. Stekene 17-0 0-0
25/03/2018 12u30 SKL Doorslaar - FC Bosdam 4-4 1-1
16/12/2017 12u00 HRS Haasdonk - VK White Boys 4-6 3-2
28/02/2018 18u00 SK St-Niklaas - FC Daknam 3-1 2-4
8/03/2018 18u30 A. Stekene - SK St-Niklaas 5-0 5-0
15/03/2018 18u30 FC Daknam - KFC Vrasene 8-4 2-4
24/01/2018 18u30 KFC Moerbeke - VK White Boys 6-1 3-1
15/11/2017 18u30 Waasland-Beveren - HRS Haasdonk 6-2 1-2
9/12/2017 10u00 KSK Klinge - FC Bosdam 2-7 1-4
    KFC Vrasene - SKL Doorslaar    
22/03/2018 18u30 FC Daknam - A. Stekene 3-4 0-0
28/01/2018 12u30 VK White Boys - KSK Klinge 3-1 0-5
9/12/2017 12u00 HRS Haasdonk - KFC Moerbeke 1-7 1-3
28/01/2017 13u00 FC Bosdam - Waasland-Beveren 5-3 2-1
15/11/2017 18u00 SKL Doorslaar - SK St-Niklaas 6-3 2-3
         
Voorlopige Stand          
                       
1. FC BOSDAM (Q) * 4 3 0 1 25-11 10-5 10          
2. VK WHITE BOYS (Q) * 4 3 1 0 13-13 3-11 9          
3. A. STEKENE (Q)* 4 3 1 0 12-21 10-2 9          
4. KFC MOERBEKE (Q) * 4 2 0 2 21-10 9-9 8          
5. Waasland-Beveren 4 2 1 1 30-11 6-4 7          
6. SK St-Niklaas  4 2 2 0 12-15 10-14 6          
7. SKL Doorslaar 3 1 1 1 11-10 5-9 4          
8. KFC Vrasene 3 1 1 1 13-15 10-6 4          
9. FC Daknam 4 1 3 0 14-14 6-6 3          
10. KSK Klinge 4 0 4 0 9-21 10-12 0          
11. HRS Haasdonk 4 0 4 0 9-28 8-9 0          
                       
                       
Halve Finales Zondag 22 April                  
                       
FC Bosdam - KFC Moerbeke 11u15 terrein A2            
VK White Boys - A. Stekene 11u15 terrein C2            

Wedstrijdschema Waasland Cup 2017-2018 voor U15

Waaslandcup 2017-2018 voor U-15
                       
Datum Uur Wedstrijd Uitslag Penalties
15/11/2017 19u00 A. Stekene - Sv. Melsele 1-2 5-4
14/03/2018 19u45 KFC Vrasene - FCH St-Pauwels 9-1 5-2
10/04/2018 18u30 KFC St-Gillis W B - VK White Boys    
24/01/2018 18u00 SK St-Niklaas - FC Oppuurs 3-1 4-2
15/03/2018 18u30 FC Bosdam A - KFC Moerbeke 2-2 5-5
25/02/2018 10u00 FC Bosdam B - KFC St-Gillis W A 3-8 4-4
21/11/2017 19u30 FCH St-Pauwels - A. Stekene 0-3 4-4
28/02/2018 18u30 Sv. Melsele - KFC Vrasene 0-9 5-5
20/12/2017 18u30 FC Oppuurs - KFC St-Gillis W B 5-2 2-5
8/12/2017 18u30 VK White Boys - SK St-Niklaas 5-0 5-0
19/11/2017 13u00 KFC St-Gillis W A - FC Bosdam A 0-5 0-5
27/02/2018 18u30 KFC Moerbeke - FC Bosdam B 6-2 3-3
25/10/2017 19u00 A. Stekene - SK St-Niklaas 2-3 2-4
11/04/2018 18u30 Sv. Melsele - FC Oppuurs 6-1 5-4
11/04/2018 19u45 KFC Vrasene - FC Bosdam A 3-1 5-4
6/03/2018 19u00 FCH St-Pauwels - KFC Moerbeke 2-4 4-4
18/03/2018 13u00 KFC St-Gillis W B - FC Bosdam B 0-7 5-5
6/04/2018 18u30 VK White Boys - KFC St-Gillis W A 2-5 3-4
21/01/2018 13u00 KFC St-Gillis W A - A. Stekene 4-3 4-4
19/11/2017 13u00 FC Bosdam B - Sv. Melsele 0-4 3-4
28/03/2018 18u00 FC Oppuurs - FCH St-Pauwels 5-0 5-0
22/11/2017 19u00 SK St-Niklaas - KFC Vrasene 3-4 2-2
27/09/2017 19u00 KFC Moerbeke - KFC St-Gillis W B 6-2 3-4
1/03/2018 18u30 FC Bosdam A - VK White Boys 2-0 4-1
         
