Nieuws Overzicht


Wedstrijdschema Waasland Cup 2019-2020 voor U8

Waaslandcup 2019-2020 voor U-8
                       
Datum Uur Wedstrijd Uitslag Penalties
2/12/2019 18u30 A. Stekene - KFCH Sinaai 1-18 4-4
    KFC Heikant - Sv. Melsele B    
9/10/2019 18u00 SKN St-Niklaas B - FC Bosdam 5-5 0-2
7/12/2019 9u30 VK White Boys - KJV Kruibeke 2-22 0-5
6/11/2019 18u30 KVK Robur - HRS Haasdonk 14-4 4-4
    KFC Vrasene - FC St-Niklaas    
    Sv. Melsele A - FC Daknam    
    KFC St-Gillis W - SKN St-Niklaas A    
27/11/2019 18u30 SVE Bazel - KFC Wintam 8-10 4-4
15/11/2019 18u30 KFC Wintam - A. Stekene 17-0 4-2
9/10/2019 18u00 SKN St-Niklaas A - KFC Heikant 15-5 3-2
7/12/2019 10u00 FC Daknam - KVK Robur 3-13 3-5
    FC St-Niklaas - VK White Boys    
7/12/2019 9u30 HRS Haasdonk - SKN St-Niklaas B 20-8 4-3
6/11/2019 18u00 KJV Kruibeke - KFC Vrasene 5-15 4-4
16/10/2019 18u15 FC Bosdam - Sv. Melsele A 5-2 0-0
    Sv. Melsele B - KFC St-Gillis W    
    KFCH Sinaai - SVE Bazel    
    A. Stekene - VK White Boys    
    KFCH Sinaai - FC Daknam    
    KJV Kruibeke - Sv. Melsele A    
27/11/2019 18u15 KFC Heikant - KVK Robur 12-10 0-0
    Sv. Melsele B - SKN St-Niklaas A    
11/12/2019 18u00 HRS Haasdonk - KFC St-Gillis W    
23/10/2019 18u00 SKN St-Niklaas B - FC St-Niklaas 20-2 2-0
    FC Bosdam - KFC Wintam    
    KFC Vrasene - SVE Bazel    
    Sv. Melsele A - A. Stekene    
14/12/2019 12u30 FC St-Niklaas - KFCH Sinaai    
14/12/2019 9u30 VK White Boys - KFC Heikant    
18/10/2019 18u00 KFC Wintam - Sv. Melsele B 11-3 2-5
7/11/2019 18u30 SVE Bazel - SKN St-Niklaas B 19-6 4-3
    KVK Robur - FC Bosdam    
23/10/2019 18u00 SKN St-Niklaas A - KJV Kruibeke 10-4 4-2
    FC Daknam - HRS Haasdonk    
    KFC St-Gillis W - KFC Vrasene    
         
Rangschikking          
                       
1. KFC Wintam 3 3 0 0 38-11 10-11 9          
2. KVK Robur 3 2 1 0 37-19 9-7 6          
3. SKN St-Niklaas A 2 2 0 0 25-9 7-4 6          
4. FC Bosdam 2 1 0 1 10-7 2-0 4          
5. SKN St-Niklaas B 4 1 2 1 39-46 8-10 4          
6. KFCH Sinaai 1 1 0 0 18-1 4-4 3          
7. SVE Bazel 2 1 1 0 27-16 8-7 3          
8. KFC Vrasene 1 1 0 0 15-5 4-4 3          
9. KJV Kruibeke 3 1 2 0 31-27 11-8 3          
10. HRS Haasdonk 2 1 1 0 24-22 8-7 3          
11. KFC Heikant 2 1 1 0 17-25 2-3 3          
12. Sv. Melsele A 1 0 1 0 2-5 0-0 0          
13. Sv. Melsele B 1 0 1 0 3-11 5-2 0          
14. FC Daknam 1 0 1 0 3-13 3-5 0          
15. FC St-Niklaas 1 0 1 0 2-20 0-2 0          
16. VK White Boys 1 0 1 0 2-22 0-5 0          
17. A. Stekene 2 0 2 0 1-35 6-8 0          
                       
