Nieuws Overzicht


VK White Boys in de pers

Lees hier het artikel in Het Laatste Nieuws van 30/07/2016:

http://www.hln.be/regio/nieuws-uit-sint-niklaas/voetbalclub-white-boys-klaar-voor-nieuwe-start-a2816745/

Lees hier het artikel in het Nieuwsblad van 30/07/2016:

http://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20160729_02404102
 


Communicatie verantwoordelijke gezocht

VK White Boys zoekt een communicatie verantwoordelijke voor de publicatie van artikels op de website en de nieuwsbrief.

 

Wedstrijdverslagen en artikels (evt met foto's) kunnen opgesteld worden in samenwerking met ouders, trainers en bestuur.


Bedrieglijke wafel- en koekjesverkoop onder de naam van White Boys

Vanuit de Heimolenwijk in Sint-Niklaas krijgt onze club het signaal dat er door een jonge man wafels en koekjes te koop aangeboden worden onder de naam van VK White Boys.

Mensen die onze club genegen zijn plaatsen een bestelling en betalen, maar op de afgesproken dag wordt er niets geleverd.

Het is duidelijk dat de naam van onze club hier misbruikt wordt om de mensen op te lichten.

VK White Boys wil dan ook langs deze weg aan iedereen laten weten dat ze momenteel geen wafel- of koekjesverkoop organiseert en dat ze zich van deze bedrieglijke feiten distantieert.


weebeecup voor U-9

WeeBeeCup voor U-9  
                     
      Groep A        
      KFC St-Gillis W        
      WS Sombeke        
      KSV Temse        
      KE Appelterre        
      VK White Boys A        
                     
Wedstrijden Voorronde 1x 15 minuten            
Uur Voorronde Terrein Uitslag  
14u00 KFC St-Gillis W  - WS Sombeke A1 4-3  
14u00 KSV Temse  - KE Appelterre A2 0-5  
14u40 VK White Boys A  - KFC St-Gillis W A3 1-0  
14u40 KE Appelterre  - WS Sombeke D 4-2  
15u20 KSV Temse  - VK White Boys A A1 1-6  
15u20 KE Appelterre  - KFC St-Gillis W A2 4-1  
16u00 WS Sombeke  - KSV Temse A3 5-6  
16u00 VK White Boys A  - KE Appelterre D 3-4  
16u40 KFC St-Gillis W  - KSV Temse A1 3-3  
16u40 WS Sombeke  - VK White Boys A A2 1-5  
                     
                     
      Groep B        
      VK White Boys B        
      Vos Reinaert        
      SKL Doorslaar        
      KFCH Sinaai        
      Waasland-Beveren        
                     
Wedstrijden Voorronde 1x 15 minuten            
Uur Voorronde Terrein Uitslag  
14u00 VK White Boys B  - Vos Reinaert A3 0-8  
14u00 SKL Doorslaar  - KFCH Sinaai D 5-1  
14u40 Waasland-Beveren  - VK White Boys B A1 2-1  
14u40 KFCH Sinaai  - Vos Reinaert A2 1-8  
15u20 SKL Doorslaar  - Waasland-Beveren A3 1-1  
15u20 KFCH Sinaai  - VK White Boys B D 1-3  
16u00 Vos Reinaert  - SKL Doorslaar A1 5-0  
16u00 Waasland-Beveren  - KFCH Sinaai A2 8-1  
16u40 VK White Boys B  - SKL Doorslaar A3 1-5  
16u40 Vos Reinaert  - Waasland-Beveren D 7-4  
                     
                     
                     
Wedstrijden Finale 1x 15 minuten            
Uur Finalewedstrijden Terrein Uitslag Plaats
17u20 Sombeke  - Sinaai D 3-0 9 en 10
17u20 Temse  - White Boys B A4 6-3 7 en 8
17u20 St-Gillis W  - Doorslaar A3 5-2 5 en 6
17u20 White Boys A  - Waasland A2 5-1 3 en 4
17u20 Appelterre  - Vos Reinaert A1 4-3 1 en 2

weebeecup voor U-8

WeeBeeCup voor U-8  
                     
      Groep A        
      VK White Boys B        
      KFC Heikant        
      KE Appelterre        
      Waasland-Beveren        
                     