Voorlopige Stand          
                       
1. KFC VRASENE (Q) * 4 4 0 0 25-5 17-13 12          
2. KFC MOERBEKE (Q) * 4 3 0 1 18-8 15-16 10          
3. KFC ST-GILLIS W A (Q)* 4 3 1 0 17-13 12-16 9          
4. SV. MELSELE (Q)*  4 3 1 0 12-11 18-17 9          
5. FC Bosdam A  4 2 1 1 10-5 18-11 7          
6. FC Oppuurs  4 2 2 0 12-11 13-14 6          
7. SK St-Niklaas 4 2 2 0 9-12 10-11 6          
8. A. Stekene  4 1 3 0 9-9 15-16 3          
9. VK White Boys 3 1 2 0 7-7 9-8 3          
10. FC Bosdam B 4 1 3 0 12-18 15-16 3          
11. KFC St-Gillis W B 3 0 3 0 4-18 14-10 0          
12. FCH St-Pauwels 4 0 4 0 3-21 10-18 0          
                       
                       
Halve finales Zondag 22 april                  
                       
KFC Vrasene - Sv. Melsele   15u00 terrein A              
KFC Moerbeke - KFC St-Gillis W 15u00 terrein C              

Wedstrijdschema Waasland Cup 2017-2018 voor U13

Waaslandcup 2017-2018 voor U-13
                       
Datum Uur Wedstrijd Uitslag Penalties
7/01/2018 12u30 KVK Robur - VK White Boys 8-1 2-2
14/03/2018 18u15 Sv. Melsele - FC Oppuurs 2-4 4-3
1/10/2017 13u00 KFC St-Gillis W - SK St-Niklaas 3-10 2-2
6/12/2017 18u30 FCH St-Pauwels - KFC Vrasene 0-4 0-0
17/12/2017 13u00 FC Bosdam B - A. Stekene 3-1 3-5
15/11/2017 18u30 Waasland-Beveren - KFC Wintam 1-8 3-1
4/03/2018 13u00 KSK Klinge - FC Bosdam A 0-10 2-2
11/02/2018 13u00 SKL Doorslaar - KVK Robur 2-4 2-3
18/03/2018 12u45 VK White Boys - FC Bosdam A 4-8 3-2
    Sv. Melsele - KSK Klinge 12-1 0-0
20/12/2017 18u30 FC Oppuurs - KFC Wintam 5-2 2-3
4/02/2018 13u00 KFC St-Gillis W - Waasland-Beveren 2-4 3-1
25/10/2017 18u00 SK St-Niklaas - A. Stekene 5-4 4-4
21/03/2018 18u30 FCH St-Pauwels - FC Bosdam B 4-2 2-3
15/03/2018 18u30 KFC Vrasene - SKL Doorslaar 5-0 5-0
30/03/2018 18u30 KVK Robur - Waasland-Beveren 8-0 4-3
14/01/2018 12u45 VK White Boys - FCH St-Pauwels 4-5 2-1
21/02/2018 18u30 FC Bosdam B - Sv. Melsele 7-3 3-0
21/03/2018 18u30 FC Oppuurs - KFC Vrasene 0-4 4-4
25/02/2018 10u00 FC Bosdam A - SK St-Niklaas 2-5 5-2
26/01/2018 18u30 A. Stekene - KSK Klinge 15-1 5-3
7/03/2018 18u30 KFC Wintam - SKL Doorslaar 6-2 3-3
18/10/2017 18u30 SKL Doorslaar - KFC St-Gillis W 3-2 3-4
14/03/2018 18u30 KFC Wintam - KVK Robur 2-2 4-2
25/02/2018 13u30 A. Stekene - VK White Boys 2-2 4-0
22/11/2017 18u00 SK St-Niklaas - Sv. Melsele 2-5 5-5
6/01/2018 10u00 KSK Klinge - FC Oppuurs 2-13 3-1
19/11/2017 13u00 FC Bosdam A - FCH St-Pauwels 3-0 3-3
9/12/2017 13u00 KFC Vrasene - KFC St-Gillis W 4-0 4-1
23/11/2017 19u00 Waasland-Beveren - FC Bosdam B 6-1 4-3
         