Halve Finales Zondag 19 April                  

Wedstrijdschema Waasland Cup 2019-2020 voor U12

Waaslandcup 2019-2020 voor U-12
                       
Datum Uur Wedstrijd Uitslag Penalties
    VK White Boys - KFC Wintam    
    FC Bosdam - KVK Robur    
20/10/2019 10u00 KFC Moerbeke - FC St-Niklaas 5-0 3-0
13/12/2019 18u30 Sv. Melsele B - A. Stekene    
10/10/2019 18u00 KFC Vrasene A - HS St-Pauwels 11-0 4-4
17/11/2019 9u30 Sv. Melsele A - FC Daknam A 1-5 3-3
    FC Daknam B - V. Zwijndrecht    
14/12/2019 14u00 HRS Haasdonk - KFC Vrasene B    
7/12/2019 14u00 HRS Haasdonk - VK White Boys    
    KFC Wintam - KFC Vrasene B    
14/12/2019 11u00 FC Daknam B - FC Bosdam    
5/12/2019 18u30 KVK Robur - V. Zwijndrecht 4-5 4-1
1/12/2019 13u30 Sv. Melsele A - KFC Moerbeke 5-0 2-3
    FC St-Niklaas - FC Daknam A    
    KFC Vrasene A - Sv. Melsele B    
1/12/2019 10u00 A. Stekene - HS St-Pauwels 1-8 0-0
14/12/2019 13u00 VK White Boys - KFC Vrasene A    
    HS St-Pauwels - KFC Wintam    
    FC Bosdam - Sv. Melsele A    
    FC Daknam A - KVK Robur    
    KFC Moerbeke - FC Daknam B    
    V. Zwijndrecht - FC St-Niklaas    
29/11/2019 18u30 Sv. Melsele B - HRS Haasdonk 5-3 4-4
    KFC Vrasene B - A. Stekene    
    FC St-Niklaas - VK White Boys    
4/12/2019 18u30 KFC Wintam - KFC Moerbeke 2-0 2-0
    KVK Robur - Sv. Melsele B    
    A. Stekene - FC Bosdam    
20/11/2019 18u30 V. Zwijndrecht - KFC Vrasene A 1-7 1-4
    HS St-Pauwels - FC Daknam B    
    KFC Vrasene B - Sv. Melsele A    
    FC Daknam A - HRS Haasdonk    
         
Rangschikking          
                       
1. KFC Vrasene A 2 2 0 0 18-1 8-5 6          
2. FC Daknam A 1 1 0 0 5-1 3-3 3          
3. Sv. Melsele B 1 1 0 0 5-3 4-4 3          
4. KFC Wintam 1 1 0 0 2-0 2-0 3          
5. Sv. Melsele A 2 1 1 0 6-5 5-6 3          
6. KFC Moerbeke 3 1 2 0 5-7 6-4 3          
7. HS St-Pauwels 2 1 1 0 8-12 4-4 3          
8. V. Zwijndrecht 2 1 1 0 6-11 2-8 3          
9. KVK Robur 1 0 1 0 4-5 4-1 0          
10. HRS Haasdonk 1 0 1 0 3-5 4-4 0          
11. FC St-Niklaas 1 0 1 0 0-5 0-3 0          
12. A. Stekene 1 0 1 0 1-8 0-0 0          
                   
                   
Halve Finales Zondag 19 April                  

Wedstrijdschema Waasland Cup 2019-2020 voor U11

Waaslandcup 2019-2020 voor U-11
                       
Datum Uur Wedstrijd Uitslag Penalties
    FC Bosdam - KFC Wintam    
    SVE Bazel - KFC Moerbeke    
27/11/2019 18u00 SKN St-Niklaas - A. Stekene 5-3 1-3
14/12/2019 12u00 HRS Haasdonk - Sv. Melsele B    
14/12/2019 12u30 FC St-Niklaas - VK White Boys    
4/12/2019 18u30 FC Oppuurs - Sv. Melsele A 1-9 5-2
    KFC Heikant - KFC Vrasene B    
    FC Daknam - KFC Vrasene A    
21/12/2019 9u30 FC Daknam - FC Bosdam    
20/11/2019 18u30 KFC Wintam - KFC Vrasene A 3-6 0-2
    KFC Heikant - SVE Bazel    
20/10/2019 10u00 KFC Moerbeke - KFC Vrasene B 1-6 4-4
    FC Oppuurs - SKN St-Niklaas    
    A. Stekene - Sv. Melsele A    
    FC St-Niklaas - HRS Haasdonk    
    Sv. Melsele B - VK White Boys    
17/10/2019 18u15 FC Bosdam - FC St-Niklaas    
    VK White Boys - KFC Wintam    
    SVE Bazel - FC Oppuurs    
1/12/2019 11u30 Sv. Melsele A - KFC Moerbeke 6-2 2-3
4/12/2019 18u00 SKN St-Niklaas - KFC Heikant 0-9 2-3
    KFC Vrasene B - A. Stekene    
7/12/2019 12u00 HRS Haasdonk - FC Daknam 14-1 3-1
    KFC Vrasene A - Sv. Melsele B    
    A. Stekene - FC Bosdam    
    KFC Wintam - SKN St-Niklaas    
    KFC Moerbeke - HRS Haasdonk    
1/12/2019 11u30 Sv. Melsele B - SVE Bazel 2-4 2-4
    KFC Vrasene B - FC St-Niklaas    
    VK White Boys - KFC Heikant    
    KFC Vrasene A - FC Oppuurs    
17/11/2019 11u30 Sv. Melsele A - FC Daknam 5-0 5-0
         