Wedstrijden Voorronde 1x 15 minuten            
Uur Voorronde Terrein Uitslag  
14u20 Appelterre  - KFC Heikant A1 2-0  
14u20 White Boys B  - Waasland-Beveren A2 2-7  
15u00 Waasland-Beveren  - Appelterre A3 2-2  
15u00 KFC Heikant  - White Boys B D 4-0  
15u40 KE Appelterre  - VK White Boys B A1 10-0  
15u40 Waasland-Beveren  - KFC Heikant A2 1-5  
                     
                     
      Groep B        
      Jong Antwerpen Sp.        
      KVV Zelzate        
      KVK Robur        
      VK White Boys A        
                     
Wedstrijden Voorronde 1x 15 minuten            
Uur Voorronde Terrein Uitslag  
14u20 Jong Antwerpen Sp.  - KVV Zelzate A3 1-0  
14u20 KVK Robur  - VK White Boys A D 0-12  
15u00 VK White Boys A  - Jong Antwerpen Sp. A1 0-2  
15u00 KVV Zelzate  - KVK Robur A2 8-0  
15u40 KVK Robur  - Jong Antwerpen Sp. A3 0-3  
15u40 VK White Boys A  - KVV Zelzate D 7-1  
                     
                     
                     
Wedstrijden Kruisfinales 1x 15 minuten          
Uur Kruisfinales Terrein Uitslag Plaats
16u20 White Boys B  - Zelzate D 1-8 5 tot 8
16u20 Waasland  - Robur A3 10-0 5 tot 8
16u20 Heikant  - Antwerpen A2 2-2(5-4) 1 tot 4
16u20 Appelterre  - White Boys A A1 2-3 1 tot 4
                     
                     
                     
Wedstrijden Finales 1x 15 minuten            
Uur Finales Terrein Uitslag Plaats
17u00 White Boys B  - Robur D 1-1(3-0) 7 en 8
17u00 Zelzate  - Waasland A3 5-4 5 en 6
17u00 Antwerpen  - Appelterre A2 3-5 3 en 4
17u00 Heikant  - White Boys A A1 2-0 1 en 2

weebeecup voor U-7

WeeBeeCup voor U-7  
                     
      Groep A        
      VK White Boys B        
      SK St-Niklaas        
      SKL Doorslaar        
      VSV Gent        
      Waasland-Beveren        
                     
Wedstrijden Voorronde 1x 15 minuten            
Uur Voorronde Terrein Uitslag  
09u30 VK White Boys B  - SK St-Niklaas A1 1-0  
09u30 SKL Doorslaar  - VSV Gent A2 4-0  
10u10 Waasland-Beveren  - VK White Boys B A3 5-1  
10u10 VSV Gent  - SK St-Niklaas D 1-2  
10u50 SKL Doorslaar  - Waasland-Beveren A1 1-7  
10u50 VSV Gent  - VK White Boys B A2 2-1  
11u30 SK St-Niklaas  - SKL Doorslaar A3 1-3  
11u30 Waasland-Beveren  - VSV Gent D 5-2  
12u10 VK White Boys B  - SKL Doorslaar A1 2-3  
12u10 SK St-Niklaas  - Waasland-Beveren A2 0-6  
                     
                     
      Groep B        
      FC Lebbeke        
      KFC St-Gillis W        
      SC City Pirates        
      KRC Gent        
      VK White Boys A        
                     
Wedstrijden Voorronde 1x 15 minuten            
Uur Voorronde Terrein Uitslag  
09u30 FC Lebbeke  - KFC St-Gillis W A3 1-3  
09u30 SC City Pirates  - KRC Gent D 0-3  
10u10 VK White Boys A  - FC Lebbeke A1 1-7  
10u10 KRC Gent  - KFC St-Gillis W A2 5-0  
10u50 SC City Pirates  - VK White Boys A A3 0-3  
10u50 KRC Gent  - FC Lebbeke D 7-1  
11u30 KFC St-Gillis W  - SC City Pirates A1 3-0  
11u30 VK White Boys A  - KRC Gent A2 0-12  
12u10 FC Lebbeke  - SC City Pirates A3 3-0  
12u10 KFC St-Gillis W  - VK White Boys A D 3-0  
                     
                     
                     