Voorlopige Stand          
                       
1. KFC VRASENE (Q) * 4 4 0 0 17-0 12-4 12          
2. KVK ROBUR (Q)* 4 3 0 1 22-5 11-11 10          
3. FC BOSDAM A (Q)* 4 3 1 0 23-9 12-10 9          
4. FC OPPUURS (Q) * 4 3 1 0 22-10 10-14 9          
5. SK St-Niklaas  4 3 1 0 22-14 13-16 9          
6. KFC Wintam  4 2 1 1 18-10 11-10 7          
7. Sv. Melsele 4 2 2 0 22-14 9-11 6          
8. FC Bosdam B  4 2 2 0 13-14 12-11 6          
9. FCH St-Pauwels 4 2 2 0 9-13 6-8 6          
10. Waasland-Beveren 4 2 2 0 11-19 11-11 6          
11. A. Stekene 4 1 2 1 22-11 18-10 4          
12. SKL Doorslaar  4 1 3 0 7-17 8-15 3          
13. VK White Boys 4 0 3 1 11-23 7-9 1          
14. KFC St-Gillis W 4 0 4 0 7-21 10-10 0          
15. KSK Klinge 4 0 4 0 4-50 8-8 0          
                       
                       
Halve Finales Zondag 22 april                  
                       
KFC Vrasene - FC Oppuurs 13u00 terrein A2              
KVK Robur - FC Bosdam   13u00 terrein C2              

Wedstrijdschema Waasland Cup 2017-2018 voor U7

Waaslandcup 2017-2018 voor U-7
                       
Datum Uur Wedstrijd Uitslag Penalties
25/10/2017 18u00 SKL Doorslaar - SK St-Niklaas 8-7 3-4
15/11/2017 18u00 KFC Wintam - KFC Vrasene A 6-7 4-3
4/12/2017 18u30 FCH St-Pauwels - Sv. Melsele B 4-2 3-4
11/03/2018 13u30 A. Stekene - VK White Boys 5-0 5-0
9/12/2017 12u00 HRS Haasdonk - KFC Vrasene B 24-3 3-2
20/11/2017 18u30 Waasland-Beveren - KFCH Sinaai 18-12 4-5
23/03/2018 18u30 Sv. Melsele A - KFC Moerbeke 7-15 0-2
Niet gespeeld   KSK Kallo - SKL Doorslaar NG NG
18/10/2017 18u00 SK St-Niklaas - KFC Moerbeke 23-1 4-1
30/03/2018 18u30 KFC Wintam - Sv. Melsele A 19-6 5-5
10/02/2018 10u00 KFC Vrasene A - KFCH Sinaai 15-4 3-4
6/11/2017 18u30 FCH St-Pauwels - Waasland-Beveren 7-24 2-4
28/01/2018 10u00 Sv. Melsele B - KFC Vrasene B 6-5 1-4
7/03/2018 18u30 A. Stekene - HRS Haasdonk 9-15 0-0
18/02/2018 13u00 VK White Boys - KSK Kallo 2-7 4-4
6/12/2017 18u30 SKL Doorslaar - Waasland-Beveren 4-9 3-2
15/11/2017 18u30 SK St-Niklaas - A. Stekene 7-6 3-1
14/03/2018 18u30 HRS Haasdonk - KFC Wintam 16-4 4-1
14/03/2018 18u30 KFC Vrasene A - VK White Boys 13-3 1-4
    KFC Moerbeke - Sv. Melsele B    
10/02/2018 10u00 KFC Vrasene B - Sv. Melsele A 7-6 3-3
Niet gespeeld   KFCH Sinaai - KSK Kallo NG NG
Niet gespeeld   KSK Kallo - FCH St-Pauwels NG NG
9/12/2017 18u30 KFCH Sinaai - SKL Doorslaar 6-3 4-1
21/02/2018 18u30 KFC Vrasene B - SK St-Niklaas 6-7 2-4
7/03/2018 18u30 Sv. Melsele B - KFC Wintam 2-20 0-0
28/01/2018 10u00 Sv. Melsele A - KFC Vrasene A 3-11 4-2
22/11/2017 18u30 KFC Moerbeke - A. Stekene 5-6 1-1
14/01/2018 12u45 VK White Boys - FCH St-Pauwels 5-7 3-3
19/03/2018 18u30 Waasland-Beveren - HRS Haasdonk 12-10 2-4
         
Voorlopige Stand          
                       
1. WAASLAND-BEVEREN (Q) * 4 4 0 0 63-33 12-14 12          
2. KFC VRASENE A (Q)* 4 4 0 0 46-16 9-16 12          
3. HRS HAASDONK (Q) * 4 3 1 0 65-28 11-5 9          
4. SK ST-NIKLAAS (Q) * 4 3 1 0 44-21 15-7 9          
5. KFC Wintam 4 2 2 0 49-31 10-12 6          
6. A. Stekene  4 2 2 0 26-27 7-4 6          
7. FCH St-Pauwels 3 2 1 0 18-31 8-11 6          
8. KSK Kallo 1 1 0 0 7-2 4-4 3          
9. SKL Doorslaar 3 1 2 0 15-22 7-10 3          
10. KFCH Sinaai 3 1 2 0 22-36 13-8 3          
11. KFC Moerbeke 3 1 2 0 21-36 4-5 3          
12. Sv. Melsele B 3 1 2 0 10-29 5-7 3          
13. KFC Vrasene B 4 1 3 0 21-43 11-11 3          
14. VK White Boys 4 0 4 0 10-32 11-13 0          
15. Sv. Melsele A 4 0 4 0 22-52 12-12 0          
                       