Rangschikking          
                       
1. Sv. Melsele A 3 3 0 0 20-3 9-8 9          
2. HRS Haasdonk 1 1 0 0 14-1 3-1 3          
3. KFC Heikant 1 1 0 0 9-0 3-2 3          
4. KFC Vrasene B 1 1 0 0 6-1 4-4 3          
5. KFC Vrasene A 1 1 0 0 6-3 2-0 3          
6. SVE Bazel 1 1 0 0 4-2 4-2 3          
7. SKN St-Niklaas 2 1 1 0 5-12 3-6 3          
8. A. Stekene 1 0 1 0 3-5 3-1 0          
9. Sv. Melsele B 1 0 1 0 2-4 2-4 0          
10. KFC Wintam 1 0 1 0 3-6 0-2 0          
11. FC Oppuurs 1 0 1 0 1-9 5-2 0          
12. KFC Moerbeke 2 0 2 0 3-12 7-6 0          
13. FC Daknam 2 0 2 0 1-19 1-3 0          
                       
Halve Finales Zondag 19 april                

Wedstrijdschema Waasland Cup 2019-2020 voor U10

Waaslandcup 2019-2020 voor U-10
                       
Datum Uur Wedstrijd Uitslag Penalties
    A. Stekene A - KVK Robur    
    FC Daknam B - KFC Vrasene    
13/11/2019 18u30 Sp. Waasmunster - KFCH Sinaai 3-4 3-4
11/12/2019 18u30 VK White Boys - FC Bosdam    
    SVE Bazel - HRS Haasdonk    
    FC Daknam A - V. Zwijndrecht    
    A. Stekene B - KFC Wintam    
    Sv. Melsele - KFC St-Gillis W    
6/11/2019 18u00 SKN St-Niklaas - A. Stekene A 5-3 3-4
    KVK Robur - KFC St-Gillis W    
    FC Daknam B - Sv. Melsele    
7/12/2019 10u00 KFC Vrasene - KFC Wintam 11-2 5-2
    Sp. Waasmunster - A. Stekene B    
    KFCH Sinaai - V. Zwijndrecht    
    VK White Boys - FC Daknam A    
16/10/2019 18u15 FC Bosdam - HRS Haasdonk 4-7 3-4
    SVE Bazel - SKN St-Niklaas    
    A. Stekene A - FC Bosdam    
7/12/2019 9u30 HRS Haasdonk - FC Daknam B 23-0 3-1
    V. Zwijndrecht - Sp. Waasmunster    
    KFC Wintam - VK White Boys    
5/12/2019 18u30 KFC St-Gillis W - SVE Bazel 7-0 5-5
    FC Daknam A - KFCH Sinaai    
    A. Stekene B - KFC Vrasene    
    Sv. Melsele - KVK Robur    
    V. Zwijndrecht - SKN St-Niklaas    
    KFC Wintam - A. Stekene A    
7/12/2019 10u00 KVK Robur - SVE Bazel 7-4 3-3
    FC Bosdam - FC Daknam B    
    KFC Vrasene - VK White Boys    
20/11/2019 18u00 SKN St-Niklaas - Sp. Waasmunster 1-6 0-0
14/12/2019 9u30 HRS Haasdonk - Sv. Melsele    
    KFCH Sinaai - A. Stekene B    
10/12/2019 18u30 KFC St-Gillis W - FC Daknam A    
         
Rangschikking          
                       
1. HRS Haasdonk 2 2 0 0 30-4 7-4 6          
2. KFC Vrasene 1 1 0 0 11-2 5-2 3          
3. KFC St-Gillis W 1 1 0 0 7-0 5-5 3          
4. Sp. Waasmunster 2 1 1 0 9-5 3-4 3          
5. KVK Robur 1 1 0 0 7-4 3-3 3          
6. KFCH Sinaai 1 1 0 0 4-3 4-3 3          
7. SKN St-Niklaas 2 1 1 0 6-9 3-4 3          
8. A. Stekene A 1 0 1 0 3-5 4-3 0          
9. FC Bosdam 1 0 1 0 4-7 3-4 0          
10. FC Wintam 1 0 1 0 2-11 2-5 0          
11. SVE Bazel 2 0 2 0 4-14 8-8 0          
12. FC Daknam B 1 0 1 0 0-23 1-3 0          
                       