Wedstrijden Finale 1x 15 minuten            
Uur Finalewedstrijden Terrein Uitslag Plaats
12u50 St-Niklaas  - City Pirates D 3-0 9 en 10
12u50 VSV Gent  - White Boys A A4 3-0 7 en 8
12u50 White Boys B  - Lebbeke A3 2-8 5 en 6
12u50 Doorslaar  - St-Gillis W A2 1-2 3 en 4
12u50 Waasland  - KRC Gent A1 0-9 1 en 2

weebeecup voor U-6

WeeBeeCup voor U-6  
                     
      Groep A        
      VK White Boys        
      FC Daknam        
      SK St-Niklaas        
      KVV Zelzate        
                     
Wedstrijden Voorronde 1x 15 minuten            
Uur Voorronde Terrein Uitslag  
09u50 VK White Boys  - FC Daknam A1 4-4  
09u50 SK St-Niklaas  - KVV Zelzate A2 1-6  
10u30 KVV Zelzate  - VK White Boys A3 2-4  
10u30 FC Daknam  - SK St-Niklaas D 7-0  
11u10 SK St-Niklaas  - VK White Boys A1 1-4  
11u10 KVV Zelzate  - FC Daknam A2 0-5  
                     
                     
      Groep B        
      KFC Moerbeke        
      WS Sombeke        
      SC City Pirates        
      KSK Kallo        
                     
Wedstrijden Voorronde 1x 15 minuten            
Uur Voorronde Terrein Uitslag  
09u50 KFC Moerbeke  - WS Sombeke A3 1-2  
09u50 SC City Pirates  - KSK Kallo D 6-1  
10u30 KSK Kallo  - KFC Moerbeke A1 4-2  
10u30 WS Sombeke  - SC City Pirates A2 0-3  
11u10 SC City Pirates  - KFC Moerbeke A3 6-1  
11u10 KSK Kallo  - WS Sombeke D 5-0  
                     
                     
                     
Wedstrijden Kruisfinales 1x 15 minuten          
Uur Kruisfinales Terrein Uitslag Plaats
11u50 St-Niklaas  - Sombeke D 4-1 5 tot 8
11u50 Zelzate  - Moerbeke A3 3-1 5 tot 8
11u50 White Boys  - City Pirates A2 2-2(1-3) 1 tot 4
11u50 Daknam  - Kallo A1 2-0 1 tot 4
                     
                     
                     
Wedstrijden Finales 1x 15 minuten            
Uur Finales Terrein Uitslag Plaats
12u30 Sombeke  - Moerbeke D 3-0 7 en 8
12u30 St-Niklaas  - Zelzate A3 1-1(2-3) 5 en 6
12u30 White Boys  - Kallo A2 4-1 3 en 4
12u30 City Pirates  - Daknam A1 6-0 1 en 2

weebeecup voor U-12 nationaal

WeeBeeCup voor U-12 N
                   
      Groep      
      SK St-Niklaas      
      SoccerPlus SA      
      R. Cappellen FC      
      SC City Pirates      
      VK White Boys      
      AFC Tubize      
                   
Wedstrijden 1x 20 minuten            
Uur Voorronde Terrein Uitslag
09u30 SK St-Niklaas  - SoccerPlus SA A1 0-2
09u30 R. Cappellen FC  - SC City Pirates A2 2-0
09u30 VK White Boys  - AFC Tubize C1 1-0
10u20 SC City Pirates  - SK St-Niklaas A1 2-1
10u20 R. Cappellen FC  - AFC Tubize A2 2-2
10u20 VK White Boys  - SoccerPlus SA C1 5-1
11u10 SK St-Niklaas  - R. Cappellen FC A1 1-3
11u10 SoccerPlus SA  - AFC Tubize A2 1-3
11u10 SC City Pirates  - VK White Boys C1 1-0
12u00 SoccerPlus SA  - R. Cappellen FC A1 0-2
12u00 SK St-Niklaas  - VK White Boys A2 0-4
12u00 AFC Tubize  - SC City Pirates C1 3-1
12u50 SoccerPlus SA  - SC City Pirates A1 2-3
12u50 R. Cappellen FC  - VK White Boys A2 0-0
12u50 AFC Tubize  - SK St-Niklaas C1 2-0

weebeecup voor U-11 nationaal

WeeBeeCup voor U-11 N
                   
      Groep      
      VK White Boys A      
      KRC Gent      
      VK White Boys B      
      SC City Pirates      
      SoccerPlus SA      
      KVK Robur      
                   