                       
Halve Finales Zondag 22 April                  
                       
Waasland-Beveren - SK St-Niklaas 09u30 terrein A1            
KFC Vrasene A - HRS Haasdonk 09u30 terrein D            

Wedstrijdschema Waasland Cup 2017-2018 voor U9

Waaslandcup 2017-2018 voor U-9
                       
Datum Uur Wedstrijd Uitslag Penalties
    Sv. Melsele - KFC Moerbeke B 7-9 2-4
25/02/2018 10u15 KFC Vrasene B - KFC St-Gillis W 7-10 1-2
28/01/2018 13u00 FC Bosdam - KFC Heikant 4-18 3-3
30/01/2018 18u00 SK St-Niklaas - HRS Haasdonk 9-9 5-3
10/01/2018 18u00 FC Oppuurs - SVE Bazel 13-8 2-1
17/12/2017 12u45 VK White Boys - KFC Moerbeke A 6-7 2-2
25/02/2018 13u00 A. Stekene - KFC Vrasene A 6-7 5-2
18/03/2018 18u30 KFC Heikant - Sv. Melsele 9-6 3-4
7/03/2018 18u30 KFC Moerbeke B - VK White Boys 3-18 0-0
16/12/2017 9u30 HRS Haasdonk - KFC Vrasene B 8-7 4-3
29/10/2017 13u00 KFC St-Gillis W - KFC Vrasene A 2-24 4-4
7/03/2018 18u30 FC Oppuurs - FC Bosdam 5-11 2-2
12/10/2017 18u30 KFC Moerbeke A - SK St-Niklaas 13-4 4-1
19/11/2017 13u00 A. Stekene - SVE Bazel 17-3 4-2
23/03/2018 18u30 SVE Bazel - Sv. Melsele 11-2 0-0
    KFC Moerbeke B - HRS Haasdonk 5-8 5-4
    KFC Vrasene B - FC Oppuurs    
28/01/2017 13u15 VK White Boys - KFC St-Gillis W 12-6 0-3
8/02/2018 18u30 FC Bosdam - SK St-Niklaas 5-8 4-3
21/03/2018 18u30 KFC Heikant - A. Stekene 6-8 3-4
21/03/2018 18u30 KFC Vrasene A - KFC Moerbeke A 5-6 2-3
28/03/2018 18u30 Sv. Melsele - A. Stekene 2-19 2-2
7/01/2018 10u00 KFC Vrasene A - KFC Moerbeke B 15-0 2-3
27/02/2018 18u30 KFC Moerbeke A - KFC Vrasene B 10-3 5-2
21/01/2018 13u00 KFC St-Gillis W - FC Bosdam 7-6 2-3
9/12/2017 9u30 HRS Haasdonk - KFC Heikant 2-14 3-5
14/11/2017 18u00 SK St-Niklaas - FC Oppuurs 13-7 3-2
15/02/2018 19u00 SVE Bazel - VK White Boys 14-10 0-0
         
Voorlopige Stand          
                       
1. KFC MOERBEKE A (Q)* 4 4 0 0 36-18 14-7 12          
2. KFC VRASENE A (Q)* 4 3 1 0 51-14 10-15 9          
3. A. STEKENE (Q)* 4 3 1 0 50-18 15-9 9          
4. KFC HEIKANT (Q) * 4 3 1 0 47-20 14-14 9          
5. SK St-Niklaas 4 2 1 1 34-34 12-13 7          
6. HRS Haasdonk  4 2 1 1 27-35 14-18 7          
7. VK White Boys 4 2 2 0 46-30 2-5 6          
8. SVE Bazel 4 2 2 0 36-42 3-6 6          
9. KFC St-Gillis W 4 2 2 0 25-49 11-8 6          
10. FC Oppuurs 3 1 2 0 25-32 6-6 3          
11. FC Bosdam 4 1 3 0 26-38 12-10 3          
12. KFC Moerbeke B 4 1 3 0 17-48 12-8 3          
13. KFC Vrasene B 3 0 3 0 17-28 6-11 0          
14. Sv. Melsele 4 0 4 0 17-46 8-9 0          
                       
                       
Halve Finales Zondag 22 April                  
                       
KFC Moerbeke - KFC Heikant 09u30 terrein A2            
KFC Vrasene - A. Stekene   09u30 terrein C1            