Halve Finales Zondag 19 april                  

Wedstrijdschema Waasland Cup 2019-2020 voor U9

Waaslandcup 2019-2020 voor U-9
                       
Datum Uur Wedstrijd Uitslag Penalties
    Sp. Waasmunster - HRS Haasdonk A    
30/10/2019 18u00 SKN St-Niklaas - HRS Haasdonk B 15-5 4-5
23/10/2019 18u30 KSV Bornem - FC Daknam B 14-8 4-4
    Sv. Melsele B - A. Stekene B    
    HS St-Pauwels - VK White Boys    
    KFC Vrasene A - FC St-Niklaas    
23/10/2019 18u30 VW Hamme B - SVE Bazel 16-4 4-3
16/10/2019 18u15 FC Bosdam - VW Hamme C    
    KFC Eksaarde - KFC Vrasene B    
19/11/2019 18u30 KFC Moerbeke - FC Daknam A 8-10 4-4
17/11/2019 9u30 Sv. Melsele A - A. Stekene A 4-16 2-2
9/10/2019 18u00 KJV Kruibeke - VW Hamme A 4-24 3-3
7/12/2019 10u00 FC Daknam B - Sp. Waasmunster 3-12 3-2
    A. Stekene B - SKN St-Niklaas    
14/12/2019 9u30 HRS Haasdonk A - KSV Bornem    
14/12/2019 12u00 HRS Haasdonk B - Sv. Melsele B    
7/11/2019 18u30 SVE Bazel - HS St-Pauwels 7-17 4-3
    VW Hamme C - KFC Vrasene A    
7/12/2019 11u15 VK White Boys - VW Hamme B    
13/11/2019 18u00 FC St-Niklaas - FC Bosdam    
10/11/2019 10u00 A. Stekene A - KFC Eksaarde 8-4 3-1
23/10/2019 18u30 VW Hamme A - KFC Moerbeke 11-2 5-5
    KFC Vrasene B - Sv. Melsele A    
    FC Daknam A - KJV Kruibeke    
20/11/2019 18u30 Sp. Waasmunster - VW Hamme B 3-14 3-3
20/11/2019 18u30 SKN St-Niklaas - FC Bosdam 14-11 0-0
7/12/2019 9u30 HRS Haasdonk A - SVE Bazel 24-2 5-2
7/12/2019 12u00 HRS Haasdonk B - VW Hamme C 7-6 0-2
20/11/2019 18u30 KSV Bornem - KFC Eksaarde 10-4 4-4
    Sv. Melsele B - KFC Moerbeke    
    FC Daknam B - KFC Vrasene B    
2/12/2019 18u30 A. Stekene B - FC Daknam A 1-30 3-5
    HS St-Pauwels - Sv. Melsele A    
    KFC Vrasene A - KJV Kruibeke    
14/12/2019 13u00 VK White Boys - A. Stekene A    
    FC St-Niklaas - VW Hamme A    
    A. Stekene A - Sp. Waasmunster    
16/10/2019 18u30 VW Hamme A - SKN St-Niklaas 16-1 4-4
    Sv. Melsele A - HRS Haasdonk A    
6/11/2019 18u00 KJV Kruibeke - HRS Haasdonk B 13-12 3-2
20/11/2019 18u30 SVE Bazel - FC Daknam B 17-8 3-3
    VW Hamme C - A. Stekene B    
6/11/2019 18u00 VW Hamme B - KSV Bornem 15-5 4-2
    FC Bosdam - Sv. Melsele B    
    KFC Vrasene B - HS St-Pauwels    
    FC Daknam A - KFC Vrasene A    
    KFC Eksaarde - VK White Boys    
    KFC Moerbeke - FC St-Niklaas    
         
Rangschikking          
                       
1. VW Hamme A 3 3 0 0 51-7 12-12 9          
2. VW Hamme B 3 3 0 0 45-12 11-8 9          
3. FC Daknam A 2 2 0 0 40-9 9-7 6          
4. A. Stekene A 2 2 0 0 24-8 5-3 6          
5. KSV Bornem 3 2 1 0 29-27 10-12 6          
6. SKN St-Niklaas 3 2 1 0 30-32 8-9 6          
7. HRS Haasdonk A 1 1 0 0 24-2 5-2 3          
8. HS St-Pauwels 1 1 0 0 17-7 3-4 3          
9. Sp. Waasmunster 2 1 1 0 15-17 5-6 3          
10. HRS Haasdonk B 3 1 2 0 24-34 7-9 3          
11. KJV Kruibeke 2 1 1 0 17-36 6-5 3          
12. SVE Bazel 4 1 3 0 30-65 12-15 3          
13. VW Hamme C 1 0 1 0 6-7 2-0 0          
14. FC Bosdam 1 0 1 0 11-14 0-0 0          
15. FC Eksaarde 2 0 2 0 8-18 5-7 0          
16. KFC Moerbeke 2 0 2 0 10-21 9-9 0          
17. Sv. Melsele A 1 0 1 0 4-16 2-2 0          
18. FC Daknam B 3 0 3 0 19-43 10-9 0          
19. A. Stekene B 1 0 1 0 1-30 3-5 0          
                   