Wedstrijden 1x 20 minuten            
Uur Voorronde Terrein Uitslag
09u55 VK White Boys A  - KRC Gent A1 0-2
09u55 VK White Boys B  - SC City Pirates A2 0-5
09u55 SoccerPlus SA  - KVK Robur C1 2-0
10u45 SC City Pirates  - VK White Boys A A1 5-0
10u45 VK White Boys B  - KVK Robur A2 0-5
10u45 SoccerPlus SA  - KRC Gent C1 1-0
11u35 VK White Boys A  - VK White Boys B A1 1-0
11u35 KRC Gent  - KVK Robur A2 5-0
11u35 SC City Pirates  - SoccerPlus SA C1 1-0
12u25 KRC Gent  - VK White Boys B A1 10-0
12u25 VK White Boys A  - SoccerPlus SA A2 0-6
12u25 KVK Robur  - SC City Pirates C1 1-6
13u15 KRC Gent  - SC City Pirates A1 1-1
13u15 VK White Boys B  - SoccerPlus SA A2 0-8
13u15 KVK Robur  - VK White Boys A C1 1-2

weebeecup voor U-11

WeeBeeCup voor U-11  
                     
      Groep A        
      Sv. Melsele        
      Waasland-Beveren        
      FC Daknam        
      VK White Boys A        
                     
Wedstrijden Voorronde 1x 15 minuten            
Uur Voorronde Terrein Uitslag  
09u50 Sv. Melsele  - Waasland-Beveren A1 1-1  
09u50 FC Daknam  - VK White Boys A A2 1-0  
10u30 VK White Boys A  - Sv. Melsele C1 2-0  
10u30 Waasland-Beveren  - FC Daknam C2 1-0  
11u10 FC Daknam  - Sv. Melsele A1 0-0  
11u10 VK White Boys A  - Waasland-Beveren A2 1-1  
                     
      Groep B        
      VK White Boys B        
      KVVE Massemen        
      V. Zwijndrecht        
      Sp. Waasmunster        
                     
Wedstrijden Voorronde 1x 15 minuten            
Uur Voorronde Terrein Uitslag  
09u50 VK White Boys B  - KVVE Massemen C1 0-1  
09u50 V. Zwijndrecht  - Sp. Waasmunster C2 3-0  
10u30 Sp. Waasmunster  - VK White Boys B A1 1-0  
10u30 KVVE Massemen  - V. Zwijndrecht A2 0-2  
11u10 V. Zwijndrecht  - VK White Boys B C1 3-0  
11u10 Sp. Waasmunster  - KVVE Massemen C2 0-0  
                     
                     
Wedstrijden KruisFinales 1x 15 minuten          
Uur Finalewedstrijden Terrein Uitslag Plaats
11u50 Melsele  - Waasmunster C2 1-0 5 tot 8
11u50 Daknam  - White Boys B C1 0-1 5 tot 8
11u50 White Boys A  - Zwijndrecht A2 0-8 1 tot 4
11u50 Waasland  - Massemen A1 0-0(5-6) 1 tot 4
                     
                     
Wedstrijden Finales 1x 15 minuten            
Uur Finalewedstrijden Terrein Uitslag Plaats
12u30 Waasmunster  - Daknam C2   7 en 8
12u30 Melsele  - White Boys B C1   5 en 6
12u30 White Boys A  - Waasland A2   3 en 4
12u30 Zwijndrecht  - Massemen A1   1 en 2

weebeecup voor U-15

WeeBeeCup voor U-15  
                     
      Groep A        
      SVE Bazel        
      KFC St-Gillis W        
      Union St-Gilloise        
      HRS Haasdonk        
      FC Kaprijke-Bentille        
                     