Wedstrijdschema Waasland Cup 2017-2018 voor U10

Waaslandcup 2017-2018 voor U-10
                       
Datum Uur Wedstrijd Uitslag Penalties
6/12/2017 18u30 SKL Doorslaar - SVE Bazel 10-1 3-0
9/12/2017 9u30 HRS Haasdonk - SK St-Niklaas 2-4 4-5
21/03/2018 18u30 KFC St-Gillis W B - VK White Boys 2-3 0-2
7/03/2018 18u30 KFC Moerbeke - FC Bosdam 2-3 1-2
26/01/2018 18u30 A. Stekene - FC Oppuurs 3-1 4-3
28/03/2018 18u00 KFC Vrasene - KFC St-Gillis W A 3-4 2-2
25/10/2017 18u30 Waasland-Beveren - SKL Doorslaar 1-3 0-0
16/11/2017 18u30 SVE Bazel - HRS Haasdonk 4-9 0-0
6/12/2017 18u00 SK St-Niklaas - VK White Boys 6-8 1-0
15/10/2017 13u00 KFC St-Gillis W B - KFC Moerbeke 2-0 1-4
1/03/2018 18u30 FC Bosdam - A. Stekene 8-1 5-0
21/02/2018 18u30 FC Oppuurs - KFC Vrasene 1-11 4-3
4/02/2018 13u00 KFC St-Gillis W A - Waasland-Beveren 11-2 2-2
10/02/2018 13u00 SKL Doorslaar - KFC St-Gillis W B 7-3 1-2
28/03/2018 18u30 HRS Haasdonk - FC Bosdam 1-6 3-1
22/10/2017 13u15 VK White Boys - FC Oppuurs 3-4 2-2
4/10/2017 18u00 KFC Moerbeke - KFC St-Gillis W A 1-5 1-3
15/02/2018 18u00 SVE Bazel - A. Stekene 5-0 5-0
21/03/2018 18u30 SK St-Niklaas - KFC Vrasene 2-6 4-2
15/11/2017 18u30 Waasland-Beveren - KFC Moerbeke 2-5 2-1
4/02/2018 13u00 A. Stekene - SKL Doorslaar 1-7 3-2
18/01/2018 18u00 KFC St-Gillis W A - SVE Bazel 22-0 4-4
10/01/2018 18u30 FC Oppuurs - HRS Haasdonk 1-7 1-1
25/03/2018 10u15 KFC Vrasene - KFC St-Gillis W B 6-1 1-3
17/12/2017 13u00 FC Bosdam - SK St-Niklaas 4-8 3-3
19/11/2017 12u45 VK White Boys - Waasland-Beveren 3-3 1-2
         
Eindstand          
                       
1. KFC ST-GILLIS W A (Q) * 4 4 0 0 42-6 11-9 12          
2. SKL DOORSLAAR * (Q) 4 4 0 0 27-6 6-5 12          
3. KFC VRASENE (Q) * 4 3 1 0 26-8 8-13 9          
4. FC BOSDAM (Q) * 4 3 1 0 21-12 11-7 9          
5. VK White Boys 4 2 1 1 17-15 5-5 7          
6. HRS Haasdonk 4 2 2 0 19-15 8-7 6          
7. SK St-Niklaas 4 2 2 0 20-20 13-9 6          
8. KFC Moerbeke 4 1 3 0 8-12 7-8 3          
9. KFC St-Gillis W B 4 1 3 0 8-16 6-8 3          
10. A. Stekene 4 1 3 0 5-21 7-15 3          
11. FC Oppuurs 4 1 3 0 7-24 10-10 3          
12. SVE Bazel 4 1 3 0 10-41 9-7 3          
13. Waasland-Beveren 4 0 3 1 8-22 6-4 1          
                       
                       
Halve Finales Zondag 22 April                
                       
KFC St-Gillis Waas - FC Bosdam 11u15 Terrein A1            
SKL Doorslaar - KFC Vrasene 11u15 Terrein C1            

Start trainingen seizoen 2017-2018

De trainingen voor het seizoen 2017-2018 gaan van start vanaf maandag 7 augustus 2017.

Hierbij een overzicht van de trainingsdagen (onder voorbehoud van wijzigingen):

Maandag

18:15 : U9-A   U9-B   U10-A   U10-B   U15-A  

Dinsdag

18:15 : U8-A   U8-B   U11-A   U11-B   U13-A  

Woensdag

18:15 : U9-B   U9-A   U10-A   U10-B   U12-B   U12-A  

19:30 : U17-A   U21-A  

Donderdag

18:15 : U8-A   U8-B   U11-B   U11-A   U13-A  

Vrijdag

18:15 : U7-A   U12-B   U12-A   U15-A  

19:30 : U17-A   U21-A  

Meer informatie (oa over de trainers) vindt u op de jeugdpagina's van onze website.