Halve Finales Zondag 19 april                  

Wedstrijdschema Waasland Cup 2019-2020 voor U15

Waaslandcup 2019-2020 voor U-15
                       
Datum Uur Wedstrijd Uitslag Penalties
1/12/2019   Sv. Melsele A - FC Daknam B 8-4 5-5
    A. Stekene - FC Daknam A    
    Sv. Melsele B - HS St-Pauwels A    
    KFC Vrasene A - Sv. Melsele C    
    KFC Vrasene B - SVE Bazel    
    FC Oppuurs - KFC Moerbeke    
    KFC Heikant - FC Bosdam    
    HRS Haasdonk - HS St-Pauwele B    
    VK White Boys - Sv. Melsele A    
    FC Daknam B - HS St-Pauwels B    
19/01/2020 12u00 A. Stekene - HRS Haasdonk    
7/12/2019 13u30 FC Daknam A - FC Bosdam    
    Sv. Melsele B - KFC Heikant    
    HS St-Pauwels A - KFC Moerbeke    
    KFC Vrasene A - FC Oppuurs    
1/12/2019   Sv. Melsele C - SVE Bazel    
    KFC Vrasene B - VK White Boys    
17/11/2019 18u30 Sv. Melsele A - Sv. Melsele C 0-6 4-4
    SVE Bazel - A. Stekene    
    KFC Moerbeke - Sv. Melsele B    
    FC Bosdam - KFC Vrasene A    
    HS St-Pauwels B - KFC Vrasene B    
    FC Oppuurs - HS St-Pauwels A    
    KFC Heikant - FC Daknam A    
    HRS Haasdonk - FC Daknam B    
    KFC Moerbeke - VK White Boys    
16/10/2019 18u45 FC Bosdam - Sv. Melsele A 7-1 4-4
    FC Daknam B - KFC Vrasene B    
    Sv. Melsele C - A. Stekene    
    FC Daknam A - KFC Vrasene A    
18/12/2019 18u30 VK White Boys - Sv. Melsele B    
23/10/2019 19u45 SVE Bazel - HRS Haasdonk 2-4 0-0
    HS St-Pauwels A - KFC Heikant    
    HS St-Pauwels B - FC Oppuurs    
         
Rangschikking          
                       
1. FC Bosdam 1 1 0 0 7-1 4-4 3          
2. Sv. Melsele C 1 1 0 0 6-0 4-4 3          
3. HRS Haasdonk 1 1 0 0 4-2 0-0 3          
4. Sv. Melsele A 3 1 2 0 9-17 13-13 3          
5. SVE Bazel 1 0 1 0 2-4 0-0 0          
6. FC Daknam B 1 0 1 0 4-8 5-5 0          
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                       
                       
Halve finales Zondag 19 April                  

Wedstrijdschema Waasland Cup 2019-2020 voor U13

Waaslandcup 2019-2020 voor U-13
                       
Datum Uur Wedstrijd Uitslag Penalties
ff   FC Daknam A - KFC Moerbeke 0-5 ff
    VK White Boys B - FC Daknam B    
    KFC Vrasene B - Sv. Melsele C    
17/11/2019 9u30 Sv. Melsele A - HRS Haasdonk 5-1 4-2
    KFC Vrasene A - FC Bosdam    
    FC St-Niklaas - A. Stekene    
    SVE Bazel - FC Oppuurs    
    VK White Boys A - Sv. Melsele B    
ff   VK White Boys A - FC Daknam A 5-0 ff
    KFC Moerbeke - Sv. Melsele B    
13/02/2020 18u30 SVE Bazel - VK White Boys B    
    FC Daknam B - FC Oppuurs    
    FC St-Niklaas - KFC Vrasene B    
1/12/2019 15u30 Sv. Melsele C - A. Stekene    
    KFC Vrasene A - Sv. Melsele A    
    HRS Haasdonk - FC Bosdam    
ff   FC Daknam A - KFC Vrasene A 0-5 ff
17/10/2019 18u45 FC Bosdam - KFC Moerbeke    
    VK White Boys B - FC St-Niklaas    
3/11/2019 10u00 A. Stekene - FC Daknam B 2-5 3-3
    KFC Vrasene B - SVE Bazel    
20/11/2019 18u00 FC Oppuurs - Sv. Melsele C 1-0 1-4
1/12/2019 13u30 Sv. Melsele A - VK White Boys A 12-0 2-0
    Sv. Melsele B - HRS Haasdonk    
ff   Sv. Melsele C - FC Daknam A 5-0 ff
    KFC Moerbeke - KFC Vrasene B    
    FC Daknam B - Sv. Melsele A    
7/12/2019 14u00 HRS Haasdonk - VK White Boys B    
    FC Oppuurs - KFC Vrasene A    
    FC Bosdam - SVE Bazel    
17/11/2019 15u30 Sv. Melsele B - FC St-Niklaas 3-3 3-3
    A. Stekene - VK White Boys A    
         