Wedstrijden Voorronde 1x 15 minuten            
Uur Voorronde Terrein Uitslag  
13u30 SVE Bazel  - KFC St-Gillis W A 3-1  
13u50 Union St-Gilloise  - HRS Haasdonk C 2-0  
14u10 FC Kaprijke-Bentille  - SVE Bazel A 0-1  
14u30 HRS Haasdonk  - KFC St-Gillis W C 0-1  
14u50 Union St-Gilloise  - FC Kaprijke-Bentille A 3-1  
15u10 HRS Haasdonk  - SVE Bazel C 1-2  
15u30 KFC St-Gillis W  - Union St-Gilloise A 0-1  
15u50 FC Kaprijke-Bentille  - HRS Haasdonk C 0-1  
16u10 SVE Bazel  - Union St-Gilloise A 1-2  
16u30 KFC St-Gillis W  - FC Kaprijke-Bentille C 0-0  
                     
                     
      Groep B        
      VK White Boys        
      VK Tielrode        
      KV Bonheiden        
      St. Muide Gent        
      K. Rupel-Boom FC        
                     
Wedstrijden Voorronde 1x 15 minuten            
Uur Voorronde Terrein Uitslag  
13u30 VK White Boys  - VK Tielrode C 1-0  
13u50 KV Bonheiden  - St. Muide Gent A 1-0  
14u10 K. Rupel-Boom FC  - VK White Boys C 3-1  
14u30 St. Muide Gent  - VK Tielrode A 0-0  
14u50 KV Bonheiden  - K. Rupel-Boom FC C 0-0  
15u10 St. Muide Gent  - VK White Boys A 0-0  
15u30 VK Tielrode  - KV Bonheiden C 0-2  
15u50 K. Rupel-Boom FC  - St. Muide Gent A 4-0  
16u10 VK White Boys  - KV Bonheiden C 0-0  
16u30 VK Tielrode  - K. Rupel-Boom FC A 0-3  
                     
                     
                     
Wedstrijden Finale 1x 15 minuten            
Uur Finalewedstrijden Terrein Uitslag Plaats
17u00 Kaprijke  - Tielrode C 0-0(2-3) 9 en 10
17u00 Haasdonk  - Muide A 0-1 7 en 8
17u20 St-Gillis W  - White Boys C 2-0 5 en 6
17u20 Bazel  - Bonheiden A 1-0 3 en 4
17u40 Union St-Gilles  - Rupel-Boom A 0-1 1 en 2

weebeecup voor U-10

WeeBeeCup voor U-10  
                     
      Groep A        
      VK White Boys B        
      Jong Antwerpen Sp.        
      SK Gerda        
      Sv. Melsele        
                     
Wedstrijden Voorronde 1x 15 minuten            
Uur Voorronde Terrein Uitslag  
09u30 VK White Boys B  - Jong Antwerpen Sp. A1 0-0  
09u30 SK Gerda  - Waasland A2 3-0*  
10u10 Waasland  - VK White Boys B C1 0-3*  
10u10 Jong Antwerpen Sp.  - SK Gerda C2 1-2  
10u50 SK Gerda  - VK White Boys B A1 1-1  
10u50 Waasland  - Jong Antwerpen Sp. A2 0-3*  
* Waasland U-11                    
      Groep B        
      FC Daknam        
      WS Sombeke        
      KFC Stabelino        
      VK White Boys A        
                     
Wedstrijden Voorronde 1x 15 minuten            
Uur Voorronde Terrein Uitslag  
09u30 FC Daknam  - WS Sombeke C1 0-0  
09u30 KFC Stabelino  - VK White Boys A C2 2-0  
10u10 VK White Boys A  - FC Daknam A1 4-1  
10u10 WS Sombeke  - KFC Stabelino A2 0-0  
10u50 KFC Stabelino  - FC Daknam C1 0-1  
10u50 VK White Boys A  - WS Sombeke C2 2-2  
                     
                     
Wedstrijden KruisFinales 1x 15 minuten          
Uur Finalewedstrijden Terrein Uitslag Plaats
11u30 Waasland  - Daknam C2 2-1 5 tot 8
11u30 White Boys B  - Sombeke C1 1-1 5 tot 8
11u30 Antwerpen  - White Boys A A2 3-0 1 tot 4
11u30 Gerda  - Stabelino A1 0-2 1 tot 4
                     