Voorbereiding seniors zomer 2017

Datum Uur Onderwerp Score Reeks/leeftijdsgroep Soort
vr 28-07-2017 20:00 Sportkring Kemzeke - V.K. White-Boys St-Niklaas  -  Eerste Elftallen(H) Vriendschappelijk
wo 02-08-2017  20:00 V.K. White-Boys St-Niklaas(Bel) - K.S.K. Kallo(Bel)  -  Eerste Elftallen(H) Tornooi
zo 06-08-2017 13:00 Avanti Stekene - V.K. White-Boys St-Niklaas  -  Reserven(H) Vriendschappelijk
zo 06-08-2017 17:00 V.K. White-Boys St-Niklaas - F.C. Kaprijke-Bentille   3 - 1  (4 - 5)  Hofman sport Cup - 3A Beker
wo 09-08-2017 19:30 Sportkring Sint-Niklaas Kunsgrasterrein(Bel) - V.K. White-Boys St-Niklaas(Bel)  -  Eerste Elftallen(H) Tornooi
zo 13-08-2017 16:00 Fc Goalgetters St-Laureins - V.K. White-Boys St-Niklaas  -  Hofman sport Cup - 3A Beker
wo 16-08-2017  20:00 V.K. White-Boys St-Niklaas(Bel) - S.V. Eendracht Bazel(Bel)  -  Eerste Elftallen(H) Tornooi
zo 20-08-2017 16:00 V.K. White-Boys St-Niklaas - F.C. Lembeke  -  Reserven(H) Vriendschappelijk
zo 20-08-2017 18:00 V.K. White-Boys St-Niklaas - F.C. Lembeke  -  Hofman sport Cup - 3A Beker
do 24-08-2017  19:00 S.K. Lokeren Doorslaar(Bel) - V.K. White-Boys St-Niklaas(Bel)  -  Eerste Elftallen(H) Tornooi
do 24-08-2017 20:00 K.F.C. Moerbeke - V.K. White-Boys St-Niklaas  -  Eerste Elftallen(H) Vriendschappelijk
za 26-08-2017 17:00 V.K. Watervliet - V.K. White-Boys St-Niklaas  -  Reserven(H) Vriendschappelijk
za 26-08-2017 19:00 V.K. Watervliet - V.K. White-Boys St-Niklaas  -  Hofman sport Cup - 3A Beker

Dringend U21 trainer gezocht

Wegens omstandigheden is VK White Boys dringend op zoek naar een nieuwe trainer voor de U21.

Geïnteresseerden mogen zich melden via info@whiteboys.be of 0477/477046.


Clubafspraken Waaslandcup

Afspraken Clubs.


Info deelnemende ploegen Waaslandcup 2017-2018

Info Deelnemende Ploegen Waaslandcup 2017-2018
         
Ploeg Stamnr Contact  E-mail Telefoon
SVE Bazel 2794 Marco Cuyt jeugd@svebazel.be 0474/249552
FC Bosdam 9514 Raf Van Wiele tornooien@bosdam.be 0473/771074
KSV Branst 5517 Joachim Ivens joachimdendartser@hotmail.com 0473/456691
FC Daknam 9125 Bart Apers bart.ap@pandora.be 0499/757334
SKL Doorslaar 7187 Jonas Zaman jonas_zaman28@yahoo.com 0473/501148
HRS Haasdonk 9524 Benny Malfliet bennymalfliet@outlook.com 0496/021738
KFC Heikant Zele 4174 Björn Van Eetvelde vaneetvelde.bjorn@gmail.com 0486/894171
KSK Kallo 4218 Bryan Bultheel trainer_bryan@live.be 0486/102905
KSK Klinge 4211 Kurt Van Mele kurt_susy@telenet.be 0473/629512
Sv. Melsele 3541 Wim Van Robbroeck tornooien@kvksveltamelsele.be 0496/129186
Sv. Melsele 3541 Luc Segers luc.segers@somatisystems.be 0495/205024
KFC Moerbeke 2990 Davy Van Der Snickt jeugdkfcm@gmail.com 0486/022776
FC Oppuurs 8765 Johan Verelst verelst_johan@hotmail.com 0475/901017
KVK Robur 4162 Steven De Blanger stevendeblanger@yahoo.com 0474/096069
KFCH Sinaai 6258 Recep Alim recep.alim@telenet.be 0484/022816
A. Stekene 8552 Wim De Roos wim.deroos@telenet.be 0496/980322
KFC St-Gillis W 4385 Stoyan Van Doorsselaer waaslandcup@sporting-sintgilliswaas.be 0478/831053
KFC St-Gillis W 4385 Mario Van Den Eynde waaslandcup@sporting-sintgilliswaas.be 0485/677994
SK St-Niklaas 9264 Eric Verschuren tornooisecretariaat@sksn.be 0470/465008
FCH St-Pauwels 5049 Niki Van De Vyver vandevyver.niki@gmail.com 0477/139251
KFC Vrasene 3623 Koen Vanwynsberghe hogenakker@skynet.be 0478/210602
Waasland-Beveren 4068 Andy Saey tornooien@waasland-beveren.be 0475/516953
Sp. Waasmunster 2637 Nelis Danny dannyspartanelis@outlook.be 0473/436809
VK White Boys 8101 Van Everbroeck Peter van.everbroeck.peter@telenet.be 0474/343783
KFC Wintam 3911 Kristof Silverans jeugdkfcwintam@gmail.com 0497/504342