Rangschikking          
                       
1. Sv. Melsele A 2 2 0 0 17-1 6-2 6          
2. KFC Moerbeke 1 1 0 0 5-0 0-0 3          
3. KFC Vrasene A 1 1 0 0 5-0 0-0 3          
4. Sv. Melsele C 2 1 1 0 5-1 4-1 3          
5. FC Daknam B 1 1 0 0 5-2 3-3 3          
6. FC Oppuurs 1 1 0 0 1-0 1-4 3          
7. VK White Boys A 2 1 1 0 5-12 0-2 3          
8. Sv. Melsele B 1 0 0 1 3-3 3-3 1          
8. FC St-Niklaas 1 0 0 1 3-3 3-3 1          
10. A. Stekene 1 0 1 0 2-5 3-3 0          
11. HRS Haasdonk 1 0 1 0 1-5 2-4 0          
12. FC Daknam A 4 0 4 0 0-20 0-0 0          
                   
                       
Halve Finales Zondag 19 April                  

Trainers en trainingsdagen

  Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Trainer Delegee
U6         18u15 Jason Maes Karel Meyssen
U7 G 18u15   18u15     Mo Ketami Angie De Rudder
U7 W 18u15   18u15     Jochem Smet Angie De Rudder
U8 G   18u15     18u15 Wouter Koppen Stijn Haus
U8 W   18u15     18u15 Tom Hilgert Stijn Haus
U9 G 18u15   18u15     Dimitri Bierbooms Shanni Vernimmen
U9 W 18u15   18u15       Yuri Michiels
U10 G   18u15   18u15   Robin De Coen Tony Baeck & Thierry Suy
U10 W     18u15   18u15 Cem Asir  
U11 18u15     18u15   Ricardo Ramos Sylvette Puylaert
U12   18u15   18u15   Akim Ngombo Mo El Allaoui
U13 G   18u15     18u15 Ken Schelfhaut  
U13 W   18u15   18u15   John Thoen Mario Waegemans
U15 G 19u30   19u30     Seraja Tuypens Sylvette Puylaert
U15 W     19u30   19u30 Karel Meyssen Stefan Vincke
U17 18u15       19u30 Jurgen Maes Daniel Wagenaar

U10 Nieuwsbladcup

U10 wint overtuigend in de  Nieuwsbladcup en gaat naar volgende ronde, dankzij overtuigende overwinningen tegen 

VK White Boys  KFC Heusden 11 3
KFC Heusden VK White Boys  3 6

De loting voor 1/8 ste finale vind plaats op 10.01.2020.


Voorbereiding Seniors zomer 2019

Volgende wedstrijden gaan door voor de Hofman Cup Oost-Vlaanderen voor 1eelftallen :

  • Zondag 28/7 om 16 u : FC Eksaarde- WB
  • Zaterdag 3/8 om 15 u : WB- FC Eksaarde gevolgd door een BBQ met spelersvoorstelling.
  • Verdere wedstrijden voor de Hofman Cup volgen alleen ingeval  van winst tegen Eksaarde.  De mogelijke volgende tegenstander is dan Gerda Waasland of YB Beveren.

De beloften nemen deel aan de Herwig Cup met het volgende programma :

  • Wedstrijd 1 : donderdag 1 augustus WB – St- Gillis Waas om 20.00
  • Wedstrijd 2 : dinsdag 6 augustus Moerbeke – WB  om 20.00
  • Wedstrijd 3 : vrijdag 16 augustus WB – Kruibeke om 20.00
  • Wedstrijd 4 : donderdag 22 augustus Temse – WB. Om 19.30