                     
Wedstrijden Finales 1x 15 minuten            
Uur Finalewedstrijden Terrein Uitslag Plaats
12u10 Daknam  - White Boys B C2 2-0 7 en 8
12u10 Waasland  - Sombeke C1 0-1 5 en 6
12u10 White Boys A  - Gerda A2 3-0 3 en 4
12u10 Antwerpen  - Stabelino A1 0-4 1 en 2

weebeecup voor U-13

WeeBeeCup voor U-13 op zondag 7 mei  
                     
      Groep A        
      Sv. Melsele        
      KRC Bissegem        
      HO Wolvertem-Merchtem        
      Union St-Gilloise B        
                     
Wedstrijden Voorronde 1x 15 minuten          
Uur Voorronde Terrein Uitslag  
09u50 Sv. Melsele  - KRC Bissegem A1    
09u50 HO Wolvertem-Merchtem  - Union St-Gilloise B A2    
10u30 Union St-Gilloise B  - Sv. Melsele C1    
10u30 KRC Bissegem  - HO Wolvertem-Merchtem C2    
11u10 HO Wolvertem-Merchtem  - Sv. Melsele A1    
11u10 Union St-Gilloise B  - KRC Bissegem A2    
                     
                     
      Groep B        
      VK White Boys        
      Union St-Gilloise A        
      K. Mariaburg VK        
      V. Zwijndrecht        
                     
Wedstrijden Voorronde 1x 15 minuten          
Uur Voorronde Terrein Uitslag  
09u50 VK White Boys  - Union St-Gilloise A C1    
09u50 K. Mariaburg VK  - V. Zwijndrecht C2    
10u30 V. Zwijndrecht  - VK White Boys A1    
10u30 Union St-Gilloise A  - K. Mariaburg VK A2    
11u10 K. Mariaburg VK  - VK White Boys C1    
11u10 V. Zwijndrecht  - Union St-Gilloise A C2    
                     
                     
                     
Wedstrijden KruisFinales 1x 15 minuten          
Uur Kruisfinales Terrein Uitslag Plaats
11u50 4e groep A  - 3e groep B C2   5 tot 8
11u50 3e groep A  - 4e groep B C1   5 tot 8
11u50 2e groep A  - 1e groep B A2   1 tot 4
11u50 1e groep A  - 2e groep B A1   1 tot 4
                     
                     
Wedstrijden Finales 1x 15 minuten            
Uur Finales Terrein Uitslag Plaats
12u30 Verliezer 1  - Verliezer 2 C2   7 en 8
12u30 Winnaar 1  - Winnaar 2 C1   5 en 6
12u30 Verliezer 3  - Verliezer 4 A2   3 en 4
12u30 Winnaar 3  - Winnaar 4 A1   1 en 2

weebeecup voor U-12

WeeBeeCup voor U-12 op Zondag 7 Mei  
                     
      Groep A        
      HRS Haasdonk        
      Union St-Gilloise B        
      VK White Boys        
      Sv. Melsele        
      FC Bosdam Beveren B        
                     
Wedstrijden Voorronde 1x 15 minuten            
Uur Voorronde Terrein Uitslag  
09u30 HRS Haasdonk  - Union St-Gilloise B A1    
09u30 VK White Boys  - Sv. Melsele A2    
10u10 FC Bosdam Beveren B  - HRS Haasdonk C1    
10u10 Sv. Melsele  - Union St-Gilloise B C2    
10u50 VK White Boys  - FC Bosdam Beveren B A1    
10u50 Sv. Melsele  - HRS Haasdonk A2    
11u30 Union St-Gilloise B  - VK White Boys C1    
11u30 FC Bosdam Beveren B  - Sv. Melsele C2    
12u10 HRS Haasdonk  - VK White Boys A1    
12u10 Union St-Gilloise B  - FC Bosdam Beveren B A2    
                     
                     
      Groep B        
      FC Sava        
      FC Bosdam-Beveren A        
      KFC St-Gillis W        
      Union St-Gilloise A        
      FC St-Pauwels        
                     