Reglement Waaslandcup 2017-2018

Reglement Waaslandcup 2017-2018

  • De Waaslandcup wordt voor de 21ste maal georganiseerd door VK White Boys SN, stamnummer 8101.
  • Het is een tornooi voor provinciale en gewestelijke teams in de categorieën U-7, U-8, U-9, U-10, U-11, U-12, U-13 en U-15.
  • De reglementen van de K.B.V.B. zijn van toepassing, behalve eventuele aanpassingen die in dit reglement zijn vermeld. Samengevat betekent dit dat het normale reglement is toegepast voor buitenspel, terugspeelbal, hoekschop, vrije trap, strafschop, doelschop en inworp.
  • De ploegen zorgen er steeds voor dat de spelers hun kidspas of identiteitskaart bij zich hebben. Deze worden mee afgegeven met het scheidsrechtersblad. Spelers zonder pas mogen niet deelnemen aan de wedstrijd, bij overtreding wordt de wedstrijd verloren met 5-0.
  • In de voorronde speelt elke ploeg vier wedstrijden, waarvan twee thuis en twee op verplaatsing. Deze wedstrijden worden aangevraagd door de thuisploeg.

Indien 2  teams van dezelfde club tegen elkaar worden uitgeloot dan mag deze wedstrijd niet als laatste worden afgewerkt om de fair play te garanderen!
De data worden doorgegeven aan de organiserende club en de uitslagen worden gemeld binnen de 24 uur via mail van.everbroeck.peter@telenet.be of GSM-nummer 0474/34 37 83.
De scheidsrechterbladen zijn de witte aanwezigheidslijsten en worden binnen de 48 uur verzonden naar VK White Boys , puitvoetstraat 37, 9100 Sint-Niklaas of kopie via mail.

De thuisploeg houdt een kopie beschikbaar voor het geval dat dit wordt opgevraagd door een bondsinstantie.

  • De wedstrijden voor de halve finales en finales worden aangevraagd door de organiserende club en zullen plaatsvinden op de terreinen van VK White Boys , Puitvoetstraat 37, 9100 Sint-Niklaas.
  • Alle voorronde wedstrijden mogen, in overeenkomst met de tegenstanders, in willekeurige volgorde gespeeld worden. Zij dienen enkel afgewerkt te zijn voor de einddatum : 15 april 2018

Na elke wedstrijd worden er door beide ploegen vijf strafschoppen genomen die eventueel kunnen meetellen bij het bepalen van de rangschikking (zie punt criteria voor de rangschikking).

  • De halve finales vinden plaats op zondag 22 april 2018 voor alle categorieën.
    De finales vinden plaats op Zondag 29 april 2018 voor alle categorieën.
  • De puntentelling is 3 punten per overwinning, 1 punt per gelijkspel en 0 punten bij nederlaag.
    De criteria voor de rangschikking bij gelijk puntenaantal na de voorronde is :
                   1 aantal overwinningen

               2 doelpuntensaldo

               3 aantal gemaakte doelpunten

               4 de onderlinge confrontatie

               5 aantal gescoorde strafschoppen na de wedstrijden

  • Een ploeg die forfait geeft of het terrein vroegtijdig verlaat, zal de wedstrijd met 5-0 of 0-5 verliezen.
  • Voor alle categorieën mogen 4 spelers (doelwachter inbegrepen) op de bank plaatsnemen en invallen. De vervangingen mogen doorlopend.
  • Alleen de begeleiders voorzien van de juiste armband mogen zich in de neutrale zone bevinden. De thuisploeg zorgt ervoor dat de wedstrijd zo vlot mogelijk kan verlopen.
  • De bezoekende ploeg zorgt voor eigen trainingsballen en elke ploeg zorgt voor een tweede stel truitjes.
  • Er mag bij de duiveltjes onder geen beding rechtstreeks gescoord worden bij een doeltrap  vanuit de hand of van op de grond.
    Bij duiveltjes en preminiemen mag nooit rechtstreeks gescoord worden bij een vrije trap. Een strafschopfout wordt steeds omgezet in een onrechtstreekse vrije trap.
  • De thuisploeg zorgt ervoor dat een exemplaar van dit reglement ter inzage ligt in het scheidsrechterslokaal.
  • Elke ploeg is door zijn inschrijving verplicht het reglement na te leven.
  • Bij dispuut, vragen of opmerkingen kan u contact opnemen met de tornooiverantwoordelijke
    Van Everbroeck Peter via mail : van.everbroeck.peter@telenet.be of gsm-nummer : 0474/343783

 

 

VK White Boys dankt alle clubs voor hun deelname en wenst hen een spannend en sportief verloop van dit tornooi toe.
 