Info deelnemende ploegen Waaslandcup 2019-2020

Info Deelnemende Ploegen Waaslandcup 2019-2020
         
Ploeg Stamnr Contact  E-mail Telefoon
SVE Bazel 2794 Marco Cuyt jeugd@svebazel.be 0474/249552
KSV Bornem 342 Tom Maetens tvjo@ksvbornem.be 0486/781619
FC Bosdam 9514 Raf Van Wiele tornooien@bosdam.be 0473/771074
FC Daknam 9125 Abdel El Boukri abdel.0001@hotmail.com 0486/327240
KFC Eksaarde 7330 Durinck Noël durinckn@gmail.com 0496/043562
HRS Haasdonk 9524 Benny Malfliet bennymalfliet@outlook.com 0496/021738
VW Hamme 211 Tjorven Quintelier tjorfken@hotmail.com  
KFC Heikant Zele 4174 Björn Van Eetvelde vaneetvelde.bjorn@gmail.com 0486/894171
KJV Kruibeke 2829 Sven Goossens svengoossens1@icloud.com 0475/790173
Sv. Melsele 3541 Robby Van Stappen robby.van.stappen@telenet.be  
Sv. Melsele 3541 Luc Segers luc.segers@somatisystems.be 0495/205024
KFC Moerbeke 2990 Melissa Van Everbroeck vaneverbroeck_melissa@hotmail.com 0479/652648
FC Oppuurs 8765 Joachim Ivens joachimdendartser@hotmail.com 0473/456691
KVK Robur 4162 Dominiek Smekens (U-8) dominiek_smekens@yahoo.com 0499/295111
KVK Robur 4162 Christoph Drougas (U-10) christoph.drougas@telenet.be 0477/917304
KVK Robur 4162 Sepp Weyns (U-12) sepp.weyns@gmail.com 0474/842286
KFCH Sinaai 6258 Tom De Cort tornooienkfchsinaai@telenet.be 0479/722267
KFC St-Gillis W 4385 Raoul De Roeck raoul.de.roeck@telenet.be  
FC St-Niklaas 2011 Ronny Smits kim.everaert@telenet.be 0487/244959
SK St-Niklaas 9264 Eric Verschuren tornooisecretariaat@sknsn.be 0470/465008
FCH St-Pauwels 5049 Tom Malschaert malschaert.tom@gmail.com 0475/336142
FCH St-Pauwels 5049 Stijn Dellaert (U-15A) stijn.dellaert@telenet.be 0497/502334
FCH St-Pauwels 5049 Kris Cerpentier (U-15B) kris.cerpentier@gmail.com 0477/704610
A. Stekene 8552 Stephanie De Ruyte gc@avantistekene.be 0496/769560
KFC Vrasene 3623 Koen Vanwynsberghe hogenakker@skynet.be 0478/210602
Sp. Waasmunster 2637 Olivier De Waele (U-9) olivier.de.waele@pandora.be 0485/666311
Sp. Waasmunster 2637 Beck Alexander (U-10) sander.beck@waasmunster.be 0472/611105
VK White Boys 8101 Van Everbroeck Peter van.everbroeck.peter@telenet.be 0474/343783
KFC Wintam 3911 Sven Thijs jeugdkfcwintam@gmail.com 0479/021186
V. Zwijndrecht 9428 Wim Berrens wim.berrensvzw@hotmail.com 0496/204812

Footlunch VK White-Boys - FC Sint-Niklaas

WHITE BOYS FOOTLUNCH

ZONDAG 17 NOVEMBER 2019

WHITE BOYS – F.C.SINT NIKLAAS

 

MENU

*

APERITIEF VAN HET HUIS (VANAF 12U)

*

ZALM GINOISE (VOOR DE KLEINTJES ZIJN ER KAASKROKETJES)

*

VARKENSGEBRAAD GRAND-MÊRE MET GROENTJES, KROKETTEN EN ROOMSAUSJES

*

DESSERT BORDJE MET KOFFIE EN DEGUSTIF

 

VAN AL DIT LEKKERS KUNNEN JULLIE GENIETEN VOOR DE PRIJS VAN 35€ INKOMTICKET INBEGREPEN. (KINDEREN TOT 12 JAAR BETALEN 20€)

INSCHRIJVEN KAN TOT MAANDAG 11 NOVEMBER 2019 OP VOLGEND E-MAIL ADRES

nathalie.van.dooren@hotmail.com

Zoals steeds vragen we om iedereen die een stoel nodig heeft te vermelden. Ook eventueel plaats voor buggy is handig om weten.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

FAM. ……………………………………………………………………………………………………………………………………………………

SCHRIJFT IN MET ………………….. VOLW. AAN 35€   ………………..€  EN/OF  …………… KINDEREN

AAN 20€ ……………….. TOT TE BETALEN ………………………….€


Wedstrijdschema Waasland Cup 2019-2020 voor U7

U-7 tornooi gaat dit jaar spijtig genoeg niet door!


Reglement Waaslandcup 2019-2020

Reglement Waaslandcup 2019-2020

  • De Waaslandcup wordt voor de 23ste maal georganiseerd door VK White Boys SN, stamnummer 8101.
  • Het is een tornooi voor provinciale en gewestelijke teams in de categorieën U-7, U-8, U-9, U-10, U-11, U-12, U-13 en U-15.
  • De reglementen van de K.B.V.B. zijn van toepassing, behalve eventuele aanpassingen die in dit reglement zijn vermeld. Samengevat betekent dit dat het normale reglement is toegepast voor buitenspel, terugspeelbal, hoekschop, vrije trap, strafschop, doelschop en inworp.
  • De U-7 spelen 5 tegen 5.
  • De ploegen zorgen er steeds voor dat de spelers hun kidspas of identiteitskaart bij zich hebben. Deze worden mee afgegeven met het scheidsrechtersblad. Spelers zonder pas mogen niet deelnemen aan de wedstrijd, bij overtreding wordt de wedstrijd verloren met 5-0.
  • In de voorronde speelt elke ploeg vier wedstrijden, waarvan twee thuis en twee op verplaatsing. Deze wedstrijden worden aangevraagd door de thuisploeg.