Wedstrijden Voorronde 1x 15 minuten            
Uur Voorronde Terrein Uitslag  
09u30 FC Sava  - FC Bosdam-Beveren A C1    
09u30 KFC St-Gillis W  - Union St-Gilloise A C2    
10u10 FC St-Pauwels  - FC Sava A1    
10u10 Union St-Gilloise A  - FC Bosdam-Beveren A A2    
10u50 KFC St-Gillis W  - FC St-Pauwels C1    
10u50 Union St-Gilloise A  - FC Sava C2    
11u30 FC Bosdam-Beveren A  - KFC St-Gillis W A1    
11u30 FC St-Pauwels  - Union St-Gilloise A A2    
12u10 FC Sava  - KFC St-Gillis W C1    
12u10 FC Bosdam-Beveren A  - FC St-Pauwels C2    
                     
                     
                     
Wedstrijden Finale 1x 15 minuten            
Uur Finalewedstrijden Terrein Uitslag Plaats
12u50 5e groep A  - 5e groep B B1   9 en 10
12u50 4e groep A  - 4e groep B C2   7 en 8
12u50 3e groep A  - 3e groep B C1   5 en 6
12u50 2e groep A  - 2e groep B A2   3 en 4
12u50 1e groep A  - 1e groep B A1   1 en 2

Persmededeling

                                                  

                                                V.K.WHITE BOYS SINT-NIKLAAS v.z.w

 

                                                K.B.V.B./V.F.V.                                           Stamnummer : 8101

 

                                                    Lokaal en terreinen  :  Puitvoetstraat  35 - 37,  9100   SINT-NIKLAAS

                                                Tel. : 03/776.78.49                               B.E.0417.993.586   

                                        Secretariaat: Thomaes William - Groenstraat 8 - 9111 Belsele - Tel. 03/772.40.18

 

 

                                                                                                          Sint-Niklaas, 29 Juli 2016

 

P E R S M E D E D E L I NG

 

Betreft        Uitbreiding van de infrastructuur ten behoeve van de                              jeugdopleiding. 

 

Historiek      :  Door middel van het “RUP -Puitvoetbos” heeft de stad het kader gecreëerd waarin het voor White Boys mogelijk werd om haar site uit te breiden door een recht van opstal aan te gaan voor een perceel grond dat grenst aan haar bestaande site. Dit bijkomend perceel zou gebruikt worden voor het aanleggen van jeugdterreinen en het voorzien van bijkomende parkeergelegenheid. In het schepencollege van maandag 04 april 2016 werd de noodzakelijke bouwvergunning goedgekeurd.

 

Realisatie    :  De club besliste om met deze investering de kans te grijpen om voor de jeugd de optimale omstandigheden te creëren om het voetbal in aan te leren en te beleven los van klimatologische omstandigheden.
Eén van de twee nieuwe terreinen werd dus in kunstgras aangelegd, heeft een grootte van 40 x 30 meter zodat de jeugdploegen tot en met U11 er hun officiële wedstrijden op mogen afwerken. Er is een specifieke belijning voor voetbal 8><8 en voor voetbal 5><5. Voor trainingen is er uiteraard geen beperking.
Het terrein in natuurgras heeft een grootte van 25 x 35 meter en is dus voorbehouden voor het voetbal tot en met U9. Het wordt nu ingezaaid en zal volgend seizoen in gebruik genomen worden.
Deze werken - die van de club een zware inspanning vragen - werden mogelijk dankzij de gedeeltelijke subsidiëring vanwege de stad maar ook door de feit dat vele taken door eigen vrijwilligers en sympathisanten uitgevoerd werden.

 

Doel            : Deze investering is de eerste stap in een project waarmee de club haar jeugdwerking naar een hoger niveau wil tillen en dus aantrekkelijk wil maken voor ambitievolle jeugdtrainers en voor jeugdspelers die een kwaliteitsvolle opleiding zoeken. Op termijn zou de club dus in de regio Sint-Niklaas eveneens provinciaal jeugdvoetbal kunnen aanbieden waardoor de doorstroming naar het eerste elftal gemakkelijker wordt.

 

                                      

André Martens

Voorzitter Raad van Bestuur  

VK White Boys Sint-Niklaas vzw.

 

Onze visie:  Voetbal moet onder alle omstandigheden een spel blijven, voor iedereen toegankelijk en gebaseerd op respect, fair play en teamspirit.


Spelersvoorstelling

Op 24 juni 2016 organiseerde VK White Boys een gezellige barbecue en spelersvoorstelling in de kantine.

Met meer dan 110 aanwezigen mag er gerust van een succes gesproken worden.