Inschrijvingen seizoen 17-18

De inschrijvingen voor de bestaande leden zullen doorgaan op volgende data:

  • vrijdag  25 augustus van 18u30 tem 20u15
  • vrijdag 1 september van 18u30 tem 20u15
  • zaterdag 2 september van 11u00 tem 12u45
  • vrijdag  8 september van 18u30 tem 20u15

Opgelet: Bestaande leden kunnen enkel inschrijven indien zij in het bezit zijn van een uitnodigingsbrief.  Zonder deze brief kan de aansluiting niet doorgaan.
Bent u deze brief verloren, neem dan contact op met het secretariaat: info@whiteboys.be

Nieuwe leden kunnen een afspraak maken via email: info@whiteboys.be

Belangrijke informatie bij de inschrijvingen:

  • Inschrijven kan enkel indien er nog plaats is binnen de leeftijdsgroep.  Snel zijn is dus de boodschap.
  • Vanaf U13 moeten aspirant leden eerst aan 3 proeftrainingen deelnemen.  Na een positieve evaluatie van de trainer kan er dan ingeschreven worden.
  • Het lidgeld kan enkel contact betaald worden, de club beschikt niet over een bankkaartlezer.
  • Om in te schrijven via kansenpas dient een formulier "Attest Vrijetijdsparticipatie" voor seizoen 2017-2018 en voor VK White Boys aangevraagd te worden bij het OCMW.  Zonder dit attest kan er geen korting worden toegestaan bij de inschrijving.
  • Nieuwe leden dienen hun kidsid / identiteitskaart mee te brengen, alsook die van één van beide ouders. Met bijhorende pincode van de identiteitskaart van de ouder indien mogelijk.
  • Nieuwe / aspirant leden met buitenlandse Europese nationaliteit dienen ook een formulier "Samenstelling van het gezin" aan te vragen op het stadhuis en deze mee te brengen.  Zonder dit formulier kan de aansluiting niet doorgaan.
  • Nieuwe / aspirant leden met buitenlandse NIET-Europese nationaliteit dienen ook een formulier "Bewijs van inschrijving in het vreemdelingen register in België" of het "Wachtregister voor politieke vreemdelingen in België" aan te vragen op het stadhuis en deze mee te brengen.  Zonder dit formulier kan de aansluiting niet doorgaan.

Jeugdtrainers gezocht!

Gezien het grote aantal inschrijvingen zijn we nog op zoek naar enkele gemotiveerde trainers om onze jeugd op te leiden.

Meer bepaald zoeken we (hulp)trainers voor volgende categorieën:

  • U10 
  • U11

Indien u interesse zou hebben, laat ons dan zeker iets weten via email: info@whiteboys.be of telefoon: 0477/477046.


Eindronde 2017

De volgende wedstrijd voor de eindronde: 

zondag 7 mei om 15:00 

VK White Boys - K.E. Machelen/Leie

Wij hopen alvast op een grote opkomst!

Vorige uitslagen:

23/04/2017 Oost. Denderleeuw - VK White Boys: 0 - 1
30/04/2017 VK White Boys - VK Watervliet: 3 - 0

 

 


Technische staf verlengt samenwerking

Het bestuur en de technische staf (Bryan Bultheel, Wannes Anrijs en Danny Rysbrack) zijn tot een akkoord gekomen om hun samenwerking te verlengen tot het einde van het volgende seizoen 2017/2018). 


Jeugdzomertornooi Stad Sint-Niklaas U11 2017

Dit tornooi voor de U11 wordt geörganiseerd op woensdag 23/08/2017 op VK White Boys.

Meer nieuws volgt van zodra alle deelnemers bekend zijn.

 

Overzicht van alle jeugdzomertornooien van de Stad Sint-Niklaas 2017:

Categorie Organisator Datum
U7 SK Gerda 25/08/2017
U8 SKSN 30/08/2017
U9 Herleving Sinaai 30/08/2017
U10 Waasland Beveren 23/08/2017
U11 White Boys 23/08/2017
U12 Vos Reinaert 28/08/2017
U13 GFA Sinaai 30/08/2017
U15 SK Gerda 24/08/2017