Indien 2 teams van dezelfde club tegen elkaar worden uitgeloot dan mag deze wedstrijd niet als laatste worden afgewerkt om de fair play te garanderen!
De data worden doorgegeven aan de organiserende club en de uitslagen worden gemeld binnen de 24 uur via mail van.everbroeck.peter@telenet.be of GSM-nummer 0474/34 37 83.
De wedstrijdbladen worden ingegeven via E-kick off en een kopie binnen de 48 uur verzenden naar VK White Boys , puitvoetstraat 37, 9100 Sint-Niklaas of via mail.

De thuisploeg houdt een kopie beschikbaar voor het geval dat dit wordt opgevraagd door een bondsinstantie.

  • De wedstrijden voor de halve finales en finales worden aangevraagd door de organiserende club en zullen plaatsvinden op de terreinen van VK White Boys , Puitvoetstraat 37, 9100 Sint-Niklaas.
  • Alle voorronde wedstrijden mogen, in overeenkomst met de tegenstanders, in willekeurige volgorde gespeeld worden. Zij dienen enkel afgewerkt te zijn voor de einddatum : 15 april 2020

Na elke wedstrijd worden er door beide ploegen vijf strafschoppen genomen die eventueel kunnen meetellen bij het bepalen van de rangschikking (zie punt criteria voor de rangschikking).

  • De halve finales vinden plaats op zondag 19 april 2020 voor alle categorieën. Hier worden twee extra dagen voorzien tijdens de week om afwezigheden door de paasvakantie op te vangen.
    De finales vinden plaats op Zondag 26 april 2020 voor alle categorieën.
  • De puntentelling is 3 punten per overwinning, 1 punt per gelijkspel en 0 punten bij nederlaag.
    De criteria voor de rangschikking bij gelijk puntenaantal na de voorronde is :
                   1 aantal overwinningen

2 doelpuntensaldo

3 aantal gemaakte doelpunten

4 de onderlinge confrontatie

5 aantal gescoorde strafschoppen na de wedstrijden

  • Een ploeg die forfait geeft of het terrein vroegtijdig verlaat, zal de wedstrijd met 5-0 of 0-5 verliezen.
  • Voor alle categorieën mogen 4 spelers (doelwachter inbegrepen) op de bank plaatsnemen en invallen. De vervangingen mogen doorlopend.
  • Alleen de begeleiders voorzien van de juiste armband mogen zich in de neutrale zone bevinden. De thuisploeg zorgt ervoor dat de wedstrijd zo vlot mogelijk kan verlopen.
  • De bezoekende ploeg zorgt voor eigen trainingsballen en elke ploeg zorgt voor een tweede stel truitjes.
  • Er mag bij de duiveltjes onder geen beding rechtstreeks gescoord worden bij een doeltrap  vanuit de hand of van op de grond.
    Bij duiveltjes en preminiemen mag nooit rechtstreeks gescoord worden bij een vrije trap. Een strafschopfout wordt steeds omgezet in een onrechtstreekse vrije trap.
  • De thuisploeg zorgt ervoor dat een exemplaar van dit reglement ter inzage ligt in het scheidsrechterslokaal.
  • Elke ploeg is door zijn inschrijving verplicht het reglement na te leven.
  • Bij dispuut, vragen of opmerkingen kan u contact opnemen met de tornooiverantwoordelijke
    Van Everbroeck Peter via mail : van.everbroeck.peter@telenet.be of gsm-nummer : 0474/343783

 

 

VK White Boys dankt alle clubs voor hun deelname en wenst hen een spannend en sportief verloop van dit tornooi toe.
 


Footlunch VK White-Boys - SK Gerda

3de Footlunch 

VK White Boys- SK Gerda

1 Maart 2020

Verdere info en menu volgen.


Eindeseizoensbbq VK White-Boys - SK Kemzeke

Eindeseizoensbbq

VK White-Boys - SK Kemzeke

19 April 2020

Verdere info en menu volgen.


De finales van de Waasland Cup

Finales op Zondag 28 april


Eindronde 2018

De volgende wedstrijd voor de eindronde: 

donderdag 10 mei om 15:00 

VK White Boys - FC DKG Beervelde

Bij winst donderdag is er zondag opnieuw een thuiswedstrijd tegen Oudegem of Hofstade om 15u00.

Wij hopen alvast op een grote opkomst!

Vorige uitslagen: 

06/10/2018 FC Vurste-Semmerzake - VK White Boys: 1 - 2

 

 

 


weebeecup voor U-8

WeeBeeCup U-8


weebeecup voor U-9

WeeBeeCup U-9