Volg deze link voor de foto en namen van de nieuwe spelers: Spelersvoorstelling


White Boys investeert in de jeugd

In 2016 wordt er sterk geïnvesteerd in de jeugd:

 

1. Er worden nieuwe jeugdterreinen aangelegd.
Deze werken starten na de WeeBeeCup.

Wie hierbij een handje wil toesteken is welkom en kan zich aanmelden via info@whiteboys.be

 

2. De kleedkamers worden gerenoveerd.

Deze werken zijn reeds in uitvoering (gefaseerd).

 

3. Aankoop defibrillator.

Deze is reeds aangekocht en is in noodgevallen te vinden op het secretariaat.  Uiteraard hopen we deze niet nodig te hebben. 


Inschrijvingsdagen Seizoen 2016-2017

Tot en met 9 september kan er elke vrijdag ingeschreven worden tussen 18u30 en 20u30.

 

Voor de nieuwe spelers:

Nieuwe spelers van buitenlandse nationaliteit en ouder dan 9 jaar dienen in het bezit te zijn van een attest "Samenstelling gezin", op te halen op het Stadhuis.

 

De tarieven en kledijformule zijn dezelfde als vorig seizoen.

Gelieve er ook rekening mee te houden dat er enkel contant kan betaald worden (er is geen bancontact aanwezig).

 

Voor kinderen die in aanmerking komen voor bijpassing van het OCMW dient steeds een geldig attest "Vrijetijdsparticipatie" van de stad Sint-Niklaas voorgelegd te worden, op naam van de betrokken speler.


De finales van de Waasland Cup

Finales op Zondag 23 april!


Voorbereiding Seniors zomer 2016

dinsdag

19/jul

training 1

 

 

19u30

 

woensdag

20/jul

training 2

 

 

19u30

 

vrijdag

22/jul

training 3

 

 

19u30

 

zondag

24/jul

VW: WB 1° elftal- Svelta Melsele A

0-2

15u

 

 

 

 

 

     

dinsdag

26/jul

training 4

 

 

19u30

 

woensdag

27/jul

VW: Wichelen - WB 1° elftal

0-4

19u30

 

 

 

of individuele looptraining (tr 5)

 

   

donderdag

28/jul

VW: Heikant Zele - WB 1° elftal

1-2

19u30

 

 

 

of individuele looptraining (tr 5)

 

   

zondag

31/jul

HSC: Doggen - WB 1° elftal

 

16u

 

 

 

 

 

     

dinsdag

2/aug

training 6

 

 

19u

 

 

 

BvhW: WB beloften - H. Waasmunster A

 

20u

 

woensdag

3/aug

training 7

 

 

19u30

 

vrijdag

5/aug

training 8 + teambuilding

 

19u

 

Zondag

7/aug

VW: WB 2° elftal - Kerksken

 

14u

 

 

 

HSC: WB 1° elftal - Kerksken

 

16u

 

 

 

 

 

     

dinsdag

9/aug

training 9

 

 

19u30

 

 

 

BvhW: Moerbeke - WB beloften

 

19u30

 

woensdag

10/aug

VW: WB 1°e elftal - RS Haasdonk

 

19u30

 

vrijdag

12/aug

training 10

 

19u30

 

zondag

14/aug

VW: Erenbodegem - WB 2° elftal

 

14u

 

 

 

HSC: Erenbodegem - WB 1° elftal

 

16u

 

 

 

 

 

     

dinsdag

16/aug

training 11

 

19u30

 

woensdag

17/aug

BvhW: WB beloften - Kallo

 

19u30

 

donderdag

18/aug

VW: WB 1° elftal - Grembergen

 

19u30

 

vrijdag

19/aug

training 12

 

19u30

 

Zondag

21/aug

VW: WB 2° elftal - Mere

 

14u

 

 

 

HSC: WB 1° elftal - Mere

 

16u

 

 

 

 

 

     

Dinsdag

23/aug

training 13

 

19u30

 

 

 

BvhW: Meerdonk - WB beloften

 

19u30

 

Donderdag

25/aug

training 14

 

19u30

 

Vrijdag

26/aug

Competitie: Verrebroek - WB 2° elftal

 

20u

 

Zondag

28/aug

Competitie: WB 1° elftal - Verrebroek

 

15u